Slo DH pokal 2016

Splošna obvestila o gorskem kolesarjenju po Sloveniji, Eventi - Dogodki, Najave dogodkov, Tekmovanja, Video in slike - tekmovalna scena.

Slo DH pokal 2016

OdgovorNapisal/-a sunki » 19 Feb 2016 21:22

Zdravo
Zanima me ali ima kdo kakšne informacije, kako je z DH koledarjem za sezono 2016?
Bo sploh kakšna dirka za slo pokal letos? In kaj rabijo toliko časa glede na to, da je koledar za XC in enduro že vsaj en mesec zunaj?
Lp
Pain is temporary glory is forever
Uporabniški avatar
sunki
član

Re: Slo DH pokal 2016

OdgovorNapisal/-a fastdown » 19 Feb 2016 21:51

Koledarja se ni zunaj, bo pa dirka na losinju, bila naj bi tudi na pohorju če bo obratoval BP in pa v Kranjski....
Tolko se slišal govorice lahko da bo kaj drugače bo pa bol malo dirk ( max kake 5)
Vse na poti prehitim, peljem se čez drn in strn dokler se ne zvrnem v grm.
Uporabniški avatar
fastdown
član

Kraj: 46,02983°N / 14,55526°E

OdgovorNapisal/-a sunki » 20 Feb 2016 19:39

Ja za Lošinj vem samo se mi zdi, da ne bo štela za slo pokal ter v Kranjski bo IXS pokal, ki tudi ne šteje za slo točkovanje... Ja zelo žalostno je trenutno dh stanje v Sloveniji. Škoda!
Pain is temporary glory is forever
Uporabniški avatar
sunki
član

OdgovorNapisal/-a MatevzV » 21 Feb 2016 14:29

Ko bi vi vedeli kakšna je situacija u SLO DH pokalu, se bi križali še u spanju. Ja jalovo se kaže vse, mi z DH Sorco upamo de se nekako dokopljemo do financ, če se, jo bomo vrjetno organizirali, sej vsi mamo to željo, kolikor mi je pa znano, naj bi pa bila baje ena dirka že prijavljena. Samo če bo šlo v tej smeri kot zadnje leta, potem si kar odpišite pokal oz. kerokoli tekmo , stroški za vsako malenkost so šli v višave, sponzorji sicer so, samo dajo bore malo. Kolesarska zveza pa itq curi klube za dnar, dobiš pa od nih dejansk nič, bi potem sej delegate mel na dirki zaston, ampak je vse za plačat. Je tudi velika žalost, od parkov, glede da imajo obstoječo infrastrokturo in so v preteklosti že organizirali da ne organizirajo več, zastopim da narediš leto dve pavze, ampak več si že ne moreš privoščiti za park, sploh glede na to da se je dirke organiziralo nekje na šatle, je za parke žalost da ne naredijo nič! Ampak jih zastopim, stroški v višave, miljon papirologije, pomankanje kadra za organizacijo, ker bi itq vsi rad sam vozil naredil pa bore malo. Moram pa še nekaj pripomniti, lansko leto sem bil na IXS pokalu v Kranjski Gori Ampak od samga dogajanja je bila sama žalost, ne vem ali smo meli zadnje dve leti na DH Sorci tolk viši nivo, al sem pa samo jaz čuden tič, k mu skoz neki fali.

LP
Hit me in the face because I'm bulletproof, and you'll break your arm! MTB Železniki
Without roots and stones is not fun!!!
Na kolesu sem najbolj vesev, sam takrat ko na koncu ostanem cev!!
Uporabniški avatar
MatevzV
član

Kraj: Selška dolina - Železniki

OdgovorNapisal/-a DRCH » 23 Feb 2016 17:32

DH Lošinj UCI Class 1 mednarodna dirka + Državno prvenstvo Hrvaške (edina DH dirka 2016 na Hrvaškem) + šteje tudi za Slovenski pokal.

Več info na http://www.dhlosinj.net/
mtbtrbovlje.si
Uporabniški avatar
DRCH
član

Kraj: MTB Trbowle

Vrni se na Obvestila, objave, koledarji prireditev, tekmovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov