Black Hole enduro - 4. tekma SloEnduro pokala

Splošna obvestila o gorskem kolesarjenju po Sloveniji, Eventi - Dogodki, Najave dogodkov, Tekmovanja, Video in slike - tekmovalna scena.

Black Hole enduro - 4. tekma SloEnduro pokala

OdgovorNapisal/-a problematiks » 22 Jul 2013 23:26

Ojej...sele ko sem gledal rezultate, sem videl, koliko sem ga sral (predvsem) v prvi etapi :mrgreen: Ampak jebat ga, zgleda da se moram ze po tradiciji na vsaj en start prepozno pripravit.Tokrat je bil rezultat voznja z rokavicami v roki (nekje v zgornji tretjini sem se pol ustavil in jih zabasal za hlace), no pa tudi vilice sem stegnil iz pozicije za vzpon sele nekje na polovici.Zguba, kaj cem.Ceprav vem za enega, ki se je "odlocil", da bo celo prvo etapo odpeljal z znizano vilico (a ne, R4ND0M? :wink: ). Saj bi rekel, da sem se iz tega nekaj naucil in da bo naslednjic bolje, ma stavim, da bom tudi na naslednji tekmi spet kaksno uspicil :P

Sicer pa vse pohvale organizatorjem za res dobro izpeljano dirko in vecinoma zelo simpaticne proge (edino prahu je bilo toliko, da si ze tezko kaj videl, ce si vozil za kom).Dogajalo je polno na dirki, po dirki, enim pa se posebej zvecer :lol: Skoda ker nama z Damjano ni uspelo ostat se v nedeljo.Malo zaradi sobotnega zura, malo pa zaradi pit stop endura.Baje da je bilo polno smeha :)

Na zalost pa ni slo cisto brez poskodb, tudi v nasi ekipi ne.Ze v prvi etapi se je sefe Kuci odlocil, da bo izvedel body check na smreki, pa se smreka ni dala.Ma glede na to, da je (sicer malo siten, ker ni mogel nadaljevat) ze pred drugo etapo stal na nogah, upajmo, da kaj resnejsega ni bilo.

Smo pa tokrat s sabo pripeljali tudi navijace.Bor in Ziga sta se tako vzivela v vlogo, da ju je bilo treba obcasno ze malo nazaj drzat :)

Kakorkoli, naslednje leto pridemo spet.Samo dirko je treba zrihtat :)

Marko

P.S: Aja, v internem dvoboju je zdaj rezultat 3:1.Ampak glede na to, da se je Ana zaradi poskodbe rame, ki si jo je pridelala v Madesimu, sigurno sparala za dol, vracam rezultat na 2:1.Naj zmagovalca odlocita zadnji dve tekmi.
problematiks
KontraRevolucionar

Re: Black Hole enduro - 4. tekma SloEnduro pokala

OdgovorNapisal/-a R4NDOM » 23 Jul 2013 01:33

Mja amortizer je bil tud zaklenjen, še dobro da ima monarch plus lockout bolj za lepo vidt :mrgreen:
Jst sm se navadu da ne smeš en dan prej enga endurota in pol na noge zbrcat, ker si naslednji dan (no, isti dan zvečer je še hujš) s tako kondicijo k cunja in poleg tega, da ne moreš niti 100m zašprintat, narediš čisto vse neumnosti po vrsti kar se jih lahko spomnš in po možnosti še kdo drug nastrada zaradi tega.
(boljš nrdiš da se ga nažreš)

Skratka shuttle ftw in gonte se v tri PM s to mehanizacijo na treningu :mrgreen: tolko praha v lajfu še nism požru na vzponih
Pa Žakljevo še posebi po riti ker prgon k budalo mimo :)

Marko moj Lyrik ful bolj paše na tvoj bicikl... pa 20mm akso ima... just saying. Sploh ne razumem zakaj si trmast in nočeš zamenjat...
Uporabniški avatar
R4NDOM
član

OdgovorNapisal/-a Numerik » 23 Jul 2013 07:44

Res, najboljše proge letos. Super dirka, samo preveč praha...pa ne na stezah, ampak na cesti :(
Uporabniški avatar
Numerik
član

Kraj: Trbowle

OdgovorNapisal/-a problematiks » 23 Jul 2013 08:44

R4NDOM napisal/-a:Marko moj Lyrik ful bolj paše na tvoj bicikl... pa 20mm akso ima... just saying. Sploh ne razumem zakaj si trmast in nočeš zamenjat...

Lyrike kar pusti gor, ti bo prav prišel septembra na Javorniku :wink:

Kar se pa delanja neumnosti tiče, sem očitno jaz bolj talent.Jih delam, tudi če nisem skurjen (zaradi takih ali drugačnih razlogov) :P

Marko
problematiks
KontraRevolucionar

OdgovorNapisal/-a primor » 23 Jul 2013 11:37

Sicer sem bil samo gledalec, ampak praha je pa res bilo preveč. Ko sem šel dopoldne gor, sem pri koncu asfalta odvil v les in po vlaki dalje, nato pa kar po eni od vaših etap gor (mislim da je bila 4ka). Sem jo tudi sprobal za dol + črnice so v goši prav pasale.
P
primor
član

Kraj: Kotlje

OdgovorNapisal/-a MiLi » 23 Jul 2013 14:06

R4NDOM napisal/-a:Skratka shuttle ftw in gonte se v tri PM s to mehanizacijo na treningu :mrgreen: tolko praha v lajfu še nism požru na vzponih

ma tega šatlanja na treningih je absolutno preveč. ni to v duhu endura. pa še proge občutno bolj nastradajo.

naj pa pohvalim izbiro etap, saj so zajele vse elemente enduro furanja. edino uni štart v 30 stopinjski klanc je bil res malo prehud ;)
If you ain't Mountain Biker, you ain't shit!
Uporabniški avatar
MiLi
Razdrem vse!

OdgovorNapisal/-a problematiks » 23 Jul 2013 15:02

Evo, pol se jaz obnašam čisto v duhu endura 8) Dosedaj si pred tekmo več kot enkrat nisem ogledal posamezne etape (oziroma, v Gemoni sem si dve dvakrat), šatlal sem se pa prvič prav na Koroškem :wink:

Se pa strinjam, ti treningi bi lahko bili precej bolj omejeni, ampak po drugi strani bi bili potem lokalci v še večji prednosti, kot so sicer.

Marko
problematiks
KontraRevolucionar

OdgovorNapisal/-a Mike_Bike » 23 Jul 2013 21:19

Najbolj logično bi bilo, da bi za ogled etap (od takrat ko so označene) veljala enaka pravila kot za dirko. Verjamem pa da bi bilo to težko sprovesti, saj kljukci zelo radi kršijo....

Šatlanje res ne paše zraven. Etape naj najbolj naštudira tisti, ki ima največ volje pobrcati na gor. Mislim, da bila konkurenca bolj skupaj...
Lepo, da je še kdo takega mnenja.

Drugače pa je blo super...
[url]***[/url]
Mike_Bike
član

Kraj: Lj

OdgovorNapisal/-a kuci » 24 Jul 2013 07:58

Smreka je bla res trda, ampak na mojo srečo ni nič zlomljeno al pa premaknjeno :P

Jah to s šatlanjem bo težko preprečit, ker potem bi mogel tud v parkih recimo na Javorniku prepovedat vožnje z sedežnico...
Pa še vedno bodo domačini v veliki prednosti. Kar poglejte kje so bili Korošci (pa nimam nič proti nobenemu) v Torreanu, al pa zdaj?...Pa kdo je v Torreanu premagal Nejca - domačin...No, ukine se šatlanje pa bo prvih 10 garant domačinov
kar te ne ubije te utrdi
kuci
član

Kraj: Cerkno

OdgovorNapisal/-a R4NDOM » 24 Jul 2013 10:18

Sej shuttlanje je že ok, meni je blo krivo da nismo vzeli ene ženske s sabo da nas bi vozila :mrgreen:
Aja pa zakaj so ravno tisti dan še pod cesto zakurli travo mi ni lih jasno :mrgreen:
Uporabniški avatar
R4NDOM
član

OdgovorNapisal/-a Guarana » 24 Jul 2013 10:49

Odlična dirka, super organizacija (razen napake na nalepki kjer ni bil napisan čas starta prvega vzpona), šotori, zvočniki, vse kot je treba, bravo.
Traili in podlaga so mi bli res všeč... gmajna brez kamenja, neprecenljivo.

S šatlanjem je pa po moje tako. Če si pro rider, si lahko privoščiš en teden, in lepo na pedala vse pogledaš. Ma če si človek iz resničnega sveta, je bil že petkov dopust pred dirko uspeh. Kako naj nekdo pride en dan pred dirko na prizorišče, in si pogleda traile brez da bi se popolnoma prekuril. Mi so se šatlali, pa smo vseeno naredili le po dve furi na vsak stage (tudi vrhnji del smo peljali samo 2x), kar je po mojem minimum, da lahko rečeš da malo poznaš progo. Za moje pojme, je dirka brez možnosti vsaj delnega šatla slaba, ker imajo proji, domačini in ljudje s presežkom cajta in dnarja preveliko prednost.
Guarana
član

OdgovorNapisal/-a Mike_Bike » 24 Jul 2013 13:10

Glede prednosti kogarkoli gor in dol... nima veze. Meni osebno pač ni v pravem duhu kolesarske prireditve šatlanje.
Jaz sem z veseljem prebrcal kolikor sem in sem bil zadovoljen ker sem lahko na biku... edino v petek me je res dost zaprašilo.
[url]***[/url]
Mike_Bike
član

Kraj: Lj

OdgovorNapisal/-a MiLi » 28 Jul 2013 11:41

pogreša kdo to kapo? bla je najdena po BH enduro dirki.

Slika
Uporabniški avatar
MiLi
Razdrem vse!

OdgovorNapisal/-a Numerik » 29 Jul 2013 07:17

Mili.... :arrow: Holcl.
Uporabniški avatar
Numerik
član

Kraj: Trbowle

OdgovorNapisal/-a MiLi » 29 Jul 2013 09:23

pa še res so njegove...Hozi se ti zahvaljuje :)
Uporabniški avatar
MiLi
Razdrem vse!

Vrni se na Obvestila, objave, koledarji prireditev, tekmovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov