Spusceni psi, napad psov, obramba

Splošna debata na temo gorskega kolesarjenja.

Re: Spusceni psi, napad psov, obramba

OdgovorNapisal/-a El Tomzo » 06 Jan 2017 21:45

Skupna tablaška, grosupeljski kuclji, cigansko naselje.
Nemški ovčar laja na vse mimoidoče ampak si vseeno ne upa na koga skočit - se mu je zdelo, da nas je preveč. So pa potem zadnji poročali, da se je pa le opogumil.
Nikoli nisem toliko hodil po hribih kot odkar sem pričel kolesarit.
Uporabniški avatar
El Tomzo
član

Kraj: Emona-Savus fluvius

OdgovorNapisal/-a R4NDOM » 17 Jan 2017 08:58

Agresija izvira iz strahu.
Pes ki te napade in ugrizne če greš mimo z biciklem jih je fasu že dostkrat od lastnika in mu ni več pomoči samo še za ga uspavat, vedno bo ob določenih pogojih agresiven do ljudi.

In ne mi z raznimi prevzgojami v okviru kakih zavetišč, k sm vidu da nimajo pojma kaj počnejo, ni rezultata, za ostalo pa ne bo nihče plačeval in si vzel čas za takega psa.

Osebno bi evtanaziral vsakega lastnika psa ki ne uspava psa potem ko ta enkrat ugrizne človeka (izjema recimo; zaprta hiša, ugrizne vlomilca, al kakega napadalec zunaj, in je pes na povodcu)

Tisti ki imamo oz smo imeli rottweilerje, bullmastife, stafforde-pitbulle, pač vemo kaj pomeni bit odgovoren za svojega psa, ker če že koga pogleda postrani imaš probleme, ko ti pa zlati prenašalci letijo pod noge na sprehodih in mešanci bevskajo na 100m pa lokalno okolje nima problemov z njimi in si zaslužijo še spominsko knjigo v lokalnem časopisu potem ko jih kak lovec domnevno pospravi.
Uporabniški avatar
R4NDOM
član

OdgovorNapisal/-a Mojo Jojo » 17 Jan 2017 10:02

Slika
Monkey Control
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član

Kraj: bliz obvoznice

Prejšnja

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: _PRoDiGY_, Google [Bot], gozdni, mrd, valdo