Brisanje teme

Zbirka, vzorci nezaželenih ali slabo odprtih tem. Teme nekaj časa ostanejo, potem izginejo. Izginejo lahko tudi avtorji, če se večkrat znajdejo v smetnjaku.

Brisanje teme

OdgovorNapisal/-a philips96 » 30 Maj 2011 13:07

Res mi je žal da sem na tak krut način to napisal, zato bi rad zbrisal temo in prosim da mi jo urednik forma tudi zbriše
Zadnjič spremenil philips96, dne 30 Maj 2011 18:44, skupaj popravljeno 2 krat.
philips96
član

Re: Youtube--> Prosim Lajki--> Faks

OdgovorNapisal/-a TTOCS » 30 Maj 2011 13:16

Vsi kar direktno "tečnarite" lajkaj me. Vsi bi kar petico imeli. Kot da bi prišel na izpit in začel ocenjevalcu tećnarit: "daj mi pozitivno, prosim". HALO?
Sem res edini ki ga to moti?

Ne gre za "kaj" delate, ampak "kako" to delate.
- a si res v zavedanju šalabajzarskega izdelka in lastne nekonkurenčnosti ne upate napisat "če vam je izdelek, slika,... všeč ga lajkaj",
- ali pa prosim ocenite posnetek, izdelek,....

Samo to.
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
TTOCS
član

Kraj: Slovenska Bistrica

OdgovorNapisal/-a whatever » 30 Maj 2011 13:26

WORD!

Glede videa pa ce lahko citiram armado.

armada napisal/-a:meh not impresed....
Uporabniški avatar
whatever
član

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a MarE » 30 Maj 2011 14:06

Razvezani jezik napisal/-a:lajkati
lajkati -am nedovrš.

1. všeč biti: Lajkam te. Zakaj me ne lajkaš?

Beseda se je rodila na fejsbuku (Sem ti lajkala stanje in tvojo novo profilno slikco.) in forumih ter postaja stalnica vsakdanjih pogovorov. Pa če lajkate ali ne.

Se mi je zdelo, da je nekaj s tem v zvezi :roll:
Uporabniški avatar
MarE
Obuti MarE

Kraj: ... ..... ....- -- - -...

OdgovorNapisal/-a thunderbolt » 30 Maj 2011 15:35

Očitno je, da kar nekaj študentov ne razume čisto dobro HRM-ja.
Če prav razumem je ocena vezana tudi na število ogledov in lajkov, kar je pa sploh poglavje zase :roll:
Uporabniški avatar
thunderbolt
član

Kraj: LJ

OdgovorNapisal/-a androw » 30 Maj 2011 16:40

Je dobila "To mi ni všeč" od mene. Če ji kaj ne paše, naj se osebno oglasi do mene in se boma pogovorila! :mrgreen: :mrgreen:
An idea is a powerful thing

Studio Fakin
- your graphics partner
Uporabniški avatar
androw
Sem pač konj, je**ga

Kraj: Slovenske Konjice

OdgovorNapisal/-a PJ » 30 Maj 2011 18:12

Sicer je od mojih casov na faksu ze kaksnih 10 let, tako da kot kaze ne razumem vec teh stvari. Sedaj na faksu ucijo, da je potrebno najedat ljudem po vseh moznih poteh, da klikajo like knofe??? Fino... in potem se cudim ljudem, ki so ravnokar koncali faks in pisejo prosnje za sluzbe, kako so lahko tako debilni... saj na zalost ni za pricakovati drugeg, ce profesor od tebe zahteva taksno debilnost...
Uporabniški avatar
PJ
član

Kraj: A little bit here, a little bit there

Re: Brisanje teme

OdgovorNapisal/-a OBY » 30 Maj 2011 21:47

pa smo pri debati, da vsak redni (ali še huje, zaslužni) profesor uči teorijo in metode dela, ki so veljale v času Tita in po njegovem držijo še naprej. Pa niti me ne moti toliko kurikulum, kot način podajanja tega znanja in predvsem vzgojo teh novih voditeljev naše svetle prihodnosti.

Da je rezultat seveda to, da ob razpisu za normalnega človeka, z ne preveč specifičnega računalniškega znanja in spsobnostjo razmišljanja, že pol leta ni primernega kandidata, je seveda odveč.
Normalno pa je, da je vsak drug Cv napisan v stilu Smiljana Morija, z ogromno bla-bla, nič praktičnih izkušenj in seveda minimalno plačo 1500 neto :)

Nagonu bi vse nekam... :mrgreen:

PS: Teli punčki pa naj nekdo pove, da prilagodljiv delavnik ni popolnoma nič drugega kot to, da zjutri vstaneš, greš v službo, delaš do popoldne, greš dam, mal poprčiš, ko gre (žena/otrok/pes/soseda) spat, vzameš leptop in delaš dalje.
In če maš ful srečo, za vikend delaš samo v soboto zjutri, al pa v nedeljo zvečer. In bognedaj da kaj crkne v službi, al pa da dobiš kak tender od dons na jutr.
Vse ostalo so pa pravljice in sanje, v katerih živi večina uspešnih študentov, ki potem uspešno vedrijo na Zavodu.

PPS: če si vsaj baba, greš lohk na štango delat, kam bo šel pa un priden študent? :mrgreen:
Zajeban je le moj alter ego.
Uporabniški avatar
OBY
Če kdo teži sem tle to jst!

Kraj: TuPaTam

Vrni se na Smetnjak

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov