Mišična regeneracija po naporu

Prva pomoč: ko se kaj z(a)lomi - s pridihom za gorske kolesarje. Prehrana kolesarjev. Kolesarske nesreče: Če se ti je zgodilo kaj pretresljivega, v naravi, v mestu ali na urejeni progi in to želiš deliti z ostalimi ali želiš da te samo potolažimo...

Re: Mišična regeneracija po naporu

OdgovorNapisal/-a Mojo Jojo » 27 Feb 2011 23:13

Prej enobatni, atmosferko polnjeni, 2drive z visko sklopko
Monkey Control
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član

Kraj: bliz obvoznice

OdgovorNapisal/-a zigc013 » 21 Nov 2011 15:41

Zdravo!

Jaz bi še vprašal(sem bolj novi pri teh stvareh) in me zanima kateri regeneracijski napitki bi bili zelo dobri za kolesarja.Jaz imam sedaj od SQUEEZY energy super drink in nisem kaj zadovoljen z njim.Zdaj čez zimo sem veliko v fitnesu in delam na kondiciji na na moči v nogah in morem dobro regenerirati če ne ne pridem zjutraj do šole :D .Pa nočem neke drage napitke,ker ne mislim zapravit veliko denarja za te stvari.

Lp
...Nč lupčka sam gaaas!
zigc013
član

OdgovorNapisal/-a Mojo Jojo » 21 Nov 2011 19:36

cedevita
Monkey Control
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član

Kraj: bliz obvoznice

OdgovorNapisal/-a simeon » 21 Nov 2011 22:44

zigc013 napisal/-a:Zdravo!

Jaz bi še vprašal(sem bolj novi pri teh stvareh) in me zanima kateri regeneracijski napitki bi bili zelo dobri za kolesarja.Jaz imam sedaj od SQUEEZY energy super drink in nisem kaj zadovoljen z njim.Zdaj čez zimo sem veliko v fitnesu in delam na kondiciji na na moči v nogah in morem dobro regenerirati če ne ne pridem zjutraj do šole :D .Pa nočem neke drage napitke,ker ne mislim zapravit veliko denarja za te stvari.

Lp

Baje, da sta Endurox R4 in SiS Rego Recovery dobra izdelka.
Sicer, če si naslednji dan po vadbi preveč utrujen se raje vprašaj kaj delaš narobe.
Bolje s kolesom v ku***, kot z Mercedesom na delo!
Uporabniški avatar
simeon
član

OdgovorNapisal/-a zigc013 » 22 Nov 2011 16:08

simeon napisal/-a:
zigc013 napisal/-a:Zdravo!

Lp

Baje, da sta Endurox R4 in SiS Rego Recovery dobra izdelka.
Sicer, če si naslednji dan po vadbi preveč utrujen se raje vprašaj kaj delaš narobe.

Ja mislim da si bom kar SiS recovery vzel.
Začel sem počasi,zdaj pa še samo stopnjujem treninge.
...Nč lupčka sam gaaas!
zigc013
član

Prejšnja

Vrni se na Prva pomoč, kolesarske nesreče, prehrana, trening

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov