Kolikokrat si se udeležil skupnih tur Table?

Obvestila, linki in vabila na skupne organizirane ture kolesarskih klubov in KTK, ki so odprte za vse.

Kukrat in zakaj sm biu (sm bva) na turcah in predogledih?

Nobenkrat, ker mi ni ustrezal termin.
10
12%
Nobenkrat, ker mi ni ustrezala tura.
4
5%
Nobenkrat, in naj te ne briga zakaj.
14
16%
Enkrat
14
16%
Dvakrat
13
15%
Trikrat
6
7%
Štirikrat
7
8%
Petkrat do osemkrat
7
8%
Osemkrat in več
8
9%
Naj ostane skrivnost!
2
2%

Skupaj glasov : 85

Kolikokrat si se udeležil skupnih tur Table?

OdgovorNapisal/-a Milan48 » 03 Feb 2003 10:50

Tablaši organiziramo vsak mesec skupno turo. Prosim, najdi se na anketi in odgovori na vprašanje, ali pa kaj lepega, ali grdega, dopiši!

Spisek tur je tle: http://tabla.xenya.si/viewtopic.php?t=4454 Manjka januarska tura, ki je bila na Tinjan. Za predoglede se pa sami spomnite.

:?: :?: :?:
Uporabniški avatar
Milan48
Nonić

Kraj: Šalara / Salara

2 krat, za zdaj!

OdgovorNapisal/-a Spy » 08 Maj 2003 16:35

Hey!

Udelezil sem se le dveh skupnih tur: lanskoletne Milkotove in predbozicne. Obe so bile super in tako imam velika pricakovanja za nedeljsko Maretovo turco :)
Hm.. kaj lahko povem? Morda to: pricakoval sem res hudo pripravljene kolesarje (Tolminske kljobase) in jih tudi srecal. Pac so sli mimo :) Toda prisel sem tudi sam do vrha, magari zadnji, pero' sem prisel. Za dol je bila druga pesem, uzivancija in pol. Niti ne vem koga sem sledil v recimo prvem skupnem delu spusta (nekoga, ki je fural Specialized Enduro)... toda :) Waw! Pogresal sem kondicijsko pripravljenost, ker enostavno na predelih, ko je bilo treba pedalirat ni bilo vec sape, he he
Na poti domov (Most na Soci - Portoroz) pa sem imel cel cajt obcutek, da se nikakor ne bom mogel zahvalit organizatorjem in vsem soudelezencem za neskoncne celodnevne uzitke. In, zal, tako tudi je.

Potem pa se je zgodila predbozicna :) He he, juzni primorci smo tudi na par slikcah :) Kaj smo delali ustavljeni ob potki nekateri ze veste :P Popravila pac ;) In... Dejstvo je, da toliko kolesarjev s tako dobrimi kolesi v kup nisem se nikoli videl.

Upam, da bo se tako!

LP, Spy.
Uporabniški avatar
Spy
član

Kraj: Portorose

OdgovorNapisal/-a maticn » 08 Maj 2003 19:18

Ni vse samo v kolesih. Ogromno je v duhu ...

Pa s tem ne mislim na kaksne stare zokne ... :lol:
Matic

"Hec mora bit', ce ne ne bi bilo otrok ..."
Uporabniški avatar
maticn
Tezka konjenica

Kraj: LJ-Okolica

OdgovorNapisal/-a DamijanD » 08 Maj 2003 20:32

nikol nisem šel, ker mi trenutno življenje na žalost ne omogoča dovolj kolesarjenja :mad: , da bi bil pripravljen za take podvige.
Si pa želim in upam, da bo to najpozneje v 04 popravljeno :lol:

lp,
Damijan
Uporabniški avatar
DamijanD
član

Kraj: Žiri

OdgovorNapisal/-a Riccardo » 09 Maj 2003 04:50

Js sem bil na dveh (vedno v SG-ju). Primož, super organiziraš zadevšne. Ne vem kako ti to rata, da najdeš tako bogu zahrbtne poti. Js sem tu doma, pa sploh ne vem, da te poti obstajajo. No res je tudi to, da se sam nikoli nebi peljal tam. Ljudje, če imate priliko, pridite ko bo "Primor" zopet organiziral, superca je!
Riccardo
član

OdgovorNapisal/-a bojan » 09 Maj 2003 07:16

Bil na predbožična,pa Januarska-Obalna,Dragonja 2.Vsaka ma nekaj posebnega.Dragonja2 kot moja prva skupna tura--prečkanje Dragonje 24krat al pa neki tazga,vožnja po suhi strugi v travi visoki 2m,vožnja skoz neprehodne grmovja kamor so prej zanesenjaki z ročnim orodjem izstrigli poti :lol: ,lepi razgledi Cool.Obalna v Januarju --ker je sredi zime,mnogo lepljivega blata,ledeno tudi 1m od morja višje gor na Gažonu,Šared spljoh nisem mogu verjet da je lohk tolk ledu pa tko posut kot na Vršiču,pol pa še pivnica.Predbožična--množica kolesarjev okupira greben črnega kala dobesedno,vidu tudi demonstracija mojstrov za gostilno,pa hrana.Vsem je blo pa skupno to da sem spoznal kar precej kolegov.No pa tudi mini Gorenjsko turco nam izpustil ko nam niso šli ta levi ovinki :lol: pa ose ki napadajo Totija :lol: .
Hev a najs dej
Uporabniški avatar
bojan
član

Kraj: Gurenjska

OdgovorNapisal/-a marjo1 » 09 Maj 2003 08:04

Hm, ko sem malo sešteval sem se spomnu, da smo samo organizrali tle po Brdih in Benečiji že štiri turce.....

Če štejem vse turce, ki sem jih odpeljal z ljudmi, ki sem jih spoznal preko table rata pa že kar lepa številka. In vedno sem užival v dobri družbi, lepih terenih, lepem in slabem vremenu, dobrih gostilnah,...ma saj se vidmo spet že u nedeljo. :D
marjo1
član

Kraj: Goriška Brda

OdgovorNapisal/-a MTBobo » 09 Maj 2003 16:34

Ja tud jaz jih imam kar precej in na vseh je blo super in vsega po malo (flikanja, popravljanja improviziranja.....) razen dobre volje, smeha in seveda km po dolžini in višini pa veliko.

LP
MTBobo
član

Kraj: Radlje ob Dravi

OdgovorNapisal/-a primor » 10 Maj 2003 21:14

Riccardo, hvala. Ne se vedno vozit samo po znanih poteh. No tudi julija boš lahko spoznal nekaj novih, ma ne toliko kot aprila; ali pa prevoženih v kontra smeri ( :twisted: proti Kremžarci :evil: )
P
primor
član

Kraj: Kotlje

OdgovorNapisal/-a primor » 10 Maj 2003 21:21

Marjo, potem se pa vidimo, mi bo ratalo prit.
P
primor
član

Kraj: Kotlje

Vrni se na Skupne organizirane gorskokolesarske ture

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov