Wake me up - MTB weekend - April

Splošna obvestila o gorskem kolesarjenju po Sloveniji, Eventi - Dogodki, Najave dogodkov, Tekmovanja, Video in slike - tekmovalna scena.

Wake me up - MTB weekend - April

OdgovorNapisal/-a Porson » 12 Mar 2018 15:05

Zbuuuuuuudiiiiiiii seeeeee!

27-29.april (prihod v petek zvečer)

Tvoj jekleni konjiček (beri: KOLO), se je naveličal zimskega spanca, tako da kliče, da ga popelješ na vikend furanje po obalnih stezicah.
Tudi mi se pridružujemo in te vabimo na vikend poln zabave, ob in po kolesu.
Žar je že pripravljen, pijača dobrodošla, nasmeh in sproščenost pa obvezna.

1. KAM GREMO?
Furamo samo tam, kjer proge poznamo do potankosti: okolica Grožnjana ter poti v širši okolici Ajdovščine. Vedno smo pripravljeni na kompromise, impro ligo oz. skupna odločanja o težavnosti glede na dnevno razpoloženje.

2. ZAKAJ Z MTB Galaxy?
Ker imamo radi gorsko kolesarjenje, terene in proge kamor vodimo poznamo do potankosti in nenazadnje, vedno radi poskrbimo, da so naši gosti zadovoljni. Nikakor ni izključeno prenašanje gorsko kolesarskih tehnik in nasvetov na znanja željne "soborce".

3. KJE BOMO NASTANJENI?
Bivali bomo v vrhunskih apartmajih Casa Vuki, kjer imamo zase skoraj celo počitniško hišo s teraso, zunanjim žarom in vsemi ostalimi potrebščinami za brezkrben počitek po uspešno zaključenem športnem dnevu.

4. KAKO PRIDEM NA LOKACIJO?
Prevoz je lasten oz. v kombinaciji z drugimi. Obeta se tudi opcija prevoza s kombijem. Več o tem pošljemo ob prijavi, vsakemu posebej.

VSE OSTALE POTREBNE INFORMACIJE, POŠLJEMO OB PRIJAVI!!
(cas odhoda oz. prihoda, kaj vzeti s seboj, kakšno kolo potrebujem, hrana, učenje kolesarskih tehnik,...)

CENA: 180€/oseba

Vključuje:
+ organizacijo kampa in logistično pomoč
+ učenje gorsko kolesarskih tehnik
+ vodenje
+ 2 x nastanitev v apartmaju Casa Vuki
+ 2 dneva shuttla
+ 2 x zajtrk
+ 2 x večerja (grill)

Ne vključuje:
- prevoz

VELIKOST SKUPINE
Min. 6 oseb
Max. 10 oseb

Facebook event: https://www.facebook.com/events/1682704221772833/

Za vsa dodatna vprašanja in rezervacijo, smo vam na voljo na tel. št. 068147467 ali email naslov info@mtbgalaxy.com
Uporabniški avatar
Porson
član

Kraj: Lukovica

Vrni se na Obvestila, objave, koledarji prireditev, tekmovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov