FoX Servis

Splošna debata na temo gorskega kolesarjenja.

FoX Servis

OdgovorNapisal/-a SimiRockStar » 07 Avg 2018 00:08

Lep pozdrav vsem..

Sem bol frišen kar se tiče mtb koles.. in zato me nekaj zanima.. in vem da bom prave odgovore dobil tukaj..

Mesec nazaj sem kupil po dolgih letih kolo.. in sicer Specialized Epic Carbon 2012 .. kolo je kot iz škatlce.. gospod je kolese pazil.. se je vidlo..

Uglavnem .. gospod mi je napolnil sprednje vilice in zadni amortizer.. glede na kile.. .. mogoče nisem biu pozoren.. ali pa zadeva mogoče malo pušča ali ne... namreč zadni amortizer "fox"... če sem naslonjen s komolcem na sedež..ali če se vsedem... počaaaasi zleze do sredine...kar pa predvidevam da bi na "lock" tisti mali brain.. moglo to ostati bol kot ne fix.. kar pa pri nakupu nisem.. preveril, opazil.. karkoli.. ta teden pri kolegu preverim kako je s pritiskom.. če je mogoče kaj spustilo... (pumpa še nimam...je že naročena.. še čakam :) )

Neglede na to.. ali pušča.. ali deluje pravilno ali ne.. slej ko prej... bo potrebno zadevo poservisirat...

Zanima me.. koga priporočate za servis tega zadnjega Fox-a z Brain.. in sprednjih vilic RS ..
sprednje vilice me ne skrbijo toliko kod zadnji Fox... Kdo je pri nas, Kvaliteten serviser... mogoče ugoden? konc koncev tudi če ni "ugodnega" .. potem vsaj res kvaliteten da bo zadeva porihtana tako kot je potrebno...

Hvala ze v naprej za odgovore..
LP
SimiRockStar
član

Re: FoX Servis

OdgovorNapisal/-a Vladej » 07 Avg 2018 07:25

Najprej povej iz katerega dela Slovenije si, ker verjetno ne boš vozil kolesa iz MB v LJ ali v KP.
Kolesarim, torej sem...
Uporabniški avatar
Vladej
član

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a ZmZ31 » 07 Avg 2018 10:06

Bajkmanija,Extreme Vital,Proloco,Airnshox,Cult.....se pa sigurno še najde kaj :wink:
Uporabniški avatar
ZmZ31
član

Kraj: bogu za hrbtom

OdgovorNapisal/-a cebe » 07 Avg 2018 11:18

Za Brain-a pojdi v trgovino, kjer prodajajo in servisirajo Specialized kolesa...
...live for something or you'll die for nothing!
Uporabniški avatar
cebe
član

Kraj: Pragwald

OdgovorNapisal/-a SimiRockStar » 07 Avg 2018 11:30

Sem iz zasavja.. Hrastnik... Ma nema veze Lj, Mb, usepovsod se morm 1uro pelat... Tko da to ni problema... Vazno da se preveri/zrihta :)
SimiRockStar
član

OdgovorNapisal/-a Buschi » 07 Avg 2018 15:12

A ni tko, da se Braini pošiljajo na Nizozemsk?
Planinec...Gorski kolesar...Enduro motorist!
Uporabniški avatar
Buschi
Vaški peciklmehanik

Kraj: Dolina Bratov Šrot

OdgovorNapisal/-a cebe » 08 Avg 2018 08:07

SimiRockStar napisal/-a:Sem iz zasavja.. Hrastnik... Ma nema veze Lj, Mb, usepovsod se morm 1uro pelat... Tko da to ni problema... Vazno da se preveri/zrihta :)

Celje ti je mogoc mal blizje...

Buschi napisal/-a:A ni tko, da se Braini pošiljajo na Nizozemsk?

Odvisno... zdej fantje tudi tukaj vse rihtajo, ker niso kot ti, ki si se dela otepal. :mrgreen: :twisted: (hecam te mal, preden me prides z macolo cez hrbet uzgat! :D)
...live for something or you'll die for nothing!
Uporabniški avatar
cebe
član

Kraj: Pragwald

OdgovorNapisal/-a bjakeb » 09 Avg 2018 08:05

joyride. nimajo spletne strani. Delajo pa.
e-bikes are mopeds.
bjakeb
član

Kraj: el đej

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Trance4Bike, urca