Feedback

Splošna debata na temo gorskega kolesarjenja.

Feedback

OdgovorNapisal/-a Aufbiks » 06 Feb 2009 14:53

No, bom pa jaz naredil to temo. Tukaj napišite vaše pozitivne in negativne feedbacke nakupov preko table.

Jaz sem do sedaj kupil 3 reči preko table in sem imel samo pozitivne izkušnje:

Kolenčniki UFO: Prodajalec-MSCf3.0; Že kako leto nazaj, kolikor se spomnim ni bilo večjih zapletov, razen da je en čas trajalo da jih je poslal. Roba pa je bila enaka kot jo je opisal; Nerabljena in brez kakršnihkoli poškodb. Z nakupom sem zadovoljen.

DH kolo: Prodajalec-Smirnoff; Kupljeno lani sredi jeseni. Po parih PM-ih sva se z smirnoffom zmenila da pridem pogledat kolo. Stanuje pa tudi dokaj blizu mene-35km tako da ni bil nek problem it pogledat. Vse mi je razložu kakšno je dejansko stanje kolesa... Potem je bil celo tako fajn da me je čakal 2meseca da sem dobil denar za kolo in ga tudi kupil. Z nakupom sem zadovljen.

Dres: Prodajalec-Whatever(ex.); Par mescev nazaj sem kupil hlače in dres od njega. Škoda ker je bil banan saj je bil odličen prodajalec. Robo mi je poslal in tudi on plačal poštnino. Dal mi je nekaj dni časa da sem robo pomeril in sprobal, ker mi je bila všeč sem tudi to kupil. V nasproten primeru bi samo poslal nazaj.

No nadaljujte z vašimi feedbacki prodajalcev.

P.s. Admini če ni taprav podforum, temo prosim premestite.
Steve Peat is like wine, he just gets better with age.

:multi: http://bajkmanija.si/ :multi:
Uporabniški avatar
Aufbiks
član

Kraj: Tmin

OdgovorNapisal/-a Luka93 » 06 Feb 2009 16:29

Kupil skoraj novo čelado AXO hanibal (150€) za le 80E (zadovoljen :) )
Pa še GT mota za katerega sem bil zadovoljen, ampak se prodaja :) (nov bajk)
Uporabniški avatar
Luka93
član

OdgovorNapisal/-a problematiks » 06 Feb 2009 17:16

4x, ce na napises, pri komu si kupil, nekako nima uporabne vrednosti, kaj pravis? :wink:

Marko
problematiks
KontraRevolucionar

OdgovorNapisal/-a Luka93 » 06 Feb 2009 17:49

Oprostite, sem čisto pozabil na bistvo teme :)
Čelada: Khor (mislim, da ni več aktiven (prodal vse skupaj :mrgreen: ))
Kolo: Filmas (le posrednik)
Uporabniški avatar
Luka93
član

OdgovorNapisal/-a jamal » 06 Feb 2009 18:46

pred dvema mesecema kupil vilico Marzocchi 55 tst ata,letnik 08',
od prodajalca ZAMUANA,iz slik razvidno da je vilica kot nova in res malo vozena,kakor tudi zatrjevanje lastnika pri telefonskem pogovoru da je res tako.kupil,dobil,zmontiral in ko sem hotel uravnati pritisk v glavni komori iz ventila skupaj z zrakom iztece nenormalna kolicina olja.ker o kolesih precej vem in imam izkusnje z servisiranjem,mu to sporocim,z njegove strani pa spet zatrjevanje da je to normalno,da je govoril z uvoznikom itd.od tu dalje se nisem vec spuscal v argumentiranje,zadevo sem prijel v roke sam in resil problem,beri uveljavil garancijo.
nezadovoljen z nakupom!
lep pozdrav.
jamal
član

OdgovorNapisal/-a Denzi » 06 Feb 2009 19:20

mislim da ste s temo malo v napačno smer zašli, sam sem že dosti zadev kupil preko table in sem bil v večini primerov zadovoljen..

morali bi le tiste, ki nategujejo razkrinkati, ker če bo vsak sedaj pisal za vsako stvar, ki jo je kupil bo tema v parih dneh zrasla na 10 strani.. ker pač prodaja in kupuje se tukaj ogromno in po večini je folk dokaj pošten..

lp
Uporabniški avatar
Denzi
član

Kraj: LJ-City

OdgovorNapisal/-a LOVRO81 » 06 Feb 2009 19:24

JURASICH prodal počen bash na 4ih koncih

Če kaj kupujete od njega,RAJŠI NE
Uporabniški avatar
LOVRO81
član

Kraj: O-bala

OdgovorNapisal/-a jagoda.n » 06 Feb 2009 22:24

lahko pa bi pa naredili eno temo ne prezri v malih oglasih kjer bi bila omenjena dobra in slaba imena. Zraven njih pa pač + ali -
Uporabniški avatar
jagoda.n
član

Kraj: postojna

OdgovorNapisal/-a CultMashina » 06 Feb 2009 22:25

3 pari gripov, Klempo(prodajalec), zelo zadovoljen. Še zmenila sva se da mi pošlje brez poštnine.

Drug prodajalec:

Kupil sem tudi akso, ki naj bi bila za boxxer. Hvalil jo je in na koncu vidim, da ni prava. Ne spomnim se več imena, meile sem pa zbrisal. Povedal sem mu vendar ni odgovoril. Najprej je hotel 30€ pa sem zbil na 25 in še moral sem poštnino plačat.
Zadnjič spremenil CultMashina, dne 07 Feb 2009 11:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
CultMashina
član

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a boost » 07 Feb 2009 11:11

CultMashina napisal/-a:3 pari gripov, Klempo(prodajalec), zelo zadovoljen. Še zmenila sva se da mi pošlje brez poštnine.

Drug prodajalec:

Kupil sem tudi akso, ki naj bi bila za boxxer. Hvalil jo je in na koncu vidim, da ni prava. Ne spomnim se več imena, meile sem pa zbrisal. Povedal sem mu vendar ni odgovoril. Najprej je hotel 30€ pa sem zbil na 25 in še moral se poštnino plačat.

To večkrat opažam, ko tudi sam kaj prodam, da mulci pričakujete, da vam bo prodajalec na lastne stroške pošiljal. Mislim, da je normalno, da plača poštnino kupec, saj mu nihče ne brani, da pride osebno prevzet.
boost
član

OdgovorNapisal/-a CultMashina » 07 Feb 2009 11:15

Ne sej ni mi fora, da nebi plačal tist 1.8€. Ampak me je nategnil. Zdaj mam doma grušt, čez 2 tedna dobim še ostale dele, in manjka mi samo ta aksa.
Zdaj je vse odvisno od prolocota če bo po 15. februarju res nabavil.
Uporabniški avatar
CultMashina
član

OdgovorNapisal/-a kern » 08 Feb 2009 11:24

No jaz imam tudi veliko dobrih izkušenj z nakupovanjem preko table...:

Guma kenda nevegal: Prodajalec Thunderbolt; prodal mi je zelo lepo ohranjeno gumo za samo 8e + dostavil mi jo je blizu mojega doma (tako da sem lahko prišel ponjo kar s kolesom)

Sam hill dres: Prodajalec Gogi; zadeva je bila povsem nova (tako kot je imel napisano v oglasu), cena 35e

vodilo verige: Prodajalec chainsaw; zato ker ni mogel isti dan nesti na pošto mi je on častil poštnino...

THE čelada: prdajalec Luka Novak (njegovga nicka na tabli ne vem ker sva se use menila preko telefona); zelo lepo ohranjena the celada za 90e.

Žal pa imam tudi eno zelo slabo izkušnjo...

Fox kapa: Prodajalec TIMAK; zmenila sva se za ceno 12e+jaz plačam poštnino. poštnina je bila dobre 3e, ampak cena kape je bila ob prevzemu 20e (torej skupi 23e). mene ni bilo doma, zato jo je prevzela mami (jaz bi sicer zavrnil pošto). takšna cena je absolutno previsoka, če pomislim da je nova fox kapa nekaj manj kot 30e, zato sem timaku poslal kar nekaj PM-jev da naj mi pošlje toliko doenarja kolikor odstopa cena kape..(okoli 8e). nekaj dni zatem se mi je opravičil, češ da je storil napako in da bo denar poslal. Denarja seveda nikoli nisem prejel...
If i can find the time in a day to get out for a ride even if it's for an hour that's turn out to be a really good day!
Uporabniški avatar
kern
član

OdgovorNapisal/-a slovenec92 » 08 Feb 2009 13:05

Tudi jaz mam eno slabo izkušnjo :x

Prodajalec JP mi je prodal kolo Gary Fiaher, rekel mi je da ima vse dokumente in vse ampak ko sem prišel po kolo mi je nabluzil ,da je kolo vozila njegova sestra(kasneje zvedel da sestre sploh nima) in da ima ona dokumente pa da je trenutno ni doma. Takrat sma se zmenila , da mi jih pošlje po pošti in sem mu dal naslov in vse. En mesec ni bilo ničesar skos mi je pošiljal sporočila in razne izgovore tudi naprimer da je že poslal in take...Aja pa še to po dveh dneh mestne vožnje mi je počil rušt in je bil verjetno že napokan ker so bile tam nalepke zato sem nujno rabil dokumente..Ko dokumentov ni bilo smo se s frendi odločli da gremo do njega in ugotovili da za kolo sploh nima dokumentov razen prepisa...
Z njim se ak ni dalo nič zmenit ampak vso zahvalo Gorazdu Stražišarju, ker se je potrudil in poslal slike počenega rušta v Fun sports oni pa naprej v Gary Fisher in zdaj se na srečo že vozim s čisto novim ruštom ..

Obnašanje JPa pa je bil res poden...

Lp.Klemen
slovenec92
član

OdgovorNapisal/-a tol » 08 Feb 2009 13:31

Slaba izkušnja z teo.berznik@gmail.com

Želel mi je prodati (menjava koles z mojim doplačilom) kolo z počeno vilico, čeprav je zatrjeval ,da je kolo brezhibno. Poškodbo sem opazil 10 min po njegovem odhodu, tako ,da smo se ob 23.00 vozili in "lovili" po Tuhinjski dolini:) . Svoje kolo in denar sem uspešno dobil nazaj, vendar je želel, da mu dam nekaj denarja za povrnitev sroškov, čeprav sva bila dogoborjena, da mi poslika in pove morebitne poškodbe na kolesu, pa je zatrjeval, daj je kolo brezhibno. Do povrnitve dela stroškov ni bil upravičen, in zato tudi zavrnjen, ker so bial pravila jasna: Vse poškodbe in dvomljive dele se omeni ter poslika in je rekel, da nima nič za poslikat.

Hkrati se pa opravičujem uporabniku mongose318(nekaj takega), ker mu nisem poslal sedeža, čeprav sva bila dogovrjena. Ampak v tistem času je bil moj tempo preveč obremenjen, in resnično ni bilo izvedljivo. Tako da mi je resnično žal.
Zadnjič spremenil tol, dne 08 Feb 2009 16:29, skupaj popravljeno 1 krat.
tol
nadpovprečno sitn

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a guverner » 08 Feb 2009 15:52

Dobre izkušnje:

Menjava vilice (Z1 FR 3 za SUper T Pro)
Uporabnik: žal ga ni več na tabli

Zmenla sva se za menjavo vilic. Sicer ne en ne drug se nisva poznala, toda je bil mož beseda ter mi poslal vilico. Delovanje je bilo odlično.

Nakup
okvirja King Fisher
Uporabnik: ch1mpy

Držal se je dogovora ter okvir in kar sodi zraven poslal.
Okvir je cel, nobenih posebnih znakov (napore, udrtine....).
Poslan je bil naslednji dan, kakor sva se zmenla.

Nakup
frameseta Scott Nitrous + vila itd
Uporabnik: Whatever

Kljub govoricam, da je okvir počen ter zato pobarvan, se je po temeljitem ogledu le tega, izkazalo, da je okvir cel.
Sploh pa za kar se je dobilo zraven je slednji praktično bil šenkan.

Nakup Vilice FOX 40
Uporabnik: LOVRO81

Je bil iskren glede stanja vilice ter samega delovanja.
Celo preizskusil sem jo lahko preden sem se odločil za nakup.

Nakup Vilice Shiver DC
Uporabnik: lorddejan

Fer ter iskren glede delovanja vilice.
Poškodb sliderjev ni bilo, vizualno pa je tudi bila kakor nova.

Nakup Gonilke LX
Uporabnik: lorddejan

Gonilke so bile tako vizualno kakor funkcionalno perfektne.

Nakup Gonilk XT
Uporabnik: ribar

Vizualno so bile srednje ohranjena, kar je tudi sam povedal ter se je vidlo že na slikah (normalna uporaba pač), delovanje pa odlično.

Slabe izkušnje:

Poskus nakupa okvirja Giant DH
Uporabnik: teo.breznik@gmail.com

V imenu kolega je bilo dogovorjeno, da bo zg. omenjen uporabnik poslal frameset po pošti. Seveda poštnino bi plačal kolega.
Ker paketa več dni ni bilo smo ga začeli klicati na telefon, da se pozanimamo kakšna je situacija.
Kljub večkratnim poskusom so bili ali izgovori ali pa nedosegljivost.
Tako je dobro n****nil kolega, kateremu je manjkalo prav to za sestavit kolo.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

p.s. večino stvari se je sicer kupovalo za kolega, kateri še danes uporablja večino stvari in še vedno delujejo.
searching for...
Uporabniški avatar
guverner
član

Kraj: Obala

OdgovorNapisal/-a RibaFish » 08 Feb 2009 17:51

No ja, jaz sem imel do zdaj same dobre izkušnje.

Nakup prvega(konkretnega) kolesa- spec. P.3
Uporabnik klempo

kolo je bil nadsuper za dosti nizko ceno, še zdaj mi je žal da sem ga prodal

Nakup gonilke
Uporabnik TTOCS

vse potekalo brez zapletov

Nakup pedal
Uporabnik Buschi

seveda šlo vse po planu

Nakup fully-ja (Yeti AS-X)
Uporabnik blum

vse po planu, okvir in tiste komponente ki jih nisem zamenjal mi še služijo, ravno zdajle ga bom sestavil do konca, čakam še par delov

Prodaja P.3ja :(
Uporabnik nejcf(če se ne motim)

vse vredu

Nakup zobnika
Uporabnik whatever

vse vredu(nebi ga smel bananerat˘˘)

Prodaja šponerja
Uporabnik RuffRydeR

vse vredu, samo jaz sem napisal narobno ceno, pa sva se potem vse zmenila

Nakup drugega p.3ja
Uporabnik MihiS

vse vredu

Nakup šponerja
Uporabnik Dohtar AM

vse po planih

Nakup vilce (Boxxer WC)
Uporabnik COASTER

pozabil mi je dati osovino zraven, pa mi jo je ko sem mu sporočil poslal na svoje stroške

Nakup sedeža ter adapterja
Uporabnik androw

roba vredu, androw prijazen=D

sem pa sigurno pozabil še dosti malenkosti od raznih adapterjev, pedal, itd.
Zadnjič spremenil RibaFish, dne 12 Feb 2009 00:00, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
RibaFish
član

Kraj: Ljubljana-Trnovo

OdgovorNapisal/-a LOV2XLR8 » 08 Feb 2009 20:48

teo.breznik@gmail.com

Pa sem bil mnenja, da bo komu padel v oci najprej crn okvir v oglasih, cez dva tedna pa isti postrihan na rdece :) Kakorkoli, en primer "škakljave" robe oz. dogodka je ze bil na lokalni ravni...
Uporabniški avatar
LOV2XLR8
smooth cat

Kraj: NowHere

OdgovorNapisal/-a guverner » 11 Feb 2009 23:28

Sem prejšnjikrat pozabil napisati še eno dobro izkušnjo:

Menjava amortizerja (RP23 za Roco coil R)
Uporabnik:Schtahmped

Po pm-ju sva se zmenla za menjavo.
Dobili smo se v Izoli, menjali na mestu.
Sledilo še nekaj pogovora ter preizkus amortizerja.
Vse je delovalo odlično, od začetka do konca uporabe.
searching for...
Uporabniški avatar
guverner
član

OdgovorNapisal/-a maticp » 18 Feb 2009 19:32

saos
enake izkusnje kot jih je ze prej nekdo opisal... ko pride domov posiljka je cena visja za 20€ pri vilicah od dogovorjene +postnina kupoval se pa boxxer team... pa to ni bil edini tak preimer. zdej najrajs kupim kako stvar od luka novaka ker prodaja vredu stvari pa tut cena je ql
ajd sandi
maticp
član

OdgovorNapisal/-a androw » 18 Feb 2009 21:51

maticp napisal/-a:ko pride domov posiljka je cena visja za 20€ pri vilicah od dogovorjene +postnina kupoval se pa boxxer team... pa to ni bil edini tak preimer.

Poleg poštnine pri Pošti Slovenije plačaš oderuško ceno za poštno nakaznico, da denar, ki si ga plačal ob prevzemu pride nazaj do pošiljatelja. Mislim, da se ta cena giblje okoli 3% plačila ob prevzemu. Za take stvari je bolje GLS, ki ima sicer 7-8eur poštnine, a pošiljtelju denar na kažejo na TRR zastonj.
An idea is a powerful thing

Studio Fakin
- stills & motion
Uporabniški avatar
androw
Sem pač konj, je**ga

Kraj: Slovenske Konjice

OdgovorNapisal/-a kingroad » 19 Feb 2009 15:11

Dobra:

Od Jabooz-a kupil čist zje.ban bicikl :mrgreen:

lp
Uporabniški avatar
kingroad
član

OdgovorNapisal/-a guverner » 20 Feb 2009 11:22

Mogoče velja opozorit glede pošte....

Na srečo je meni uslužbenec pravočasno omenil to "težavo".
Je tako kakor je rekel androw, pošta zračuna poleg paketa še strošek, ki ga imajo za ti prinest denar + 2% vrednosti paketa.

V konkretnem primeru:
Če ima zadeva odkupnino 400€, pa plačaš ti poštnino, bo mogel kupec plačati 420€.
Lahko pa izpolniš položnico, kjer napišeš svoj račun, in ti pošta nakaže denar.
V tem primeru je to cena poštnine + 6€, ki ga zračunajo za nakazat denar.

Torej, kupec dobi za plačat več unih 6€ namesto 20€, pa še to ne, če sam znižaš ceno za 6€, pa sta oba vesela.
searching for...
Uporabniški avatar
guverner
član

OdgovorNapisal/-a koko82 » 20 Feb 2009 11:45

Če ti mora poštar prinest denar zaračunajo 4% provizije.
Če priložiš položnico in dobš denar direktno na trr. zaračunajo samo 1% provizije. Če gre za manjšo vrednost (cca 70€) pa je namesto 1% cca. 70 centov provizije.
Uporabniški avatar
koko82
član

Kraj: Bajkmanija

OdgovorNapisal/-a Stric Burek » 23 Feb 2009 19:19

Danes kupil Rasta rokavice od uporabnika mylo. Vse kot mora, sicer je zaradi povpraševanja dvignil ceno, ampak jaz bi jo tudi. Vsaka stvar ma svojo ceno. Bi se mu pa še javno zahvalil, ker me je počakal od četrtka do danes(ponedeljek), ker me ni bilo v Lj!
There Is No Engine Like Turbo Engine!
Uporabniški avatar
Stric Burek
član

Kraj: Ilirska Bistrica

OdgovorNapisal/-a TomažT » 07 Jul 2009 10:40

Tole se bolj posredno nanaša na to temo, ampak vseeno..

Je še kdo drug imel zadnje čase probleme s Pošto Slovenije?

Pred dvemi (?) tedni sva se s Pinkijem dogovorila za nakup nekih rabljenih delov in mi je zadevo poslal po pošti.. Od takrat zadeve še ni bilo domov. Običajno pustijo sporočilo o prispeti pošiljki, tega sedaj ni bilo, niti ni bilo katerega od poštnih uslužbencev na spregled (vedno nekdo doma).

V istem tednu je imel težave s pošiljanjem paketov preko pošte sošolc. Paket se je vrnil k pošiljatelju, kot da naslovnik ne obstaja. Spet brez obvestila..

Samo opozarjam, da ne bo kdo ob dober glas zarad nesposobnosti Pošte..

Lp, T
TomažT
član

OdgovorNapisal/-a Zvitorepec » 07 Jul 2009 11:31

Sicer offtopic amoak tale tema bi lahko bila "sticky".
Uporabniški avatar
Zvitorepec
član

OdgovorNapisal/-a LOVRO81 » 18 Avg 2009 13:15

Še kaj slabih izkušenj? :mrgreen:
Uporabniški avatar
LOVRO81
član

OdgovorNapisal/-a CultMashina » 18 Avg 2009 20:21

Gripi THE Vice:
Prodajalec zigec
Kot je rekel. Gripi novi nerablljeni 15€. In tako je tudi bilo.
Uporabniški avatar
CultMashina
član

Re: Feedback

OdgovorNapisal/-a -grizly- » 27 Dec 2009 21:38

numberf0ur ------> neresen kupec!
-grizly-
član

Kraj: Žalec

OdgovorNapisal/-a guverner » 27 Dec 2009 21:55

biker987
Odličen kupec. Takega si vsak želi :mrgreen:
Po začetnem kontaktu in dogovarjanju, se je držal vsega.
Celo denar je v naprej nakazal.

lorddejan
Odličen prodajalec.
Karkoli sem kupil, vse je štimalo v nulo.
Če pa je bilo kaj narobe, je to povedal, včasih celo spustil ceno zaradi tega.

maticp
Razen tega, da ni sposoben napisati ne oglasa, še manj pa privat sporočila (ta je res katastrofalen), je popolnoma neresen kupec.
"Zagreje" se za nekaj, reče, da bo vzel, in tukaj se konča.
Ko pa prosiš za naslov, ne odpiše ne nič.

Če to bereš, prosim, naslednič spreglej moje oglase.
Hvala
searching for...
Uporabniški avatar
guverner
član

OdgovorNapisal/-a agent47 » 27 Dec 2009 22:14

.... in sVa že dva z podobno pravljico. Ravno tako kot tebi guverner, je maticp tudi meni pisal zasebna sporočila kako bo vzel gonilko itd itd, na koncu pa se ni izcimilo nič.

Tako da tudi pri meni: kar je oglasov od agent47 jih naj maticp IGNORERA !!!
Uporabniški avatar
agent47
član

OdgovorNapisal/-a kotk » 27 Dec 2009 22:31

prodajalec: LOV2XLR8
Kupil sem pedala SPECIALIZED LO PRO MAG II, bila so popolnoma nova, kot je rekel, cena je ostala ista, lepo se je dalo zmenit z njim. Pohvalno! :wink:
Uporabniški avatar
kotk
član

Kraj: Šenčur (Kranj)

OdgovorNapisal/-a guverner » 28 Dec 2009 19:21

Nidjo

Od dneva kontakta, do plačila in kasneje poslane pošiljke (vmes bil vikend), je bil korekten in se je javljal stalno.
Poslal je tudi potrdilo o poslani pošiljki, razložil vse kako in kaj, v kakšnem stanju je zadeva.
Prav tako še dodal kak rezervni del, brezplačno seveda.

Odličen prodajalec, priporočam :wink:
searching for...
Uporabniški avatar
guverner
član

OdgovorNapisal/-a Jabooz » 28 Dec 2009 19:58

kotk napisal/-a:prodajalec: LOV2XLR8
Kupil sem pedala SPECIALIZED LO PRO MAG II, bila so popolnoma nova, kot je rekel, cena je ostala ista, lepo se je dalo zmenit z njim. Pohvalno! :wink:

Kupec: LOV2XLR8
Zmeniva se za 20 eurov kupnine, pa mi ponuja dva (sicer nova) stativa namesto kupnine. Ko sem ponudbo zavrnil, mi je ponujal še sladico. Svašta!
No, čez par dni sem se premislil in se vseeno odločil za stativa. Ki jih še vedno nisem prejel!!!!
No, tudi on še ni dobil meha, tako da je verjetno to o.k., kaj pa vem?

Če je to pohvalno, res ne vem. Sumljivo je, še posebej tisto s sladico....
Uporabniški avatar
Jabooz
Bush Doctor

OdgovorNapisal/-a LOV2XLR8 » 28 Dec 2009 20:10

Prodajalec: Jabooz

Rezerviral robo, dogovorjena za prevzem ob priliki. Osebno ni želel sprejeti 20 evrov, čeprav je bilo parkirišče dobro osvetljeno, torej je jasno, da je bila zadeva transparentna. Res pa je, da sta v gostilni, kjer sva prej obedovala po turi, ždela dva policaja. Z voki-tokiji v žepih.

Če je pohvalno, da ni podkupljiv? Ne vem, sem pa bil bogatejši za dober nasvet in meh po dampinški ceni, ki ga še vedno nisem dobil, saj ni stativov za zamenjavo. Skratka, še bom kupoval od Jabooza.
Uporabniški avatar
LOV2XLR8
smooth cat

Kraj: NowHere

OdgovorNapisal/-a mick_f » 29 Dec 2009 15:39

Izkoriščam temo za OT in se opravičujem Đabuzu na neizkoriščeno priložnost oz. neprevzeto robo, baje je bila dobra, vendar sem bil dotičnega dne v hišnem priporu...

:(
Lp M
Uporabniški avatar
mick_f
nočna izmena

OdgovorNapisal/-a |johnny| » 15 Jan 2010 23:07

Lani marca kupil kolo dabomb xlr8. Kolo je blo že malce zjebano, ampak glede na ceno 330€ je blo za pričakovati....vilca je mogla iti na servis, bremze je bilo treba menjati, kolo je blo prebarvano in ni imelo serijskih številk, ampak to me ni motilo. Nato pa je prišla na vrsto menjava gonilnega ležaja in gonilk....ugotovili smo da je nekdo pred mano na eni strani bb-ja vrezal za en mm večji navoj, posledično sem moral menjati okvir, prejšnji lastnik pa me je poskušal prepričati da je on tako kolo kupil v trgovini. Nick-a pa nebom napisal ker so že pri zadnjem pogovoru z njim ble prisotne neke grožnje... v glavnem zajebal me je z edino stvarjo ki je nisem mogel preveriti, pa sploh na pamet mi ni prišlo da obstajajo taki idioti ki bi vrezali nov navoj v okvir da bi lahko kombinirali dva različna gonilna ležaja
|johnny|

OdgovorNapisal/-a ribar » 15 Jan 2010 23:57

Kar napiši keri je, nima kaj za grozit :evil: , sej v tem je smisel te teme, da vemo kdo je uvaljator.
Uporabniški avatar
ribar
član

Kraj: Izola

OdgovorNapisal/-a |johnny| » 16 Jan 2010 19:58

infidel je nick
|johnny|

OdgovorNapisal/-a Depresija » 17 Jan 2010 11:43

OffTopic.
|johnny| napisal/-a:kolo je blo prebarvano in ni imelo serijskih številk, ampak to me ni motilo.

Mene pa motijo taki ljudje kot si ti.
Posvetilo:
Pljunem ti šibre v obraz, z jezikom izkopljem oči .. da, da .. to je čar najine prve noči. Verjameš v laži?
Uporabniški avatar
Depresija
Ti, ti, ti!

Kraj: .. jst bi temu rekel Pekel ..

OdgovorNapisal/-a |johnny| » 17 Jan 2010 16:16

Zakaj? To da serijske niso ble vidne še ne pomeni da je bil bajk ukraden (čist možno da je to bla nenamerna posledica barvanja)...sicer pa tudi če je bil, jaz sem ga kupil na pošten način za pošten denar. Sicer pa me prav pošteno boli k**** če jaz tebi grem na živce
|johnny|

OdgovorNapisal/-a Tomo » 17 Jan 2010 16:29

Tudi zaradi takih, kot si ti gredo ukradena kolesa naprej

p.s.

In ker te boli k*c, se vrni ko bolečine ponehajo ..
Uporabniški avatar
Tomo
Škart roba

Kraj: AutoBahn

OdgovorNapisal/-a cebelar123 » 18 Jan 2010 10:06

No no no, ne biti zdaj tok depresivni. Saj človek je samo povedal kdo ga je napizdo.
He who laughs last didn't get it
Uporabniški avatar
cebelar123
član

Kraj: maribor

OdgovorNapisal/-a denis100procent » 20 Jan 2010 17:49

udri po siromaku :wink:
Uporabniški avatar
denis100procent
član

OdgovorNapisal/-a Buschi » 22 Jan 2010 16:58

|johnny| napisal/-a:... na eni strani bb-ja vrezal za en mm večji navoj, posledično sem moral menjati okvir...

No, če si naredil tole, si pa res AS...
Ko se zjebe angleški navoj je logično, da vrežeš italijanskega.
Torej bi ti dal še na drugo stran vrezati italijanski navoj in bi bil problem rešen(je pa večja jeba z ležaji, ko si ne moreš kar zmišljevati).
Planinec...Gorski kolesar...Enduro motorist!
Uporabniški avatar
Buschi
Vaški peciklmehanik

Kraj: Dolina Bratov Šrot

OdgovorNapisal/-a agent47 » 31 Jan 2010 17:55

fox-man

Kupoval sem šifter LX oz. XT. In dobim lepo ponudbo: jaz imam čisto nov XT šifter .... In seveda sem se mu javil nazaj, da me zanima. Postavil je ceno 25€ in sem sprejel. Čakam pošilko 4 dni, pa je ni, potem pa mi napiše mail, da je delal in da ni imel časa poslati. Rečem mu da je zelo neresen in da vzamem za 20€, več ne. Stežka se je sprijaznil s tem in dobim pošilko. Nazadnje sem plačal 27€. To pa še zdaleč ni vse. ko sem odprl paket, me je skoraj kap. Dobil sem stari LX menjalnik (2006), podrsan ter brez skale; gori je bila samo navijačena plastika od original XT štifterja, pa še to na roke obrezano, nič lično narejeno.
Tako, da odsvetujem nakup pri tem gospodiču !!
LP Žiga
Uporabniški avatar
agent47
član

OdgovorNapisal/-a whatever » 02 Feb 2010 00:55

Se mi zdi, da bi morali premakniti ta topik pod male oglase - make it sticky.
Uporabniški avatar
whatever
član

Re:

OdgovorNapisal/-a teo.breznik@gmail.com » 07 Feb 2010 14:32

tol napisal/-a:Slaba izkušnja z teo.berznik@gmail.com

Želel mi je prodati (menjava koles z mojim doplačilom) kolo z počeno vilico, čeprav je zatrjeval ,da je kolo brezhibno. Poškodbo sem opazil 10 min po njegovem odhodu, tako ,da smo se ob 23.00 vozili in "lovili" po Tuhinjski dolini:) . Svoje kolo in denar sem uspešno dobil nazaj, vendar je želel, da mu dam nekaj denarja za povrnitev sroškov, čeprav sva bila dogoborjena, da mi poslika in pove morebitne poškodbe na kolesu, pa je zatrjeval, daj je kolo brezhibno. Do povrnitve dela stroškov ni bil upravičen, in zato tudi zavrnjen, ker so bial pravila jasna: Vse poškodbe in dvomljive dele se omeni ter poslika in je rekel, da nima nič za poslikat.

Hkrati se pa opravičujem uporabniku mongose318(nekaj takega), ker mu nisem poslal sedeža, čeprav sva bila dogovrjena. Ampak v tistem času je bil moj tempo preveč obremenjen, in resnično ni bilo izvedljivo. Tako da mi je resnično žal.

ja seveda...lovili! tudi tol je zatrjeval da je njegovo kolo brezhibno, kar pa ni bilo tako. Sploh pa sva imela oba moznost kolo sprobat, kar tudi sva. po preizkusu sem ugotovil da ima kolo zvito levo gonilko, katera pa je imela tudi luft. tezavo sem mu omenil in se sam z njo tudi strinjal. videl,kupil ali ne kupil,...cigav je ta problem? Naj omenim konkretno menjavo: moje kolo; giant dh team, 888, rs, 729ex, komplet race face, holzfeller pipa-krmilo,x-9.....takrat staro 2leti
njegovo kolo; ghost dual, rs revelation, avid 5 al 7,hussefelt,x-9...takrat staro 1leto
kolesi sva zamenjala z njegovim doplacilom 300e.
mislim da je za tega gospoda, ki je na prvi pogled zgledal najbolj podoben izrezanemu zafustriranemu studentu (po vsej verjetnosti pravnik), najbolje to, da se malo pouci tudi o kolesarstvu. Ker,..ce bi se vsaj malo spoznal na kolesa bi videl da bi ga menjava noge stala borih 50e in bi imel v narekovajih izpravno kolo. p.s.-vila je imela 2mm razpoko pri vijakih.
V glavnem,...njegov nov 1000+nova vila 600 (stare ne dobis zraven) ...vrednost po letu dni 800. ok!
moj nov 4.500, zamenjana vila in se par stvari,...vrednost po dveh letih 1000. tut ok!
Sam ne stekam zakaj nekateri kupujejo rabljena kolesa ob pricakovanju da jim bo nekdo na dom dostavil prakticno novega.
aja,..pa se to glede stroskov. ker nisem njegov sosed sem za ta trip porabil 60e samo za benz ob dejstvu, da se je on javil na oglas s svojo ponudbo.Ker sem imel moznost kombija sem dejal da pridem jaz. Ker na koncu ni bilo nic sem res zahteval polovico. Pa naj ga spomnim,....ob vracanju denarja me je hladnokrvno obtozil, da mu vracam premalo denarja. Ker sam denarja zaradi zaupanja nisem stel sem takoj zastekal da nekaj smrdi in sem temu primerno popizdil sred tuhinjske doline.....sledilo je opravicilo in besede,.. zmotil sem se!
Ob vsem tem kar drugi mislijo in govorijo je meni se vedno najbolj pomemben cas, ki ga izkoristim za izživljanje na kolesu ne pa na tabli.
zanimivo, da med vsemi deali na tabli nisem ni enkrat mel problemov iz svoje strani, nasel si se samo ti in se en tip, ki mi je po posti poslal vilco, ki je bila ne samo pocena ampak zlomljena. kaj je dejal,....nic ne vem o tem!
saj vseeno,...grem na kolo,...ti pa se odloci al bos vozil dirt al dh. po tem kar si takrat dejal, ko sem te vprašal zakaj iz dirt na dh, je res najbolje, da ostanes doma in se še naprej pridno učis in zaradi svojega nezadovoljstva serjes po drugih. baje ga mucijo skoki! pa saj bo,...z dobro sminko se da vse zrihtat.
drgač sm pa v leso
teo.breznik@gmail.com
član

OdgovorNapisal/-a LOVRO81 » 07 Feb 2010 14:46

kaj se pizdiš nevem......mu nisi povedal za počene noge? Sam si si kriv!
bi mu vnaprej povedal.....bi se pomenla in bi blo.....nove noge pa so malo več kot 50 evrov.

Si res 1 kaliber od človeka......hočeš zajebat tipa,pa se še pizdiš povrhu vsega!!

Ha.....
Uporabniški avatar
LOVRO81
član

OdgovorNapisal/-a teo.breznik@gmail.com » 07 Feb 2010 15:37

LOVRO81 napisal/-a:kaj se pizdiš nevem......mu nisi povedal za počene noge? Sam si si kriv!
bi mu vnaprej povedal.....bi se pomenla in bi blo.....nove noge pa so malo več kot 50 evrov.

Si res 1 kaliber od človeka......hočeš zajebat tipa,pa se še pizdiš povrhu vsega!!

Ha.....

še enkrat,... seveda! kako je lahko on pozabil povedat napake svojega kolesa, ki sem jih sele na mestu menjave odkril.
pa tako posten kot je.....neverjetno!! sploh pa se ne pizdim, ker niti nisem bil jaz pobudnik menjave.
po tem takem sem napizdil tudi crc, da so mi dali tolk popusta, da sem dobil noge za 50e.
uzivajte v postenosti!!
drgač sm pa v leso
teo.breznik@gmail.com
član

OdgovorNapisal/-a tol » 07 Feb 2010 15:48

Ker je bila razdalja med mojim in tvojim domovanjem VELIKA, sem ti že po PMjih povedal, da mi povej za vse morebitne poškodbe kolesa, ter za zadeve ki so rizične in bi jih bilo potrebno v kratkem menjati.
Dobim odgovor vse je tipi topi...

tvoj PM
teo.breznik@gmail.com napisal/-a:sliko najdes na bolhi pod giant dh team. poskodbe ima taksne kot se za dh spodobi, to pa so zgolj manjse praske od kaksnega padca. resno je bla poskodovana sam zadnja felga ki pa sem jo zamenjal z novo spank stiffy,novih je tudi vseh 8 lezajev v nihajki in vsi 4-je v pestah. bajk je v glavnem vzdrzevan ker sam delam kot serviser v bajk shopu. torej kdaj bi mel ti cas da pridem

še en tvoj PM
teo.breznik@gmail.com napisal/-a:brez skrbi, bajk ni ukraden-na njem so se vedno stevilke! v dobrih dveh letih pase sprememba! saj pravim.....zgolj praske,na vilcah je gumasta zascita, na okvir pa sem na delih kamor je bajk pritrjen na nosila med prevozom nalepil prozorno folijo ki sciti okvir pred odrgninami. ....o.k. te poklicem preden pridem

teo.breznik@gmail.com napisal/-a: p.s.-vila je imela 2mm razpoko pri vijakih.

Počeno je bilo pri vijakih kjer pride os in sicer od začetka osi do drugega vijaka.

Bilo je pa vse skupaj sumljivo. Bila sva zmenjena okoli 16.00 če se prav spomnim oz 17.00.
Prišel si okoli 21.30 ali 22.30(čist točno se ne spomnim) ko je bil že mrak. Iz kasnejših dogodkov sklepam, da zaradi tega, da bi težje odkril razpoko na vilicah.

Glede denarja: sam sem prepričan da sem ti dal točno kot sva se dogovorila.Nad 100 EUR imam navado, tudi ko denar oddajam, denar preštejem pred prejemnikom. Ti pa nisi denarja nič prešteval, ampak samo nahitro pobasal in odšel.

Glede "kupčije"... če se ti kaj ni zdelo pošteno, se pač enostavno nebi menil o poslu. Zakaj si pa sploh pristal potem na take pogoje? Sicer pa je bil takrat na kolesu skoraj nov x9 menjalnik, nova pesta Formula, 3x rabljene gume Geax, dodal sem dvoja pedala (flete in spdje shimano dx), 10x vožena piramida sram (z rdečo notranjostjo), 5x vožen sprednji zobnik 36t...dodal sem tlačilo (znamke Fox) za amortizer

Nebi vedel, da je s kolesom kaj narobe. Tudi ko sem ga prodal, sem dal kupcu možnost, da ga je preizkusil v Lj v Rajd parku.
To je to iz moje strani
Zadnjič spremenil tol, dne 07 Feb 2010 16:46, skupaj popravljeno 3 krat.
tol
nadpovprečno sitn

OdgovorNapisal/-a tol » 07 Feb 2010 16:02

Aja pozabil sem dodati, da sem kolesu priložil vse dokumente: račun, garancijo + računi za vse nove oz zamenjane dele.
Z njegove strani nisem v roke dobil nič razen kolesa, ki je bil prebarvan...

--------
tol
nadpovprečno sitn

OdgovorNapisal/-a androw » 07 Feb 2010 16:57

Kake babe :mrgreen: :mrgreen:
An idea is a powerful thing

Studio Fakin
- stills & motion
Uporabniški avatar
androw
Sem pač konj, je**ga

Kraj: Slovenske Konjice

OdgovorNapisal/-a guverner » 07 Feb 2010 18:32

Čisti off, toda... Zgodbice mi gredo pošteno na živce.
@ teo.breznik@gmail.com
Če prodajaš kolo ali le del kolesa, ni šans, da ne veš o kakšni poškodbi.
Sploh ne o taki, ki je bila na vilici.
Noge si dobil za 50€, lepo, toda nove so 150€ + delo.
Sam vedno vem v kakšnem stanju je kakšen kos opreme, zato lahko dam roko v ogenj, ko kaj trdim, da je celo.

In, ker se je iz tebe naredilo krivca, mi prosim razloži, zakaj je frameset, katerega si poslal, v bistvu ostal pri tebi.
Takrat si pošteno "nategnil" mojega kolega. V odgovor pa je dobival izgovore ali zvonenje v prazno.
searching for...
Uporabniški avatar
guverner
član

OdgovorNapisal/-a Biohazard » 27 Feb 2010 11:58

Tole moram povedat:

Prodajalec: Tomi 8

Najprej nalima v oglasu take slike, da se jim ne moreš upret Slika;

potem spusti ceno na popolnoma sprejemljivo Slika;

potem dogovorjeno robo pošlje še isti dan (in ti pozabi zaračunati poštnino Slika);

ko roba pride, ugotoviš, da je natančno takšna, kot je povedal Slika

Tako da morebitne interesente prosim, naj od imenovanega robe ne kupujejo, saj bo drugače obubožal SlikaSlikaSlika
(ali pa zabredel v težave z alkoholom Slika)

LP
Uporabniški avatar
Biohazard
član

Kraj: Breshtse

OdgovorNapisal/-a Saint_79 » 04 Mar 2010 22:27

Sprednji verižniki SLX - prodajalec Zdravkec,mi jih je poslal po pošti, kot je rekel nove nikoli uporabljene, nato pa sem mu nakazal dogovorjen znesek.

Okvir KONA Coilar - prodajalec Ribar, tudi zadovoljen z nakupom, vse BP, kakor dogovorjeno.

Belanca, gripi,fajfa - prodajalec Ribar, prav tako vse kul.
Uporabniški avatar
Saint_79
član

Kraj: Velenje

OdgovorNapisal/-a tr-626 » 08 Mar 2010 21:43

Numberf0ur totalno neresen kupec poslal sem mu okvir in vilo sedaj pa ne odgovarja več čeprav je prej večkrat rekel, da bo sprejel in, da je resen kupec. Ne mu pošiljat nič. V tem topicu je že drugič tako, da ga je res en velik gobec.
tr-626
član

OdgovorNapisal/-a bzenko » 22 Mar 2010 09:58

viewtopic.php?f=38&t=100905

Gre se za prodajalca MSC F5, od njega sem kupil dh kolo in me je pošteno nategnil. Povedal mi je daje na vilici poškodovana osovina. Rekel je da jo je Enduro že naročil in jo dobi čez 1 teden in mi jo pošlje takoj ko jo dobi. Zato sem mu pustil svoj naslov in bajk vseeno kupil. Ko sem ga klical po enem tednu se mi je še javil in rekel da jo 100% dobi čez par dni in mi jo pošlje, potem pa se mi ni več javil na telefon. Na bajku sem moral menjati tudi nekaj drugih komponent za katere je pozabil povedati da so pokvarjene.
Na koncu sem moral os naročiti in plačati sam. Pa še brez bajka sem bil 1 mesec!!!
ride now work later
bzenko
član

Kraj: Getovlje

OdgovorNapisal/-a Power_rider » 22 Mar 2010 17:48

bzenko napisal/-a:http://tabla.mtb.si/viewtopic.php?f=38&t=100905

Gre se za prodajalca MSC F5, od njega sem kupil dh kolo in me je pošteno nategnil. Povedal mi je daje na vilici poškodovana osovina. Rekel je da jo je Enduro že naročil in jo dobi čez 1 teden in mi jo pošlje takoj ko jo dobi. Zato sem mu pustil svoj naslov in bajk vseeno kupil. Ko sem ga klical po enem tednu se mi je še javil in rekel da jo 100% dobi čez par dni in mi jo pošlje, potem pa se mi ni več javil na telefon. Na bajku sem moral menjati tudi nekaj drugih komponent za katere je pozabil povedati da so pokvarjene.
Na koncu sem moral os naročiti in plačati sam. Pa še brez bajka sem bil 1 mesec!!!

Kako lahko sploh kupuješ od Korošcev bajk, če ga prej ne pogledaš :mrgreen:

Brez zamere.

Lp :)
Uporabniški avatar
Power_rider
član

Kraj: Povsod

Naslednja

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov