Višarje - navzdol

Obvestila, linki in vabila na skupne organizirane ture kolesarskih klubov in KTK, ki so odprte za vse.

Višarje - navzdol

OdgovorNapisal/-a gregy1403 » 02 Mar 2017 18:20

Zdravo

V juniju se odpravljamo na Višarje. Nihče ne gleda na uro, naredimo kakšno fotko, cilj je priti na vrh. Tridnevni izlet, izhodišče Kranjska gora. Ker gor ni problem po cesti, nas je pa nekaj malo bolj utrganih, ki se bomo stežka sprijaznili, da bi s takšnega hriba šli dol po cesti, me zanima, če obstaja kakšen trail ali "kolesarska" pot navzdol mimo ceste ...?

Seveda, ne bo odveč, če mi delite kakšno vašo izkušnjo s hribom. V tistih koncih še nismo gonili ;)

Hvala za vse nasvete ...

lp
Gregor, Celje
gregy1403
član

Re: Višarje - navzdol

OdgovorNapisal/-a stane » 23 Mar 2017 13:46

Direktno po smučišču.
S starostjo se norost <a
stane
komandant

Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a problematiks » 23 Mar 2017 14:13

Ena pot pride gor iz smeri Trbiža, pozimi jo (vsaj nekatere dele) uporabljajo turni smučarji za gor.

Sicer pa tisto območje pokriva zemljevid Tabacco št.19. Dobiš jih v Iglu trgovinah (če nimajo, naročijo), sicer jih pa v Sloveniji distribuira Sidarta, kolikor vem.

Marko
problematiks
KontraRevolucionar

OdgovorNapisal/-a zokinjo » 23 Mar 2017 17:06

Na vrhu je gostilna. Dobra gostilna. Ko se bos tam najedel juretove paste in se napil domacega marelicnega zganja pa se en tiramisu za povrhu, bos sel kar z gondolo dol... ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk
moj arsenal: http://www.simonpuklphoto.com/specs
Vse prodam
Uporabniški avatar
zokinjo
član

Kraj: Bled

Vrni se na Skupne organizirane gorskokolesarske ture

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]