BleedKIT.com

Trgovine, reklame, akcije, znižanja, komercialne ponudbe, prodaja na debelo in drobno.

BleedKIT.com

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 15 Sep 2011 21:59

www.BleedKIT.com :lol:
Upam si stavit, da bodo enkrat naprodaj tudi na CRC, samo još pakovanje da sredim. :roll:

BleedKIT 2.0
M5 navoj za Avid IN Formulo
LuerLock injekcija
Blue Clamp :mrgreen:
Odličen nastavek za pritrditev: Ročno ali s ključem.

Cena 14 eur osebni prevzem Salon Jabooz, Ljubljana ali po pošti 17 eur z odkupino
Naročila na PM (za dostavo rabim vaš naslov)

Slika

Na zalogi!
Zadnjič spremenil Jabooz, dne 11 Nov 2014 09:27, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

Kraj: Ljubljana

Re: BleedKIT 2.0

OdgovorNapisal/-a morgoth » 15 Sep 2011 22:53

najs izvedba! 8)
Uporabniški avatar
morgoth
član

Kraj: Laibach

OdgovorNapisal/-a Stak » 16 Sep 2011 08:18

Ojej! Google Chrome ne najde mesta www.bleedkit.com.
Uporabniški avatar
Stak
član

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 16 Sep 2011 08:25

Stak napisal/-a:Ojej! Google Chrome ne najde mesta http://www.bleedkit.com.

ja vem :lol:
zato je pa smiley zraven

še pride...

Koda: Izberi vse
Registrant:
   Janez Kralj

Domain Name: BLEEDKIT.COM

Domain servers in listed order:
      NS1.PLENUMX.COM
      NS2.PLENUMX.COM
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

OdgovorNapisal/-a bikerx » 16 Sep 2011 08:43

Ki si dobil plave sponke ?
Uporabniški avatar
bikerx
član

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 16 Sep 2011 08:54

Lahko dobim tudi rdeče ali bele :mrgreen:

Žal pa ne morem povedati kje jih nabavljam, ker je to poslovna skrivnost.
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

OdgovorNapisal/-a jankokocevje » 16 Sep 2011 09:02

Že imam Jaboozov bleed kit-zelo zadovoljen
jankokocevje
član

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a zdravkec » 16 Sep 2011 12:50

Sem lastnik verzije 1.0 in jo lahko pohvalim.

lp
švic in solze
Uporabniški avatar
zdravkec
član

Kraj: e - c - i - č - a - r

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 14 Mar 2013 10:02

Zdravo!

Ker se je v praksi izkazalo, da naš nastavek ne paše na novo Formulo TheOne in da so možne težave na nekaterih avid bremzah (ta stare juicy in sedaj se je pokazal problem na enih novih elixir), je padla odločitev, da damo narediti custom nastavek. Vse je že narisano.

Smo pa od kitajcev dobili vprašanje
And by the way, which Thread Standard do you need? BSP or NPT?

In tako sprašujem tablaške strojnike, M5 navoj je kateri oz. kateri se uporablja na bremzah. BSP ali NPT?

Hvala za pomoč!

Teorija je taka
NPT and BSP are two different standards for threaded pipes. NPT stands for National Pipe Tapered and is primarily utilized within the United States. BSP, or British Standard Pipe, can be found in many other countries. The difference between these two thread types can be seen in the number of threads per inch and the angle at which the threads themselves are cut.These sizes and pitches vary depending on the size of the pipe. BSP pipes often includes more threads per inch (TPI) than NPT, but these are not standard rules. A pipe of one inch in diameter, threaded to NPT standards, includes 11.5 TPI, while BSP uses only 11. As the pipe becomes smaller, the TPI increases in both standards from 27 TPI in a pipe of 1/16" NPT pipe, to a TPI of 8 in pipes of 2 1/2" diameter or larger. Though NPT and BSP are common throughout the world, many cities and industries, such as fire fighting, define slightly different thread standards.The two standards are also further divided into whether the pipe threads are tapered or parallel. Parallel threads maintain the same outside diameter throughout, and thus do not form a tighter seal as one goes further down the thread. By contrast, taper threads create an increasingly tight seal as the pipe is screwed in further. Plumbers typically use tapered threads in applications relating to gas, while parallel threads are common with water lines. The British Standard Pipe has two types, BSPT (British Standard Pipe Taper) and BSPP (British Standard Pipe Parallel). These two types have the same angle, pitch and number of threads, but the BSPT will have a tapered thread while BSPP uses a parallel thread. National Pipe threads standards have two types: NPT (National Pipe Taper) and NPP (National Pipe Straight). NPT similarly differs from NPP through the usage of a tapered thread.

Mimogrede, bleedkit 2.0. je na zalogi.
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

OdgovorNapisal/-a Mojo Jojo » 14 Mar 2013 10:45

hehe, chinese are plain stupid

Nč od tega, ker so to colski standardi za cevovodarje. Že to, da noben od teh standardov ne obravnava fi 5mm (štartajo pri okrog 7mm), bi moralo vsaj komu kliknt.

Rabiš ISO metric screw standard, temu se reče M navoj. Bolj natančno ISO262 M5x0,8
http://en.wikipedia.org/wiki/ISO_metric_screw_thread

PS: račun za strokovno svetovanje dobiš po pošti :mrgreen:
Monkey Control
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član

Kraj: bliz obvoznice

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 14 Mar 2013 11:20

hvala!
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

OdgovorNapisal/-a Vitto1 » 16 Mar 2013 09:49

nastavke ki jih rabiš pri bleed kitu ti priporočam da vzameš od proizvajalcev ala Festo, Metal works, SMC, za strojno pnevmatiko M5 za cev fi 4. zakaj? ker so to evropski(SMC japonski) proizvajalci, ki s standardi navojev za razliko od kitajcev nimajo težav. Edini meni znan distributer je firma Lipro z Kopra, mislim da so tudi uvozniki...
Vitto1
član

OdgovorNapisal/-a problematiks » 16 Mar 2013 10:04

Hja, problem je samo v tem, da bi Jabooz rad tudi kaj zaslužil, pol pa Kitajce sprašuje, da mu bleed kit za radiator naredijo :mrgreen:

Marko

P.S: Čeprav pa, kdo ve, mogoče pa razlika v ceni niti ni tako velika, sploh če potem nimaš potencialnih problemov s takimi stvarmi...
problematiks
KontraRevolucionar

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 16 Mar 2013 11:04

Vitto1 napisal/-a:nastavke ki jih rabiš pri bleed kitu ti priporočam da vzameš od proizvajalcev ala Festo, Metal works, SMC, za strojno pnevmatiko M5 za cev fi 4. zakaj? ker so to evropski(SMC japonski) proizvajalci, ki s standardi navojev za razliko od kitajcev nimajo težav. Edini meni znan distributer je firma Lipro z Kopra, mislim da so tudi uvozniki...

če bi vedel koliko teh nastavkov smo že sprobal. Enostavno so ali prekratkri navoji, ali pa je vse skupaj predebelo.
Veliko teh M5 nastavkov je na sistem hitre spojke, kar ni v redu. Ker je potem original cev pretrda, da jo lahko stisneš z clampom.
Festo nima (oz. ima nekaj takega kot je na prvi fotki te teme), SMC je pnevmatika (torej hitre spojke)

In na koncu ugotoviš, da se da tudi po meri delat nekaj takega kot ima avid (in ki paše na formulo pri vseh modelih).
Ker tono pdf katalogov, ki sem jih pregledal imam že vrh glave. In če kitajci znajo narediti iphone, potem bodo tudi nekaj iz mesinga.
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 18 Mar 2013 14:01

Dobil sem mnenje nekoga, ki je sodeloval z Kitajci in da je težko priti do željenga izdelka. Glede na to, da izgleda, da nas je prvi Kitajc zajebal, takoj ko je prejel plačilo, sedaj iščemo nekaj bližjega.

Torej če pozna kdo strugarja, ki lahko dela tako majhno reč in da ni blazno drag, bom vesel kakšnega kontakta.
Material je messing.
načrt pa tole.
Slika
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

OdgovorNapisal/-a koko82 » 18 Mar 2013 14:46

Količina ?
Uporabniški avatar
koko82
član

Kraj: Bajkmanija

OdgovorNapisal/-a Vitto1 » 18 Mar 2013 18:33

jabooz: Hitra spojka Metal works brez problema deluje z mehkejšo cevjo, ki jo prodajajo v merkurju(pvc prozorna- ni tlačna cev namenjena pnevmatiki), edino problem je da nevem, če imajo tudi tako tanko cev; 8mm Metal Works priključek uporabljam na vodni pumpi že par let in dela brez težav. Le cev je mehkejša in se jekleni jezički tako zarijejo v njo, da jo je praktično nemogoče iztaknit...

če pa je problem dolžina navoja, se da odstranit tisti semering in pridobiš cca 1 obrat navoja. Orodjarskega dela z priključkom pa je toliko, da te bo en komad z materialom vred koštal več kot cena, po kateri prodajaš komplet, razen pri res veliki seriji...
Vitto1
član

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 18 Mar 2013 21:51

hitre spojke so PREDEBELE. vse brez izjeme. ne iščem več v to smer.

sicer pa
količina prve serije je vedno isto butasto vprašanje.

naj mi da ceno za serijo 100 - 1000 - 10.000 -100.000 kosov. to ni več plansko gospodarstvo. treba je začeti tržit, potem pa se več ve. prej je le ugibanje. to me ne zanima. začneš delat in se vidi kaj in kako.

še naprej se priporočam za kakšen kontakt.
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

OdgovorNapisal/-a Skywalk » 24 Mar 2013 18:00

V HIB Kranj je en starejši možakar (strugar, če se ne motim, dela samo po 4 ure na dan), ki ti bo sigurno pripravljen naredit kakšen testni kos (ali več njih) in ti bo sigurno znal povedat tudi kaj več o navojih. Za večje serije ti pa žal ne morem pomagat, ker ne vem, kdo bi se ukvarjal s tako majhnimi kosi. Strugarjev sicer poznam več...
Ko rezanje in vrtanje betona postane tako zabavno kot kolesarjenje!
Skywalk
član

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 24 Mar 2013 20:13

Če ti ni odveč, mi kar sporoči kakšen bolj konkreten podatek na PM.
torej, ime in gsm ali email.

težko se takole pride do pravega :" baje pri vas dela en samo 4 ure..."

Vesel bom kontaktov od strugarjev, ker prva ponudba ki sem jo dobil, je res (pre)visoka.
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

OdgovorNapisal/-a Vitto1 » 25 Mar 2013 13:48

Kolko pa bi bla zate sprejemljiva ponudba? Jaz ti iz izkušenj iz dela v orodjarni povem, da je tak kos(brez reber, samo struženje) kot na sliki 10€ po komadu če sam prineseš material povsem realna,skoraj prijateljska cena, če govorimo o par komadih... Če bi delal na CNC pa nevem, ampak spet pod ceno okoli 3-4€ z materialom ne boš prišel, nevem ker ne delam več na tem področju, mogoče pa je kriza udarila in bodo delali po dampinških cenah...
Vitto1
član

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 25 Mar 2013 14:31

Za 200 kom sem dobil ponudbo za 1,5 eur.

Kitajci ponujajo za 0,8 usd pri 500 kosih.

Drugi kitajci oz. Carpu Liu je po prejemu plačila poniknil. Naročili smo 500 kosov.
cena je bila še precej bolj ugodna kot zgoraj. Bili so zelo ažurni in verodostojni prek emaila.

Prva serija bi bilo 200 kosov.
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

OdgovorNapisal/-a TTOCS » 25 Mar 2013 15:08

Tisti ki živite v kameni dobi se nehajte oglašat, dobro?
Nisem iz tega faha (obdelava kovin na avtomatih), pa vseeno eni fejst mimo brcate.
Obe ceni, tako 10eur /kos kot 1eur/1000kos sta realni.
Vprašanje je na kakšnem stroju je izdelano, in kakšna količina se izdeluje.
Amortizacija stroja je na kitajskem in v slo enaka, ker je kupljen na japonskem, ok?
http://www.youtube.com/watch?v=tfaOgAqTguM
Glej na sekvencah:
začetek (8s)
2:40 do 3:33
Klasične oblike struženja so 4:07-4:33
Pa ne pozabit, da pri 1000 takih kos bodo stroški logistike in administracije relativno veliki.
Saj avid ne zaračunava teh kosov 35eur. Ampak predvsem to, da si sam enakega za podoben denar (po njihovi oceni) ne moreš izdelat.
Ne bi hotel bit pameten, a v slo boš po moje prišel do 0,2 - 0,4eur na kos pri seriji 1000+ brez materiala.
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
TTOCS
član

Kraj: Slovenska Bistrica

OdgovorNapisal/-a El Tomzo » 25 Mar 2013 19:18

Amortizacija ni nujno enka - Kitajci dobijo količinske popuste in je nabavna cena manjša.
Pa trasport iz Japonske na Kitajsko je cenejši.
Nikoli nisem toliko hodil po hribih kot odkar sem pričel kolesarit.
Uporabniški avatar
El Tomzo
član

Kraj: Emona-Savus fluvius

OdgovorNapisal/-a TTOCS » 25 Mar 2013 19:59

Tud evropejci dobijo količinski popust, halo.
Glede transporta pa; kaj misliš koliko % nabavne cene je transport pri teh strojih? Sploh pa ne rabiš japonskih kupit. Tudi v evropi je kup spodobnih firm za te stroje. Kitajci imajo še stalno poceni delovno silo.
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
TTOCS
član

Kraj: Slovenska Bistrica

OdgovorNapisal/-a El Tomzo » 25 Mar 2013 21:33

No, da vstopiš na tako velik trg kot je kitajski, so proizvajalci dat dobre rabate ... oz. celo know-how.
In sedaj jih to tepe ...

ok, smo že offtopic :D
Nikoli nisem toliko hodil po hribih kot odkar sem pričel kolesarit.
Uporabniški avatar
El Tomzo
član

Kraj: Emona-Savus fluvius

OdgovorNapisal/-a Vitto1 » 26 Mar 2013 09:45

No, jaz nisem govoril o 1000+ ampak o tem da prideš v orodjarno, vprašaš, pokažeš, vpnemo v klasično stružnico in nardimo... in 2 taka kosa nardit bi meni vzelo recimo skupaj pol ure, od koder je teh 20€. Cena ki so jo stranke plačevale za obdelavo matrice orodja pa so zelo redkokdaj bile po trimestno številko. Pač govorim o orodjarni, ne o proizvodnem obratu... CNC pa je blo programiranje okoli 200€, potem pač odvisno od zahtevnosti kosa... ampak vedi eno stvar, kitajc sprogramira CNC in štanca dokler serija ni končana, zato se dogaja da je polovica serije za v smeti(ker ponavadi sproti ne preverjajo orodja). Je pa cena taka, da bi ti marsikdo pri nas raje zastonj nardil tista 2 komada, kot pa računal ceno, primerljivo kitajski, zakaj je tako? ker v evropi pač nihče ne dela za plačo 3€ na dan...
Vitto1
član

OdgovorNapisal/-a MiLi » 26 Mar 2013 12:05

neki me zanima, se te sponke sploh rabijo za odzračevanje Elixirjev? sam se odzračil kar z setom za Reverba. je pa res, da je švoh in zna olje ven prtečt ter zrak notr potegnit. pač v pravi poziciji je treba držat in potem nekak gre. samo sponk pa ravno nisem pogrešal.
If you ain't Mountain Biker, you ain't shit!
Uporabniški avatar
MiLi
Razdrem vse!

OdgovorNapisal/-a koko82 » 26 Mar 2013 17:02

Kleme rabiš če delaš na podtlak, ker moraš vmes večkrat odzračit olje v inekciji.
Uporabniški avatar
koko82
član

Kraj: Bajkmanija

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 16 Maj 2013 17:12

Zdravo!

Bleedkit.com je stopil stopničko višje. No, spletna stran je še vedno zgolj koncept.
Nove nastavke 3.0. so mi postružili kar Slovenci. Kitajci so me nategnili.
Fotke 3.0. še pridejo. Zadovoljen z izdelavo.

No, imam pa par vprašanj, če lahko kdo pomaga. Če dobim kakšno uporabno informacijo, nagradim z Bleedkitom 3.0.
Odgovorite lahko tukaj ali na PM.

1. Kakovost o-ringov na mojem bleedkitu.
Šele pred kratkim sem izvedel, da DOT olje razžira klasične NBR in da je treba uporabiti EPDM oringe. Določeni bleedkiti so bili opremljeni z NBR. (Model 2.0 ne vem za kateri material gre, ker je bil že zraven na nastavku) Zanima me ali je kdo, ki je uporabljal katerikoli različico drugačno od te, imel kadarkoli težavo z oringom, da je počil, razpadel, se napihnil. BTW: če se je komu to zgodilo, naj se mi javi, dobi nadomestni. Aja, da ne pozabim, vsa tesnila v bleedkitu je po uporabi priporočljivo oprati in obrisati, tako tesnila kasneje otrdijo oz. sploh ne. Mimogrede; Matej v bajmaniji že kakšno leto uporablja mojo Bleedkit inekcijo in pravi, da na dolgi rok bolje tesni kot original avidova.

2. Kje v sloveniji ali EU kupiti poceni tak TORX T10 nastavek v večjih količinah (več kot 100 kosov)?
slika nastavka
Lahko tudi L ključ z torx glavo tako kot pri avidu. slika L ključa T10

3. Zraven Bleedkita bi rad ponudil tudi DOT 5.1. za dovolj nizko ceno. Žal se dobi samo količine 500 ml (oz. 250 ml od Motorexa). Rad bi ponudil 100-120 ml. Ali kdo ve, če kdo nudi kakšno manjšo pakungo. Recimo dobi se od FINISHLINE 120 ml.(link, samo v Sloveniji ne najdem uvoznika. Preveril sem Ferodo, Motul, pa je le 500 ml.

4. Alternativno bi lahko tudi pretočil sam v 100 ml posodice, ampak bi rabil take, ki res dobro tesnijo. Če ima kdo kontakt od kakšnega plastičarja, ki to dela ali uvaža, ne oklevat. fotka željene posodice

5. Bleedblock
Zdi se mi, da bi lahko zraven ponudil tudi bleedblock. Ker je modelov bremz ogromno, bi to moralo biti dovolj simpl, da bi pasalo na veliko večino bremz. Recimo tole ponujajo. Kako rešujete to razen z starimi ponucanimi ploščicami? Videl sem tudi varianto z narezanimi kreditnimi karticami in zlepljeno skupaj. načeloma bi morali biti batki pri bleedanju povsem porinjeni noter.

6. Akcija do razprodaje zaloge: Model Bleedkit 2.0. je sedaj na voljo za 10 eur namesto za 14 eur. Velja za osebni prevzem tukaj med 11 in 19 uro oz.
Cena 15 eur z dostavo (kar vključuje vse stroške odkupnine). Če želite, da pošljem, mi pri naročilu napišite vaš naslov.

Hvala za vse uporabne informacije že v naprej!
Zadnjič spremenil Jabooz, dne 16 Maj 2013 17:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

OdgovorNapisal/-a Thema » 16 Maj 2013 17:16

Bleedal ene 6x z 2.0, po vsaki uporabi razstavim in prespricam z izopropilom vse, nobenih tezav za zdej.
Un bleedblock iz linka bi lahko usaj pofarbali :lol: :lol:
Sam nucam imbus 10 za formule, po tem ko razsirim z izvijacem in starimi paknami.
Pri ceni ~10e za .5 litra motula a je sploh smiselno delat 120ml embalazo?

A se da samo nastavek kupit za apgrejd ? :D
Zadnjič spremenil Thema, dne 16 Maj 2013 17:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Thema
član

OdgovorNapisal/-a mlacar182 » 16 Maj 2013 17:24

Kje se dobi motula 5.1 najceneje v slo?
mlacar182
član

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 16 Maj 2013 17:26

Thema napisal/-a:Pri ceni ~10e za .5 litra motula a je sploh smiselno delat 120ml embalazo?

Pa ne bi bilo slabo ponuditi 100 ml za recimo 3-4 eur. Ker Dot ne moreš imeti dolgo odprtega doma na zalogi.
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

OdgovorNapisal/-a Thema » 16 Maj 2013 17:29

Ga zavres dvakrat u dzezvi pa je :D :D

(to je hec, da nebi kdo slucajno...)
Uporabniški avatar
Thema
član

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 12 Jun 2013 08:58

Slika

na voljo je sedaj verzija 3.0.
Sedaj sigurno 100% paše na vse avide in vse formule.

Cene ostajajo enake:
14 eur osebni prevzem
17 eur z dostavo in odkupnino

Naročila in info na PM

Verzija 2.0 je na voljo za 10 eur. Na voljo je še par kosov.
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

Re: BleedKIT

OdgovorNapisal/-a BOTABOTA » 12 Jun 2013 12:29

Super. Končno paše na čeljust Formule RX. Verzija 2.0 se ni dalo zašraufati do konca in ni tesnilo. Se da dobiti samo medeninaste nastavke, da updejtam svoj kit?

LP, Dejan
The Venus project
Uporabniški avatar
BOTABOTA
član

OdgovorNapisal/-a mlacar182 » 12 Jun 2013 12:40

Dost dolg vrat pred navojem, tko da tole verjetno paše tut na Reverba?
mlacar182
član

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 12 Jun 2013 14:12

@botabota: seveda. prideš osebnoal pošljem?

in ja, paše tudi na reverba.
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

OdgovorNapisal/-a BOTABOTA » 12 Jun 2013 19:37

Seveda da se oglasim. ;)
The Venus project
Uporabniški avatar
BOTABOTA
član

OdgovorNapisal/-a kuki666 » 21 Sep 2013 13:02

Zdravo, malo kasno sem vidu tole temo, ampak, če boš še rabu, poizkusi kontaktirat Gobovca iz Izlak http://www.spletna-stran.info/povezava- ... -s-p-.html Vem da so svoje čase izdelovali serije tudi po 1M kosov za nemški trg raznorazne fitinge iz medenine. Imajo pa CNC in klasične stružnice, avtomate... poleg tega pa premorejo tudi 3D tiskalnik za prototipe.
Uporabniški avatar
kuki666
član

Kraj: Bliz centra... Slovenije

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 21 Sep 2013 22:24

Hvala za kontakt! Glede struženja je urejeno.
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

OdgovorNapisal/-a bikerx » 19 Nov 2013 19:16

Lepo.

Sent from my JY-G3 using Tapatalk
Uporabniški avatar
bikerx
član

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 10 Feb 2014 18:01

Zdravo Vsem!

Bleedkit je prišel do točke, da je vse gotovo. Izdelek, navodila, embalaža, Brake fluid, vse kar paše zraven.
Trenutno čakam, samo še na fotke (že poslikano), potem pa bo.
Hvala vsem Tablašem, ki so pomagali. Enkrat se bom spravil skupaj dati vsa ta imena, ker jih ni malo. Hvala še enkrat!

No, sedaj pa vas prosim za eno uslugo.
Zadevo nameravam tržiti direktno po kolesarskih trgovinah (seveda tudi spletnih), ne toliko prek nacionalnih distributerjev. Mogoče kdaj kasneje.

Seznam tujih spletnih mtb trgovin mi je dostopen.
Zanima me, kako naj pridem do nekega seznama lokalnih mtb trgovin po EU . Moja ideja je, da povprašam po tujih forumih, da mi objavijo svojo priljubljeno mtb trgovino, ampak se bojim, da taki posti lahko hitro privedejo, da me označijo kot spam. Temu bi se izognil tako, da sploh ne bi navedel, kateri izdelek bi rad tržil, ampak le da iščem seznam lokalnih mtb trgovin.

Torej kateri mtb forumi v Europi so največji? Nemčija mi je jasna.
Kako je z Italijo, Avstrijo, Francijo, Češko, Španijo, Švico?

Hvala že v naprej!
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

OdgovorNapisal/-a Snakes » 10 Feb 2014 18:11

Meni je poznano tole: Avstrija; bikeboard.at, Spanija; foromtb.com, Italija; mercatino.
V UK imas potem se Singletrack, pa mogoce se Commencalov forum.
Uporabniški avatar
Snakes
član

Kraj: tu pa tam

OdgovorNapisal/-a flefo » 10 Feb 2014 20:05

En precej površen seznam imaš tukaj
Uporabniški avatar
flefo
član

Kraj: rd

OdgovorNapisal/-a Thema » 10 Feb 2014 20:08

A je kak fix za puscanje med cevko in medeninastim delom pri v3? :P
Uporabniški avatar
Thema
član

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 10 Feb 2014 20:33

Thema napisal/-a:A je kak fix za puscanje med cevko in medeninastim delom pri v3? :P
¨

Seveda! Javi naslov pa dobiš, ali pa oglasi osebno.
Če ima še kdo probleme z Bleedkitom, naj se mi javi na PM z opisom težave, pa bom rešil.
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

OdgovorNapisal/-a Thema » 10 Feb 2014 22:14

Se oglasim ko grem kaj v bajkmanijo :)
Uporabniški avatar
Thema
član

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 31 Mar 2014 20:13

No, bleedkit je dočakal svojo Mk 4.0 verzijo. Ta pa je za na CRC :D
Rad bi se zahvalil vsem tablašem na pomoči (če sem koga spustil, naj mi prosim oprosti, lista ni abecedna, niti ni po pomebnosti ali količini pomoči):
Depresija
Lov2xlr8
Mako
Miha
koko82
Ttocs
Maac
Snakes
2mash, un s kombijem :wink:

Hvala!

Cene pri meni ali v slovenskih trgovinah bodo enake.

Na voljo je par različnih kitov, več na http://www.Bleedkit.com

par fotk:
Slika
.
Slika
.
Slika
.
Slika
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

OdgovorNapisal/-a Matiček » 31 Mar 2014 21:30

TOP 8)
Brez zemljevida ne prideš nikamor,ali pa marsikam !
Uporabniški avatar
Matiček
član

OdgovorNapisal/-a rrok » 31 Mar 2014 21:38

Bravo!
I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way. So I stole a bike and asked for forgiveness.
Uporabniški avatar
rrok
član

Kraj: Lj - Rudnik

OdgovorNapisal/-a denčiminerči » 31 Mar 2014 22:06

Dobro zgleda, moram probat.
denčiminerči
član

OdgovorNapisal/-a problematiks » 31 Mar 2014 22:59

Licen izdelek, res.Pa tudi za detajle je kot kaze poskrbljeno.Zelim ti, da ti bo sla tudi prodaja temu primerno.

Marko
problematiks
KontraRevolucionar

OdgovorNapisal/-a T-Man » 01 Apr 2014 18:12

Tudi internetna stran je lična. Še par pravopisnih napak popraviš, pa bo ;)
T-Man
član

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 01 Apr 2014 19:35

je že v lektoritanju, majke mi :roll:

Thank you very much
Tenk juri veliku maćku
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

OdgovorNapisal/-a zabukowski » 01 Apr 2014 19:37

Čestitam, super stran in produkti, veliko sreče :)

Še kakšen Facebook ne bi škodil ;)

Top!
Uporabniški avatar
zabukowski
član

OdgovorNapisal/-a blazs » 02 Apr 2014 17:30

Tole pa izpade zelo profesionalno! Bravo.
blazs
član

Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a vr » 03 Apr 2014 09:17

Lepo. Edino na page-u ne najdem cen. Ali sem zgrešil point? Ali pa sem slep ;.=9/
Uporabniški avatar
vr
član

OdgovorNapisal/-a bikerx » 03 Apr 2014 10:11

Slike so full dobre. Izdelek pa licen. Jaz tudi ne najdem gumba buy. Za Shimano se bo tudi dobilo?

Sent from my GT-A9500 using Tapatalk 2
Uporabniški avatar
bikerx
član

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 03 Apr 2014 13:00

Koncept je veleprodaja, objavil bom priporočene MPC.
Nakup prek strani za slovence ne predvidevam, ker ničem biti nelojalna konkurenca trgovinam.
kakšnem kos lahko prodam tablašem, to je pa tudi vse.

Nakup fizične osebe v tujini, zaradi previsokih transportnih stroškov, žal ne vidim.
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

Naslednja

Vrni se na Gorskokolesarska tržnica

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Blaugrana