Izbira in montaza pressfit gonilnega lezaja

Kako uspešno šariti po vijakih, zobnikih, nastavitvah in sploh vse o vzdrževanju in popravilih

Izbira in montaza pressfit gonilnega lezaja

OdgovorNapisal/-a denis100procent » 19 Dec 2018 01:14

Pozdravljeni.
Prosil bi za nasvet pri izbiri in montazi gonilnega lezaja. Pri nabavi novejsega okvirja sem upal da bom komponente prelozil z enega na drugi, vendar na zalost ni slo, naletel sem na presani gonilni lezaj za gonilke z osovino od 30mm, ker mam novo gonilko od 24mm bi jo rad tudi obdrzal. Zdaj googlam in iscem kateri lezaj bi mi odgovarjal, ne najdem pa nic. Edino resitev ki sem uspel najti je adapter z navojem ki se ga spresa v okvir in nato normalno namontiras gonilni z navojem. Zanima me ali je to edina resitev? Ali obstaja ta pressfit lezaj da ga samo dam notri in normalno montiram gonilko? Drugace pa je okvir specialized demo, gonilka pa je sram descendant 83mm
Uporabniški avatar
denis100procent
član

Re: Izbira in montaza pressfit gonilnega lezaja

OdgovorNapisal/-a LOVRO81 » 22 Dec 2018 19:08

Uporabniški avatar
LOVRO81
član

Kraj: O-bala

Re: Izbira in montaza pressfit gonilnega lezaja

OdgovorNapisal/-a denis100procent » 05 Jan 2019 17:16

Jaz sem pomeril svoj okvir in mera kjer se presa lezaj je fi 46mm, sirina okvirja pa 83mm, da bom montiral samo lezaj in dal gor svojo gonilko fi24mm nisem nasel takega, najverjetneje da bom moral resevati z adapterji, da bom stvar usposobil.
Uporabniški avatar
denis100procent
član

Vrni se na Sam svoj mehanik

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov