off season trening

Prva pomoč: ko se kaj z(a)lomi - s pridihom za gorske kolesarje. Prehrana kolesarjev. Kolesarske nesreče: Če se ti je zgodilo kaj pretresljivega, v naravi, v mestu ali na urejeni progi in to želiš deliti z ostalimi ali želiš da te samo potolažimo...

off season trening

OdgovorNapisal/-a mufogufo » 14 Nov 2018 20:43

Pozdravljeni,

ker se bliža zima in posledično preživetih manj ur na kolesu sem razmišljal, da bi prosti čas posvetil pripravam za naslednjo sezono. Zanima me ali se je možno v Ljubljani pridružiti komu, ki izvaja vaje (moč, ravnotežje itd.), katere pomagajo na gorskem kolesu ter pripravijo telo na neizbežne padce. Kolikor sem zasledil so v tujini trenerji, ki nudijo programe prilagojene gorskim kolesarjem, pri nas pa ne najdem nobene opcije razen fitnesa ali crossfit.

Hvala in lep pozdrav, Miha.
Uporabniški avatar
mufogufo
član

Re: off season trening

OdgovorNapisal/-a El Tomzo » 14 Nov 2018 23:31

http://www.judoklubsokol.si
Povprašaj za rekreativni program. Morda imajo kakšno idejo ... Padci so del juda.
Nikoli nisem toliko hodil po hribih kot odkar sem pričel kolesarit.
Uporabniški avatar
El Tomzo
član

Kraj: Emona-Savus fluvius

Re: off season trening

OdgovorNapisal/-a m789 » 15 Nov 2018 20:52

Mihc, ce te judo ne preprica da postanes najbol fajterski bajker/ najbol bajkerski fajter ;))
...je varjanta vaj doma +fitnesa + plavanja na vsake kvatre prav huda, ampak je pa dost pomembno da vsaj priblizno ves kaj bi rad in kaj/kako delas...ti poslem eno varianto
m789
član

Kraj: ElĐej

Vrni se na Prva pomoč, kolesarske nesreče, prehrana, trening

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov