Garancija Rock Shox

Splošna debata na temo gorskega kolesarjenja.

Garancija Rock Shox

OdgovorNapisal/-a MiLi » 26 Jun 2019 15:06

zdravo.

zanima me ali ima RS 1 ali 2 leti garancije na 2017 model Lyrikov?

ena informacija imam, da je 2 letna garancija. drugo pa, da je 1 leto garancije v Sloveniji.

vilica ni bila kupljena posebej, ampak je bila na novem kolesu.

lp
If you ain't Mountain Biker, you ain't shit!
Uporabniški avatar
MiLi
Razdrem vse!

Re: Garancija Rock Shox

OdgovorNapisal/-a Andraž » 26 Jun 2019 20:07

Na Lyriku 2016 sem mel problem s pokanjem krmilne cevi in takrat sem bil v kontaktu s SRAM USA.....glede garancije je bil odgovor takle:

"We’d be happy to assist you through our warranty and service process. SRAM has a two year from purchase date warranty policy on all products. We facilitate all of our warranties and service evaluations via local bicycle dealers at your original point of purchase. Please bring your Lyrik and your original proof of purchase to the bike dealer you've bought it through, and they will be able to contact our affiliate service center in your area for a warranty claim assessment."

Tako da vsi RS izdelki imajo 2 leti garancije od dneva nakupa (moj primer so tudi uspešno rešili - vse brezplačno: poštnine + popravilo/zamenjava).
Enduro boys crew.
Uporabniški avatar
Andraž
član

OdgovorNapisal/-a MiLi » 27 Jun 2019 19:30

hvala za odgovor. baje ima potrošni material 1 leto garancije. 2 leti pa ostalo. samo boh si ga vedi, kaj vse spada pod potrošni material :D

meni je poknil tisti bladder.
If you ain't Mountain Biker, you ain't shit!
Uporabniški avatar
MiLi
Razdrem vse!

OdgovorNapisal/-a Andraž » 27 Jun 2019 21:00

To pomoje ne bo pod garancijo...tesnila so ponavadi 90 dni, nevem pa kam oni štejejo blader....zamenjaš pa je (če imaš charger 1...za charger 2 se ga ne da posebi dobit oz. ga ni v service kit-ih)
Enduro boys crew.
Uporabniški avatar
Andraž
član

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov