Feedback

Splošna debata na temo gorskega kolesarjenja.

Re: Feedback

OdgovorNapisal/-a bici » 23 Jun 2013 14:07

Kaseto je nujno potreboval kolega, za ruzak pa so bili zainteresirani trije. In ja, 15e je velika razlika.
bici
član

OdgovorNapisal/-a Matiček » 23 Jun 2013 14:18

Samo tale bici, ga pa serje.
Za jajca....
Brez zemljevida ne prideš nikamor,ali pa marsikam !
Uporabniški avatar
Matiček
član

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a bici » 23 Jun 2013 14:39

V zadnjih dveh mesecih sem tukaj prodal več kot deset stvari in do problema z ruzakom (za katerega pred prodajo iskreno nisem vedel) z nikomer nisem imel težav, vedno se je dalo vse zmenit. Lepa beseda lepo mesto najde, z nestrpnostjo se nič ne reši.
bici
član

OdgovorNapisal/-a LOVRO81 » 23 Jun 2013 16:59

Glede na povpraševanje pa dvigaš cene......3€ ti res veliko pomeni,a?
Uporabniški avatar
LOVRO81
član

Kraj: O-bala

OdgovorNapisal/-a Tzuli » 23 Jun 2013 20:35

Tale Bici je bil včasih, kot je meni znano Martinzone ali nekaj podobnega. Sam imam tudi čudno izkušnjo z njim. 15.12. lani sem mu prodal ZTR NO FLOW rabljen, komplet wheelset, vožen cca. 800 km, brez problema. Prišel je ponje, vse v miru pogledal, plačal 300 EUR nato sem ga odpeljal domov na drug konec Ljubljane. 6 dni kasneje 21.12. je javil da je opazil razpoko na prednjem kolesu. Ni bilo jasno ali je razpoka ali var, rekel da bo odnesel v servis pokazat če je zadeva razpoka ali var… BTW. ker gre za tubeless wheelset bi razpoka povzročila puščanje, set pa ni puščal.

Ponudil sem mu naslednje rešitve:

- da vzamem dotični wheelset nazaj, on pa doplača 50 EUR in dobi NOVE NEVOŽENE, ZTR Flow enake wheelsete
- da ne vrne wheelseta, ampak da mu dam za kompenzacijo še nekaj robe. Ponudil sem kaseto ali pa prednji menjanlnik, pa še nekaj drugih stvari, naj si kaj OD TEGA izbere
- nisem bil za to da mu vrnem denar, ker je imel wheelset že nekaj časa doma in si ga je tudi v miru ogledal

V servisu so mu očitno rekli da je težko rečt da je kaj narobe, da bi edino rentgen ?!?! pomagal. Zato se je odločil da bo vzel še kaseto XT in ketno. Potem se nekako nisva ujela do 15.2.2013, da bi se dobila. In od njega ni bilo več glasu. Nakar, se je javil spet 15.6. (vmes je wheelset poizkušal prodati, ker so me klicali nekateri od tistih ki jim ga je ponujal), in težil da kaseta ni dovolj. Zato sem mu ISTI dan na MOJE stroške poslal 10 redno XT kaseto 11-36 voženo cca. 800 km in enako vožene XT shifterje, 10 redne, prvega in zadnjega, da bo mir. To je bilo spet več od dogovora in malo izsiljeno iz njegove strani, ampak se mi ni dalo pregovarjati.

Mladeniču, ki je robo očitno dobil (kot vidim z XT kaseto že trguje) se ni zdelo vredno napisati na FB kjer sva sicer komunicirala, niti hvala, dobil sem robo. Z njim tudi sam ne bom več posloval…
On the internet you can be anything you want.

It's strange that so many people choose to be stupid.
Uporabniški avatar
Tzuli
What, me worry?

OdgovorNapisal/-a bici » 23 Jun 2013 21:47

@Tzuli
Glede na tvojo zgodovino na tabli nisem pričakoval težav, tako da sem na hitro pogledal in plačal 350eur za kao brezhiben wheelset. Ko sem dobil okvir in pričel s sestavljanjem bajka sem opazil, da ima sprednji obroč ob varu razpoko, kar sem takoj pofotografiral in te obvestil. Tudi nasplošno se je pri dnevni svetlobi izkazalo da ima wheelset kar nekaj več prask in udrtin.
Ponudil si mi možnost, da doplačam 50eur za 150eur manj vreden wheelset (dt 350 namesto 240s) zato se seveda nisem strinjal in sem se odločil za kompenzacijo v delih. Po večtedenskem poizkušanju, da bi se dobila, te nikoli ni bilo v sloveniji ali pa kao nisi imel časa. Zadnjič sem se spomnil na ta dolg in te kontaktiral. Strinjal si se, da kompenziraš s kaseto in šifterji (vrednost menjave samo sprednjega obroča, ki kasneje ni več tesnil in sem ga moral zamenjati skupaj s špicami in pletenjem), ki sem ju naslednji dan res prejel. Zadnji moj stavek na fb chatu je "ok, hvala!".
In ja, nisem te takoj obesil na tablo kot nateguna, kot je to zame storil lovro, ampak sem zadevo potrpežljivo rešil privatno.

@lovro
Še tukaj: če bi imel karkoli za skrivat, se ne bi dogovoril za osebni prevzem nahrbtnika! Še preden bi ti lahko ponudil možnost vračila, si šel pisat feedback. Way to go!
bici
član

OdgovorNapisal/-a Tzuli » 23 Jun 2013 22:08

Kot se jaz spomnim je bilo 300 EUR.

Slika

Glede udrtine se ni nihče sprenevedal ali umikal, za doplačilo 50 EUR bi dobil NOV WHEELSET. Mislim da je 350 EUR vrhunska cena za

NOVE Panchowheels, handeingespeicht mit DT350 Notubes ZTR Flow EX, Aerospoke schwarz, Alunippel schwarz

Uporabniški avatar
Tzuli
What, me worry?

OdgovorNapisal/-a mrd » 23 Jun 2013 22:13

zzzzZZZZZZzzzzzzz :D
Uporabniški avatar
mrd
član

Kraj: Notranjsko-kraška regija

OdgovorNapisal/-a bici » 23 Jun 2013 22:14

300 sem ti nakazal na račun, 50 sem ti dal v gotovini.
Na začetku si se sprenevedal, a potem hitro pristal na poravnavo ko si dojel da ne bom zlahka popustil (mislim da mi ni potrebno kopirat pogovora iz fb chata).
400eur za omenjen wheelset je solidna cena, a sem želel 240s pesta.

Pri vsem skupaj mi je zanimivo, da imam probleme samo z določenimi posamezniki na tabli, v nemčiji imam 100% pozitiven feedback (25/25), pravtako nikjer drugje nikoli nisem imel težav, pa sem prodajal že večje stvari in je tudi kdaj prišlo do kakšnega zapleta.
bici
član

OdgovorNapisal/-a Tzuli » 23 Jun 2013 22:23

Ok, za unih 50 sem pozabil očitno, ampak ne spremeni veliko.

Uporabniški avatar
Tzuli
What, me worry?

OdgovorNapisal/-a wind85 » 25 Jun 2013 00:07

A lohka vidmo facebook chat ? :mrgreen:
Dude, go to a morgue and buy yourself a freakin' brain.
wind85
član

OdgovorNapisal/-a R4NDOM » 25 Jun 2013 00:12

Ne ker Tomo spušča tud mladoletne gor (in upam da se lohk izgovarja vsaj na neobstoj marketinga glede na distribucijo po spolu)
Uporabniški avatar
R4NDOM
član

OdgovorNapisal/-a luka79 » 25 Jun 2013 16:22

He he

:eggface:
. .če sem shujšal jaz, bo pa še bicikel. .
luka79
član

OdgovorNapisal/-a LOVRO81 » 25 Jun 2013 19:39

Pa kaj vam ni jasno??!!
Človek ima dve identitete (martinzone in bici), tko kot Batman ki je v resnici Bruce Wayne!
Lahko da obožuje risanke! :lol:
:eggface: :eggface: :eggface:
Uporabniški avatar
LOVRO81
član

OdgovorNapisal/-a Vitto1 » 25 Jun 2013 20:54

Pri vsem skupaj mi je zanimivo, da imam probleme samo z določenimi posamezniki na tabli,

meni pa kot verjetno mnogim ostalim, pa predvsem to, da ima tolko ljudi takšne probleme z robo ki jo ti (pre)prodajaš... sori ampak že to da prodaješ stvari pod dvemi psevdonimi na istem forumu dosti pove o tebi... če nebi imel česa skrivat verjetno negativnih feedbackov nebi blo, kot jih ni ne zame, ne za marsikoga od poštenih tablašev!
Vitto1
član

OdgovorNapisal/-a bici » 25 Jun 2013 21:18

Še enkrat preberi konkretne "probleme" z menoj in še enkrat premisli kako nepošten sem.

Da odstopim od prodaje zaradi bistveno višje ponudbe?
Da me nekdo skurca še preden bi mu lahko dal možnost vračila zaradi neke skrite napake na prodanem rabljenem izdelku, katerega niti jaz niti njegov kolega, ki je osebno prevzel izdelek sprva ne opaziva?
Da kot kupec ne mislim plačat poštnine, če sva se s prodajalcem zmenila da jo krije on?
Da kot kupec od nekoga za kupljen izdelek, ki je poškodovan želim vračilo?

:roll:

Edina poteza, ki jo obžalujem je bila prodaja tiste fajfe "denčiminerčiju", pa tudi tam mi jo je takoj kar poslal nazaj brez predhodnega dogovora in je zaradi odsotnosti potem pač nisem mogel prevzeti.
bici
član

OdgovorNapisal/-a Vitto1 » 26 Jun 2013 01:02

očitno ne štekaš: če bi bil kot martinzone pošten, ti bicija nebi bilo potrebno registrirat. Al samo jaz tako mislim?
Vitto1
član

OdgovorNapisal/-a sch3ll3 » 26 Jun 2013 06:17

Nisi edini ki tako misli, izgleda da nas je že prava množica :D .
sch3ll3
član

OdgovorNapisal/-a hyperskunk » 26 Jun 2013 06:34

bici napisal/-a:Še enkrat preberi konkretne "probleme" z menoj in še enkrat premisli kako nepošten sem.

Da odstopim od prodaje zaradi bistveno višje ponudbe?
Da me nekdo skurca še preden bi mu lahko dal možnost vračila zaradi neke skrite napake na prodanem rabljenem izdelku, katerega niti jaz niti njegov kolega, ki je osebno prevzel izdelek sprva ne opaziva?
Da kot kupec ne mislim plačat poštnine, če sva se s prodajalcem zmenila da jo krije on?
Da kot kupec od nekoga za kupljen izdelek, ki je poškodovan želim vračilo?

:roll:

Edina poteza, ki jo obžalujem je bila prodaja tiste fajfe "denčiminerčiju", pa tudi tam mi jo je takoj kar poslal nazaj brez predhodnega dogovora in je zaradi odsotnosti potem pač nisem mogel prevzeti.

OK. Zdej mi še slabo ratuje k to berem...dej nehi no pa pejt v Nemčijo preprodajat...tm te očitno razumejo, tuki smo pa preveč zaostali al kva...
Nobody can be exactly like me. Sometimes even I have trouble doing it.-- Tallulah Bankhead
hyperskunk
član

Kraj: Lj

OdgovorNapisal/-a cebelca » 26 Jun 2013 08:25

bici napisal/-a:Da odstopim od prodaje zaradi bistveno višje ponudbe?

Dogovor je dogovor.
Če kasneje dobiš višjo ponudbo je to tvoj problem, ne problem kupca, ki si mu zadevo že obljubil.
Seveda lahko odstopiš, ker te tu verjetno nihče ne bo tožil zaradi tega.
Edina sankcija tu, je slab feedback, ki si ga tudi upravičeno dobil.
In ti se še čudiš. :roll:
Uporabniški avatar
cebelca
vuvuZZZela

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a LOVRO81 » 26 Jun 2013 11:40

Višja ponudba je bla 3€..obogatel je na ta račun!
Če pa računaš da ima 2 nick-a, je to 1.5€ na glavo :mrgreen:
Uporabniški avatar
LOVRO81
član

OdgovorNapisal/-a bici » 26 Jun 2013 13:20

LOVRO81 napisal/-a:Višja ponudba je bla 3€..obogatel je na ta račun!

Višja ponudba je bila skupaj 15eur.
bici
član

OdgovorNapisal/-a Vitto1 » 26 Jun 2013 14:07

kaj pa dogovor? nič vreden al kako? sine, verjemi da nimaš pojma o poslovni etiki, če bi prodajal eno svojo stvar bi razumel, ti pa preprodajaš stvari katere najprej izsiliš od poštenih prodajalcev, nato pa prodaš za n-kratnik cene in valda, stiskaš in izsiljuješ lastne kupce. Še zdej nisi napisal razloga zakaj prodajaš in kupuješ stvari pod različnimi imeni?

Prej si napisal da :
zaradi neke skrite napake na prodanem rabljenem izdelku, katerega niti jaz niti njegov kolega, ki je osebno prevzel izdelek sprva ne opaziva

a nisi odprl ruzaka? nikoli pogledal v notranjost al kako? dej ne bodi smešen... maš srečo potrpežljivega kupca, marsikdo od meni poznanih bi ti v tem primeru prišel trkat na vrata in verjemi da bi hitro dal iz žepa celoten znesek kupnine, poštnine in potnih stroškov... in ne štekam webmasterja ki to dovoljuje... omejitev za prodajne oglase bi morala veljat(recimo 100 postov, 1 leto od registracije ali osebno priporočilo vsaj petih "starih" tablašev), tako da isti človek pod dvemi psevdonimi nikakor nebi mogel preprodajat...
Vitto1
član

OdgovorNapisal/-a LOVRO81 » 26 Jun 2013 14:27

bici napisal/-a:
LOVRO81 napisal/-a:Višja ponudba je bla 3€..obogatel je na ta račun!

Višja ponudba je bila skupaj 15eur.

Ne v mojem primeru!
Uporabniški avatar
LOVRO81
član

OdgovorNapisal/-a bici » 26 Jun 2013 14:41

Vitto1 napisal/-a:preprodajaš stvari katere najprej izsiliš od poštenih prodajalcev, nato pa prodaš za n-kratnik cene in valda, stiskaš in izsiljuješ lastne kupce. Še zdej nisi napisal razloga zakaj prodajaš in kupuješ stvari pod različnimi imeni?

Prodal sem kaseto in šifterje, ki sem ju namesto vračila denarja dobil kot kompenzacijo. Kakšen n-kratnik?? Izsiljujem? dej dej
Zadnjič sem imel vsega skupaj dovolj, ko mi je nek tretji uporabnik začel groziti in razkrivati moje osebne podatke, zato sem zaprosil za deaktivacijo računa. Po pol leta pričel na novo in do prodaje ruzaka Lovru sem tukaj prodal približno deset (svojih) stvari brez kakršnegakoli problema, kar lahko kupci tudi potrdijo.

a nisi odprl ruzaka? nikoli pogledal v notranjost al kako?

Baje da je razpadla podloga med dvema žepkoma ob šivu, če sem prav razumel. Med uporabo in čiščenjem ruzaka je nisem opazil, tako kot je ni njegov kolega ob prevzemu.

Svojo plat zgodbe sem povedal. Menim, da sem razen v primeru prodaje fajfe "denčiminerčiju" ravnal popolnoma pošteno. Tudi sam sem pri kupovanju večkrat naletel na zaplete, pa nikoli nisem šel takoj blatit uporabnika na forum, ampak sem najprej poskušal razumno rešiti zadeve. Enaka "poslovna etika" velja na ostalih tujih portalih in ebayu.
bici
član

OdgovorNapisal/-a klo8 » 26 Jun 2013 15:00

Velik sprednji zobnik: prodajalec BICI, vse je štimalo u nulo, tudi cena :lol:

LP
klo8
član

Kraj: Slovenj Gradec

OdgovorNapisal/-a cebe » 26 Jun 2013 15:12

Prodajalec "bici", adapterji za zavore in vijaki za zobnik. Ker se ni takoj v celoti speljalo kot sva pričakovala, je na koncu izpeljal posel v svojo škoda na lastno željo. Jaz nimam pripomb.
...live for something or you'll die for nothing!
Uporabniški avatar
cebe
član

Kraj: Pragwald

OdgovorNapisal/-a wind85 » 26 Jun 2013 20:40

A lohka zdej vidmo facebook chat ? :D
Dude, go to a morgue and buy yourself a freakin' brain.
wind85
član

OdgovorNapisal/-a bici » 26 Jun 2013 21:01

Slika
bici
član

OdgovorNapisal/-a primorec » 26 Jun 2013 21:40

še moja izkušnja z Bici-jem, 2 AVID rotorja, rabljena, zmenila, se dobila, bp.
lp
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
You know you're getting old when the candles cost more than the cake

http://www-stud.kfunigraz.ac.at/~hoferl ... pisser.gif
Uporabniški avatar
primorec
član

Kraj: idrja

OdgovorNapisal/-a bici » 06 Jul 2013 11:48

Imam slabo izkušnjo z uporabnikom Mojo Jojo.

Iz bike-components.de sem želel naročiti par stvari in sem iskal še koga, ki bi se pridružil in delil stroške poštnine. Javil se mi je na ZS in sporočil, da s kolegi naročuje in se lahko pridružim. Naročeno sem potem kot dogovorjeno prevzel (25. maja). Doma sem nato ugotovil, da neka zadeva ne deluje. Prosil sem ga za kopijo računa, da jih kontaktiram in poskušam urediti zadevo. Po telefonu mi je zagotovil, da mi jo bo poslal, a je potem nikoli nisem dobil. Po parih dneh sem ga ponovno prosil za kopijo računa in mi je odpisal:
Tkole sem se odlocil. Ce ti kej ne dela, prnes nazaj, pa bom probal reklamirat.

Dobro, ga potem parkrat kličem in je bil ali na dopustu, ali ni imel časa, itd.
Par dni nazaj mu ponovno zatežim, da zdaj pa kupljeno stvar res potrebujem in mi ponovno obljubi da mi bo poskeniral račun. Seveda računa potem ni poslal. Na telefon se ne javlja.. :roll:
bici
član

OdgovorNapisal/-a R4NDOM » 08 Jul 2013 15:21

Slika
Uporabniški avatar
R4NDOM
član

OdgovorNapisal/-a PrimozR » 08 Jul 2013 15:46

Če je tole res, kje je logika, da računa ne poskeniraš? Kadar smo delali skupinske nakupe sme jaz vedno že v štartu poskeniral in vsakemu od pajadašev dal svojo kopijo računa. Tako pri kolesarskih kot pri računalniških zadevah.
PrimozR
član

Kraj: Radovljica

OdgovorNapisal/-a Mojo Jojo » 09 Jul 2013 08:18

Logika je v tem, da tip ne bo preprodajal robe in nategoval folka z računom na moje ime :!:
Če kej ne prenašam, so laži in nategovanje...pri Martinu sem jih naštel vsaj 10 v 20 postih.

Čudi me, da ga Tomo še ni banal :!:
Monkey Control
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član

Kraj: bliz obvoznice

OdgovorNapisal/-a bici » 09 Jul 2013 08:39

Račun potrebujem za uveljavljanje garancije za crknjen števec pritiska in vračilo nekompatibilnega menjalnika. Ponudil sem tudi, da pridem do tebe in ti urediš zadevo pa si me ignoriral.

Kot sem dokazal, sem bil doslej razen v enem primeru popolnoma pošten, kar so potrdili tudi drugi uporabniki.
In s čim si sedaj ti boljši? To, da so imeli določeni posamezniki težave z menoj je sedaj to zate izgovor, da me zafrkavaš?

Zakaj si potem pristal, da se priključim k nakupu, če si imel takšne pomisleke okrog mene??

Ker robe brez računa ne morem niti vrnit na bike-components, niti prodati, imam zaradi tebe škodo 136€.

Danes zvečer pridem do tebe in ti vrnem robo, pa jo ti reklamiraj oz. vračaj.
bici
član

OdgovorNapisal/-a Mojo Jojo » 09 Jul 2013 13:49

PS: dejmo še mal žolča zlit po tabli.

1. Najprej si hotel račun ker jih zbiraš al neki...seveda bi ti ga takoj dal, če ne bi imel črnih pik na Tabli.
2. Potem si ga hotel, ker naj bi bil menjalnik neustrezen in bi menjal.
3. Potem je kr naenkrat crknil Schwalbetov merilec tlaka... na celem www-ju nisem zasledil za crknjen merilec...kako lahko le tebi crkne, razen če nisi imel že prej
enga starega crknjenega in bi rad nategnil še švabe.
4. ne razumem kako je lahko menjalnik nekompatibilen...iskal si menj. da dela na 11-36 kaseti in ta Saintov dela... sem ti jest potrdil še pred nakupom, ti vse piše na BC strani in še nek Zlatko ti naj bi potrdil... nevem zakaj si mi to omenjal, najbrž si se hotu pohvalit, da poznaš Sofreeka.
5.Na začetku sem bil res par dni brez cajta, da bi ti odgovoril, vendar to, da me 3x na dan kličeš iz več različnih tel. številk, mi je potem tudi dokurčilo, zato se ti nisem več javljal.
6. A si mogoče ugotovil, da zdej dobiš menjalnik za 10€ cenejš kokr si ti dal in bi rad prvotni denar nazaj in ga še enkrat kupil, da par eur pršparaš?
7.
bici napisal/-a:Zakaj si potem pristal, da se priključim k nakupu, če si imel takšne pomisleke okrog mene??

Če bi takrat vedel kdo si, te ne bi povabil k skupnem nakupu, tako pa sem izvedel šele po tvojem nakazilu, kjer je bilo tvoje ime. In ja, jest sem te povabil
in ti si pristal, da se priključiš k nakupu...sem bolj jest tebi delal uslugo kot ti meni... če že tko gledaš.
8.
bici napisal/-a:Ker robe brez računa ne morem niti vrnit na bike-components, niti prodati, imam zaradi tebe škodo 136€.

Prodati verjetno ne moreš zaradi svojega "ugleda"
9.
bici napisal/-a:In s čim si sedaj ti boljši? To, da so imeli določeni posamezniki težave z menoj je sedaj to zate izgovor, da me zafrkavaš?

Pa jest na to gledam približno tko, kot random par postov višje.
10.
bici napisal/-a:Danes zvečer pridem do tebe in ti vrnem robo, pa jo ti reklamiraj oz. vračaj

Lahko prneseš, pa na list napiši kaj ti ni v redu - angleško, ker švabi pomoje ne znajo slovensko... pa prinesi še 7€ za poštnino, če želiš, da pošljem navadno ali 12€ če želiš, da pošljem priporočeno... v primeru, da je reklamacija odobrena dobiš najbrž poštnino nazaj (odvisno od švabov - včasih se naredijo francoze in jih je treba opominjat) in denar v primeru vračila.

Cheers
Monkey Control
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član

Kraj: bliz obvoznice

OdgovorNapisal/-a bici » 09 Jul 2013 14:04

Števec boš lahko sam stestiral in strokovno ocenil, če res ne deluje.
Menjalnik ni kompatibilen z direct mount nosilcem v FR načinu.
Se vidiva.

Čau
bici
član

OdgovorNapisal/-a Nikolaj » 09 Jul 2013 14:40

Ojla mojstra. Mislim, da sta dosegla, da z vama nihče normalen več ne bo želel imeti opravka.

Pa še en nasvet, če hočeta biznisirati z bajk robo, odprita s.p., štacuno, pa plačajta še kakšen davek in prispevek, da ne bodo penzionerji lačni. Če pa se mislita iti trgovino "pod roko" pa počnita to čim bolj neopazno, davčna se zna hitro kaj spomnit :-)
Nikolaj
član

OdgovorNapisal/-a Bill Hilly Ned Reck » 09 Jul 2013 16:04

Nikolaj napisal/-a:Ojla mojstra. Mislim, da sta dosegla, da z vama nihče normalen več ne bo želel imeti opravka.

Pa še en nasvet, če hočeta biznisirati z bajk robo, odprita s.p., štacuno, pa plačajta še kakšen davek in prispevek, da ne bodo penzionerji lačni. Če pa se mislita iti trgovino "pod roko" pa počnita to čim bolj neopazno, davčna se zna hitro kaj spomnit :-)

No, no, no!
Ne zdaj vsega zmiksati skupaj.

Lahko zgolj zagotovim, da je MoJo fejst fant (ne več tko mlad) in ve za kaj gre. Medtem ko sem sam že bil v banovcih zaradi dotičnega (oprosti, ampak tako se obnašaš, in to kot en fejst nevzgojen) smrkavca, ker mi je lonec počil in sem kot kaže takrat preveč povedal.
V glavnem, MZone/bici ne ve točno kako se stvarem streže in kot kaže ga etika večkrat zhjebe.

Pa da bi se radi imeli. ;.=9/
Wut Dafuq!!!?
Uporabniški avatar
Bill Hilly Ned Reck
član

OdgovorNapisal/-a bici » 09 Jul 2013 17:01

Slika
Slika

Razen pri prodaji fajfe denčiminerčiju sem bil vedno pošten. Kdor me bolje pozna, lahko to potrdi.
bici
član

OdgovorNapisal/-a zdravkec » 09 Jul 2013 17:01

Pozdrav

Jaz lahko glede Mojo-ta recem le dobre besede.
Prisla sta pac v tak polozaj in vazno, da se bo zadeva resla ugodno za oba.
Ta tema je pac malo kocljiva :)
Je pa res da nekateri prehitro pisejo sem namesto, da bi zadevo prvo probali resiti zasebno.

Lp
švic in solze
Uporabniški avatar
zdravkec
član

Kraj: e - c - i - č - a - r

OdgovorNapisal/-a PJ » 09 Jul 2013 17:02

Bill Hilly Ned Reck napisal/-a:Lahko zgolj zagotovim, da je MoJo fejst fant (ne več tko mlad) in ve za kaj gre.

Glede na prebrano... ne pretirano ;) In ja, se cisto strinjam z Nikolajem (tudi glede tistega sp/doo). Vsaj jaz osebno z nobenim od teh dveh bedakov ne bi sel niti na pir, kaj sele da bi komu od njiju kaj prodal ali od njiju kupil.
Pa se druga stvar... Postnina iz bike-components.de je CELIH!!! 9.95eur. Osebno dam raje 50eur in narocim sam, kot pa se grem "skupinski nakup" in potem po Tabli prepiram s taksnimi bedaki.
Uporabniški avatar
PJ
član

Kraj: A little bit here, a little bit there

OdgovorNapisal/-a Vitto1 » 09 Jul 2013 18:51

Matr eni ga pa preprodajajo na veliko :) bici, skini to dol da inšpekcija ne potrka na vrata ... čeprav so inšpektorji kolkr vidim res tolko neumni da bi celo verjeli da lahko nekdo samo na enem portalu v manj kot enem letu proda 20 izdelkov in ne gre za preprodajo na črno ampak prodajo kosov katere je kupil in se mu valjajo po predalih... :)
Vitto1
član

OdgovorNapisal/-a bici » 09 Jul 2013 19:44

Ni šlo za preprodajo ampak sestavljanje dveh bajkov po delih iz rabljenih komponent, v čemer ne vidim nobenega problema.
bici
član

OdgovorNapisal/-a Tomo » 09 Jul 2013 21:35

Mojo Jojo napisal/-a:Čudi me, da ga Tomo še ni banal :!:

Ne moram banati zaradi vaših internih ali zasebnih zadev.
Kar počnete javno na forumu in kar prebije neko mejo pa je za ban.
Tokrat sta si ga prislužila PJ in Mojo Jojo :( /ne v isti temi/
Uporabniški avatar
Tomo
Škart roba

Kraj: AutoBahn

OdgovorNapisal/-a zdravkec » 10 Jul 2013 08:24

Ne razumem zakaj se eni tolko zgražate nad tem, da nekdo neko stvar proda naprej.
Kaj čmo znajdu se je in ob tem nekaj zaslužil - ti si pa tudi lahko zadovoljen ker si svojo stvar prodal.
Dejstvo je, da pri nas lahko stvar kupiš dosti ceneje kot pa v tujini in seveda jo lahko zato tudi prodaš gori za dosti več.
Komu se pač da naj to dela.

lp
švic in solze
Uporabniški avatar
zdravkec
član

OdgovorNapisal/-a Nikolaj » 10 Jul 2013 10:07

Jaz se sploh ne zgražam. Želel sem povedati samo dvoje.

1. Jaz, pa verjetno še kdo, s preprodajalci nima rad opravka.
2. O tem, kako preprodajam in nekaj zaslužim se jaz ne bi prerekal na forumih, sploh zadnje čase, ko zna biti davčna pri nas precej tečna in iznajdljiva.
Nikolaj
član

OdgovorNapisal/-a denčiminerči » 10 Jul 2013 11:38

Prodajalec nasty, ščitniki za komolce POC.
Danes sem jih prevzel, pašejo kot uliti in so resnično kot novi.

Pohvalno. :D
denčiminerči
član

OdgovorNapisal/-a Bastardo » 11 Jul 2013 05:56

Moj prvi feedback na tabli:
S soforumasem Mirkotom imam zelo pozitivno izkusnjo. Od njega sem kupil dva plasca za MTB. Mozakar je bil odlicen sogovorec po telefonu, na mojo zeljo mi je poslal tri fotke gum, prek foruma sva si izmenjala kar nekaj izkusenj in mnenj, robo je poslal takoj, ko sva se zmenila in ko sem gume prejel, so bile dejansko v se boljsem stanju, kot je Mirko razlagal po telefonu :D

Skratka: Velik plus za Mirkota!
Don't try to turn me into something I don't want to be - you'll be the one suffering in the end...
Uporabniški avatar
Bastardo
član

Kraj: Žalec

OdgovorNapisal/-a jankokocevje » 22 Jul 2013 10:21

Z bicijem opravil posel, ne glede na prebrano, brez problema, zaupal mi je na besedo glede na nakazilo, poslal takoj.- BP
jankokocevje
član

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a zdravkec » 22 Jul 2013 21:15

No se dva tablasa lahko pohvalim:
- MariaFirst
- Johnnie

Vse potekalo super brez problemov

Lp
švic in solze
Uporabniški avatar
zdravkec
član

OdgovorNapisal/-a Johnnie » 29 Jul 2013 21:33

:)...

Pravo vzmet pa sem tut dobil na chain-u za mali dnar...tak da no harm done :)
The only reason I'm fat is because a tiny body couldn't store all this personality
Johnnie
član

OdgovorNapisal/-a zdravkec » 05 Avg 2013 20:32

Se en super feedback.
Uporabnik LOVRO81 res decko na mestu vse super se dostavil mi je paket.

Lp
švic in solze
Uporabniški avatar
zdravkec
član

OdgovorNapisal/-a sch3ll3 » 29 Avg 2013 11:40

Povhale forumašu "gal40". Vse je bilo tako kot sva se dogovorila, poleg tega mu je brzina vrlina.
sch3ll3
član

OdgovorNapisal/-a zdravkec » 23 Okt 2013 08:26

Povedati morem še za en super feedback - in sicer za uporabnika Obelix.
Res super dečko - vse sva se zmenila hitro in prijetno pokramljala ob srečanju.
Skratka super kontakt.

lp
švic in solze
Uporabniški avatar
zdravkec
član

OdgovorNapisal/-a zdravkec » 16 Nov 2013 13:46

No pa še en feedback za uporabnika "specialized123" - super hitro sva se vse odgovorila in še isti dan je dal paket na pošto.

lp
švic in solze
Uporabniški avatar
zdravkec
član

OdgovorNapisal/-a elektrobum » 03 Mar 2014 09:24

Tudi sam lahko napišem pozitiven feedback uporabnika "pat33", prijeten dečko, brez težav opravila nakazilo-oddajo pošiljke.
Pohvalno, z izdelkom pa več kot zadovoljen.
Uporabniški avatar
elektrobum
član

Kraj: Kozjansko

OdgovorNapisal/-a mrd » 03 Mar 2014 09:26

elektrobum napisal/-a:Tudi sam lahko napišem pozitiven feedback uporabnika "pat33", prijeten dečko, brez težav opravila nakazilo-oddajo pošiljke.
Pohvalno, z izdelkom pa več kot zadovoljen.

A si vendarle čelado kupil? :)
Uporabniški avatar
mrd
član

Kraj: Notranjsko-kraška regija

OdgovorNapisal/-a cebe » 03 Mar 2014 09:30

Še z moje strani - pozitiven feedback za poslovanje z "MariaFirst" in "fox-man".
...live for something or you'll die for nothing!
Uporabniški avatar
cebe
član

Kraj: Pragwald

OdgovorNapisal/-a elektrobum » 03 Mar 2014 09:34

heh, še dober da si me spovnil, čelado sem tudi kupil ja ob tem lahko pohvalim uporabnika "uros15", prav tako šlo brez problemov.
Tokrat sem pa kupil nahrbtnik camelbak mayhem, da bom lahka komot prevažal ščitnike, čelado ter ostalo kramo.
Uporabniški avatar
elektrobum
član

Kraj: Kozjansko

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov