Izboljšati koordinacijo/naučiti se padati?

Prva pomoč: ko se kaj z(a)lomi - s pridihom za gorske kolesarje. Prehrana kolesarjev. Kolesarske nesreče: Če se ti je zgodilo kaj pretresljivega, v naravi, v mestu ali na urejeni progi in to želiš deliti z ostalimi ali želiš da te samo potolažimo...

Re: Izboljšati koordinacijo/naučiti se padati?

OdgovorNapisal/-a Spikster » 14 Dec 2009 19:08

Ja pa ne če/boš letiš čez balanco...
Uporabniški avatar
Spikster
član

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kristjan_95 » 04 Jan 2010 16:53

kadar ti je dolgcas se lahko zajebavas s parkhour(nekaj v takem smislu :mrgreen: ) oz skakanje iz zidov, iz strehe na streho ali da skocis v superman-style in nato kadar pristanes gres v preval ...meni je velikokrat pomagalo 8)
if we bulid, we ride
kristjan_95
član

OdgovorNapisal/-a Spikster » 06 Jan 2010 21:42

Si mislil parkour...?
Ni ravno zdravo se kar malo za zabavo metat v preval po betonu...
najprej blazine
Uporabniški avatar
Spikster
član

OdgovorNapisal/-a Denny » 19 Jan 2011 13:26

letos sem že dvakrat padel. Včeraj sem poletel preko balance pri spustu preko ogromnih korenin, bilo je precej strmo in še na ovinku pohodniške potke. Bilo je precej teže na sprednjem kolesu in me je zahaklalo za eno smotano korenino, sem videl en kupček listja tja kamor me je vlekla sila (ven iz potke) in sem se prepustil sili in hop preko balance. Sem naredil bolj slabo salto in lepo na listje. Listje je kar lepo ublažilo padec. Mi ni nič hudega. Rahel udarec v bok in ramo. Rama se je danes razbolela, ampak nič hudega, čez par dni bo že precej boljše. LAhko bi se pa lovil na koreninah in bi drugače padel. Samo, ko ne bi padel na listje, ampak na korenine :? No, včeraj sem zadel levo ramo, zadnjič pa desno, ko sem padel na bok zaradi zdrsa. Tu bom malo krivil te schwalbe gume, ker imajo precej slab grip na vlažnem in hladnem kamenju. Ja, imajo pa lep napis, če že glih niso funkcionalne :D Upam, da je to slab začetek letošnje sezone in bo zato konec dober :)
Uporabniški avatar
Denny
član

Kraj: Bogu za hrbtom

OdgovorNapisal/-a BoljPočas » 19 Jan 2011 14:31

Ja o gumah je na tabli zelo veliko napisanega.
Kateri model švalbic pa voziš? Pri tlaku?
Morda je tukaj še kaj rezerve.
Samo brez panike !
Uporabniški avatar
BoljPočas
član

Prejšnja

Vrni se na Prva pomoč, kolesarske nesreče, prehrana, trening

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov