Kolesarjenje po vzhodni evropi

Obvestila, linki in vabila na skupne organizirane ture kolesarskih klubov in KTK, ki so odprte za vse.

OdgovorNapisal/-a pozejdon » 09 Maj 2008 13:18

Letos poleti 2008 se odpravljam s kolesom po vzhodni Evropi. Namen je začeti v Tallinnu in končati doma. Za vmes se je možno dogovoriti, ampak bolj vzhodna varianta. Vse skupaj približno en mesec (lahko tudi manj). V povprečju ne več kot 80-100km/dan. Na low budget varianto. Če je kakšen interesent (intersentka) naj se javi. Starost 29 let.
pozejdon
član

kolesarjenje po vzhodni evropi

OdgovorNapisal/-a pozejdon » 31 Avg 2008 20:29

Omenjenenega izleta sicer nisem izpeljal (ostane za drugič, gre kdo zraven drugo leto?), sem pa zato štartal od doma in prekolesaril celo madžarsko in del ukrajine, ter se potem obrnil. Nepozabno potovanje! Če koga kaj zanima iz kolesarskega vidika od omenjenih držav sem na voljo.
pozejdon
član

Re: kolesarjenje po vzhodni evropi

OdgovorNapisal/-a loma » 31 Avg 2008 20:38

pozejdon napisal/-a:Omenjenenega izleta sicer nisem izpeljal (ostane za drugič, gre kdo zraven drugo leto?), sem pa zato štartal od doma in prekolesaril celo madžarsko in del ukrajine, ter se potem obrnil. Nepozabno potovanje! Če koga kaj zanima iz kolesarskega vidika od omenjenih držav sem na voljo.

ja mene zanima...daj se malo razpisi oz. ce kje objavljas kak link, lahko pa tudi debata ob pivu - saj ves - zima bo dolga.. :)
Uporabniški avatar
loma
član

Kraj: mati Dolenjska

OdgovorNapisal/-a pozejdon » 02 Sep 2008 20:57

pozejdon
član

Vrni se na Skupne organizirane gorskokolesarske ture

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov