Fox 36 Float R, m.... vam strojniško ..

Zbirka, vzorci nezaželenih ali slabo odprtih tem. Teme nekaj časa ostanejo, potem izginejo. Izginejo lahko tudi avtorji, če se večkrat znajdejo v smetnjaku.

Fox 36 Float R, m.... vam strojniško ..

OdgovorNapisal/-a Draz_H » 30 Avg 2011 13:24

Bilo bi zanimivo narediti analizo kolikšen koeficient trenja premore CVD prevleka iz molibdenovega sulfida in klasične anodizirane potopne cevi...in kako se to odraža pri interakciji z njihovimi tesnili :)

Mislim, da Fox ne bi bil vesel :mrgreen: Ko bi se vsaj za TiN odločili in ne za MoS2 -> "shiny" :mrgreen:
Uporabniški avatar
Draz_H
član

Kraj: 0_O

Re: Fox 36 Float R

OdgovorNapisal/-a JoJo 2x » 30 Avg 2011 14:49

Heh... js sm biu pa zihr da je titanov nitrit... Sem še veselo trdil to kakšno leto nazaj... Oz. sem predvideval... bi znal bit da fox celo zelo ugodno tko pride čez. Potopne cevi ne rabijo tako kvalitetne obdelave površine, dodaš prevleko, ki ima nizek k trenja in zelo trdo površino! Kaj več si lahko želiš? :D

Teh materialov je kar nekaj... TiN je ubistvu še najstarejši in najcenejši... Veliko tega se uporablja v indstriji na odrezovalnih nožih, ker se na pregreva in ker zdrži zelo dolgo, ravno zaradi trdote in trenja...
Đabe kameli kombajn...
Člowk obrača, šnopc obrne!
JoJo 2x
član

Kraj: Borovnica-kotlina Coklburg

OdgovorNapisal/-a Draz_H » 30 Avg 2011 16:04

" You're preaching to the choir" ;)

Tako kot si rekel, ne potrebujejo tako "kvalitetne" površine :) Leta 2002 sem si kupil MonsterT. Bolj "plush" vilic "do zdaj" še nisem vozil. Pa niso imele "super duper" "nikljevih" potopnih cevi, ali pa kashime..."fit-ov"...ultra xxx lube 2000 tesnil, itd... :mrgreen:
Zadnjič spremenil Draz_H, dne 30 Avg 2011 16:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Draz_H
član

Kraj: 0_O

OdgovorNapisal/-a Mojo Jojo » 30 Avg 2011 16:05

Lahko pa ustvariš elektro-magnetno polje, tako da slider "lebdi" v nogah.
Trdoto vilce nastaviš kr z računalnikom, ne rabiš bušingov, olja... nikoli se nič ne iztroši,
plush/sticky pa izgineta iz kolesarskega besednjaka.
Monkey Control
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član

Kraj: bliz obvoznice

OdgovorNapisal/-a Draz_H » 30 Avg 2011 16:17

Slika

Maglev FTW!
Uporabniški avatar
Draz_H
član