Saalbach - Hinterglemm in okolica

Predstavi se in povej kaj iščeš ali pa kontaktiraj koga izmed tistih, ki so to že naredili. Tu ne vabiš na konkretno turo, ampak pustiš nekakšno odprto povabilo za dogovor za turo. Tu se predstavijo tudi vsi novi člani table.

Saalbach - Hinterglemm in okolica

OdgovorNapisal/-a Vladej » 30 Jul 2020 07:51

V avgustu bi šli na družinske počitnice v okolico Saalbach - Hinterglemm. (kombinacija MTB in hribolazenje)
Na netu imajo veliko informacij.
Ker nismo za gravitacijske discipline in bajk parke, me zanima iz prve roke kako je kaj označeno za bolj MTB turno kolesarjenje? Recimo v primerjavi s kakim Livignom.
So table in zemljevid dovolj? Ali je treba tracke nalagat na Garmina in podobno?
Pa ne me zdaj naskočit zaradi besede turno prosim!
Zadnjič spremenil Vladej, dne 30 Jul 2020 08:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Kolesarim, torej sem...
Uporabniški avatar
Vladej
član

Kraj: Ljubljana

Re: Saalbach - Hinterglemm in okolica

OdgovorNapisal/-a problematiks » 30 Jul 2020 08:15

Po Alpah načeloma povsod prideš skozi z zemljevidom, označeno je tudi dovolj. Tudi Saalbach-Hinterglemm je kolikor imam v spominu glede tega ok.

Marko
problematiks
KontraRevolucionar

Re: Saalbach - Hinterglemm in okolica

OdgovorNapisal/-a PJ » 30 Jul 2020 08:54

Jaz nisem imel nobenih tezav z orientacijo. Kar se mene tice je dovolj dobro oznaceno, da najdes vse, ceprav jaz si vedno dam track na Polarja... ziher je ziher, pa se vecinoma vozim brez ruzaka, tako da je zemljevid tezko spakirat v zepe :) Je pa res, da ravno primerljivo z Livignom ni. Tu bos bolj na cestah kot na singlih, je pa vseeno lepo :)
Uporabniški avatar
PJ
član

Kraj: A little bit here, a little bit there

Vrni se na Kolesarska centrala

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov