Android app, ki opozarja da nisi na tracku

Navigacija, orientacija, karte, pripomočki, skratka vse, kar nam pomaga najti pravo pot

Android app, ki opozarja da nisi na tracku

OdgovorNapisal/-a privzeto » 04 Feb 2013 23:25

Za logiranje mojih turc imam "samostojni" logger, ko se zgubim pa uporabim mapo (papirnato :D ) ali katero od aplikacij na telefonu (Orux, Sportracker...), kjer imam že zarisano načrtovano pot. Težava pri temu je, da večkrat pozno ugotovim da sem zašel iz "poznane" poti ker ne želim non stop buliti v telefon. Ali kdo od vas pozna android aplikacijo, ki bi na podlagi obstoječega loga (zarisan preko web ali naložen obstoječ) ugotavljala ali si na tracku ali ne in če track zapustiš začela "nekaj tuliti"?!? Obstaja?
privzeto
član

Re: Android app, ki opozarja da nisi na tracku

OdgovorNapisal/-a laksikon » 08 Feb 2013 13:31

če uporabljaš orux, zakaj pa ne narediš kar tam? Naložiš track kot route, follow route, pa nastaviš alarm - želeni metri od route ti začne zvočno opozarjat, pa lahko nastaviš tudi zvočni alarm pri waypointih tudi na koliko m hočeš.
Jaz sem lansko leto testiral in deluje prav fino.
laksikon
član

OdgovorNapisal/-a privzeto » 09 Feb 2013 12:48

U super, hvala za info. Orux uporabljam malo časa, sem pa že od začetka vedno nastavljal ruto in poizkuisil tudi z alarmom... ki pa ni nikoli delal, ker nikoli nisem opazil nastavitve za odmik od tracka. Bom testiral.
privzeto
član

OdgovorNapisal/-a Shifty » 09 Feb 2013 16:54

Na koliko metrov pa imate nastavljen alarm?
Uporabniški avatar
Shifty
član

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a privzeto » 17 Mar 2013 10:09

Kar sem uspel testirati 30/15 za alarm ON/OFF in mi je bilo OK. Je pa res, da so bile vse test trase zelo "odprte" in zato GPS močen. Ker se mi zdi to malo, bi bilo zanimivo da bi se oglasili še tisti ki orux že dolgo uporabljate.
privzeto
član

Vrni se na Navigacija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov