AVGUSTOVSKA

Obvestila, linki in vabila na skupne organizirane ture kolesarskih klubov in KTK, ki so odprte za vse.

OdgovorNapisal/-a bojanu » 02 Avg 2008 21:29

Prvi s fotkami :lol:

Napasli smo se borovnic kot že dolgo ne. Na vzponu je bilo kar vroče in soparno, a so bile potke med borovničkami zaslužena nagrada, kot smo jo pri primorju vajeni. Na žalost nas je nevihta pregnala v dolino, tako da je ostal dolg za drugič :pcheerleader:
bojanu
član

Kraj: Koseze, Ljubljana

OdgovorNapisal/-a primor » 02 Avg 2008 21:49

Evo pa je mimo, zaradi dežja smo vsi skrajšali, ne morda samo nekateri. Na 21 km, smo namesto nazaj gor zavili samo še dol. Upam, da vam je bilo všeč v š'tih koncih.
P
primor
član

Kraj: Kotlje

OdgovorNapisal/-a žabar » 03 Avg 2008 06:56

Sem moral malo prespat stvar! :ronf: Lepi š'ti konci. Sicer pa smo vedli, v kaj se podajamo. Lahko bi že prej začelo padat, tako pa nas je kar nekaj časa opozarjalo oddaljeno grmenje. Primor, hvala za vodstvo in tvoj čas, mislim, da smo bili kar dobra druščina. Fotografij je manj kot običajno, se mi je na koncu zmočil film. :oops: Še bo treba kdaj prit naokoli, potenciala je veliko.

http://picasaweb.google.si/dvelkavrh/Avgustovska_08
Najboljši fantje so že kolesarji.
Uporabniški avatar
žabar
član

Kraj: LJ Barje

OdgovorNapisal/-a El Tomzo » 03 Avg 2008 09:43

izbira gum - :evil:
nevihta s strelami - :evil:
cvileči V-brejki - :evil:
premočen ruzak - :evil:
usran bicilk - :evil:
polomljena špica - :evil:
oblačno vreme - :evil:
sončno vreme - :evil:

Ampak turca je bila pa - :D
tudi postrežba na turi - :D
pa tempo - :D
pa družba - :D
pa vodenje - :D

Zanimivi kraji, bo treba še Gdč. enkrat tja spravit ...
Nikoli nisem toliko hodil po hribih kot odkar sem pričel kolesarit.
Uporabniški avatar
El Tomzo
član

Kraj: Emona-Savus fluvius

OdgovorNapisal/-a pubi2cv » 03 Avg 2008 10:08

Prijetna turca, pestro vreme, vrhunska družba, gurmanski užitki, ki nam jih ponuja mati narava - kaj več si še lahko želiš :?: 8)

Primor je sicer rekel, da ne bo nobene hrane, pa nas je z brničkami prijetno presenetil :mrgreen: Predlagam uradno preimenovanje ture v Borovničevo :mrgreen:

Skratka - hvala za turo in vse kar spada zraven. Bo defiitivno že v kratkem treba spet pridit bajkat na Koroško :wink:
Počas se daleč pride
Uporabniški avatar
pubi2cv
član

Kraj: Sred koruze

OdgovorNapisal/-a primor » 03 Avg 2008 17:23

Oče je danes bil na istem hribu v gobah (ok kakih 100 višincev nižje) in jih je nabral dosti, zdaj pa ima delo z njimi. Drugače pa smo danes skupaj z Andrejo in Jožetom odpeljali najprej žerjavsko singlo, potem pa še Pikovo. Glede na padavine je bilo zelo suho in seveda lepo.
Včeraj bi moralo biti današnje vreme.
P
primor
član

OdgovorNapisal/-a Snakes » 03 Avg 2008 18:06

Uuuu, favš, favš :wink: Če se ne motim je bilo nekaj od tega tudi v Seven-u a ne?
Uporabniški avatar
Snakes
član

Kraj: tu pa tam

OdgovorNapisal/-a primor » 04 Avg 2008 07:05

Ja, obe singli.
P
primor
član

OdgovorNapisal/-a MAAC » 04 Avg 2008 09:52

@Snakes: lahko si upravičeno fauš, ja :mrgreen:

Primož, hvala še enkrat za eno noro lepo turco v vaših krajih. Škoda edino, da smo jo bili primorani skrajšat, ampak, tokrat je Žabar pač pravilno napovedal vreme, kaj čemo :mrgreen: 8)

Maac

p.s. še en razlog več za ponovitev ;)
Ni nam lahko... je pa fajn!!!
Uporabniški avatar
MAAC
aufbix PR

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a El Tomzo » 04 Avg 2008 20:00

Koko & AndrejaT, sta danes kaj nabrala borovničk?
Nikoli nisem toliko hodil po hribih kot odkar sem pričel kolesarit.
Uporabniški avatar
El Tomzo
član

Kraj: Emona-Savus fluvius

OdgovorNapisal/-a petyCann » 04 Avg 2008 20:02

Primož!

Tudi z moje strani hvala za izjemno lepo turo. Edino ne razumem zakaj sem nosil toliko tablic zraven, ko pa je bilo vsega na poti :lol:

Moja druga skupna tura, pa upam, da ne zadnja, samo moram počakat, da mi disk zravnajo.

Strele pa imam itak rad :wink:

P.S. če kdo želi track ture mu ga pošljem.
Uporabniški avatar
petyCann
član

OdgovorNapisal/-a Joc53 » 04 Avg 2008 20:26

Primož, fajn je blo, takšnega borovničevega grebena ne pomnim. Ob priliki moramo turo dokončat.
Kolovozi so namenjeni vožnji :!:
Uporabniški avatar
Joc53
član

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a podPohorka » 04 Avg 2008 20:29

Še jaz sem se končno odtajala, da lahko s prsti migam :mrgreen: .
Ja, bilo je lepo, črnic kolko hočeš, pa vse skupaj me je spominjalo na moja mlada leta in domače kraje. Še najbolj, ko sem vas slišala govorit (tiste ta domače - od Korošcev do Mariborčanov). Hvala vsem, ki ste se potrudili. :}}}:
Rajš gor k` dol.
Uporabniški avatar
podPohorka
član

OdgovorNapisal/-a AndrejaT. » 05 Avg 2008 08:45

Ker sva hotela mlo bolje spoznati te kraje in se umakniti mestni sopari, sva ostala tri dni. Kako je bilo v soboto, veste - super.
V nedeljo naju je primor vodil po čudovitih, skritih singlah "Mohorja". Mestoma so bile kar zračne, tako da sem trenirala tudi "psiho". Fotk ni. Single so bile tekoče in nisem želela ustavljati ampak sem uživala. Tudi brez fotk verjemite, da je bilo kičasto.
Prvo noč sva šotorila na kmetiji bivšega lastnika hotela Krnes. Drugo noč sva postavila šotor malo pod prelazom v nac. parku Topla. Zjutraj sva šla po isti poti, kot smo vozili v soboto in pobirala gobe in borovnice, ki so še ostale od sobotnega masovnega navala. Najina amaterska bira: 11 jurčkov, 6 kostanjevk (sva vprašala soseda), 1 liter lisičk, 5 litrov borovnic, 3 klopi, 73 ugrizov brenclov in rdečih mravelj.
Ta teden imamo na jedilniku zrezke z lisičkami, ajdovo kašo z jurčki, gobovo juho, borovničeve omlete, borovničev štrudl, borovničev liker. Če bo zneslo bova vmes še malo pokolesarila.
Carpe diem!
Uporabniški avatar
AndrejaT.
jest nam nobenga nč prosila

OdgovorNapisal/-a lenoba » 05 Avg 2008 12:37

Še zdaj si oblizujem prste!

Slika
LPJ
lenoba
član

Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a pubi2cv » 05 Avg 2008 12:39

Haha....jaz sem imel še naslednji dan modre prste :D 8)
Počas se daleč pride
Uporabniški avatar
pubi2cv
član

Kraj: Sred koruze

OdgovorNapisal/-a mmilan » 05 Avg 2008 15:53

@Andreja, sem tudi jaz tisto soboto nabral s tvojo pomočjo dovolj za eno močno gobovo juho. Pojedel za 3 krožnike pa je še ostalo. Njam. Če imata preveč, lahko kaj streseta čez okno, ko pridem mimo :wink:
Moram reči, da je bilo izredno lepo, čeprav na vrhu ni bilo piva. Bi ga rabil že prej, tako pa sem imel tako krizo kot Tomzo vedno z bananami in seveda z gumami :wink: :wink:
@Primož hvala za vodenje in organizacijo!!!
Če ne bi bilo malo daleč, bi iz CE poslal očeta v gobe. Garant drugi kasneje ne bi našli ničesar več. :?
mmilan
član

Kraj: Nauportus

Prejšnja

Vrni se na Skupne organizirane gorskokolesarske ture

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov