POSAVJE (KRŠKO, BREŽICE)

Predstavi se in povej kaj iščeš ali pa kontaktiraj koga izmed tistih, ki so to že naredili. Tu ne vabiš na konkretno turo, ampak pustiš nekakšno odprto povabilo za dogovor za turo. Tu se predstavijo tudi vsi novi člani table.

POSAVJE (KRŠKO, BREŽICE)

OdgovorNapisal/-a primozbeuc » 07 Jan 2012 02:38

BOK

Sem frišn na forumu, sicer že dlje časa prebiram vse možno, a pišem prvič. Rad bi našu nekoga iz okolice, ki bi bil vsaj tako zagrižen kolesar kot jaz. Tur je ogromno, ampak sem vedno sam. Vsi se mi samo čudvajo kot vozim, z čistimi dhilarji mi je pa dolgčas, saj meni je bistvo, da se moraš potrudit, da si zaslužiš spust.

Prosim za kakršenkoli kontakt.
Hvala, aja, forum je špicn. Skuliran ko majkl pr nikiti
primozbeuc
član

Re: POSAVJE (KRŠKO, BREŽICE)

OdgovorNapisal/-a Snail » 05 Maj 2012 13:12

Buhdej.

Najprej sm pod mizo padu, ko sm prebrau spodnjo izjavo..:)
Drgač pa Če te zanimajo kej gorjanci, si vabljen. js sem sicer še frišn, ampak se da..:)

Tadej, Šentjernej
Snail
član

OdgovorNapisal/-a krusnix » 31 Maj 2012 12:46

Js sem iz Brežic,kolesarim (cross country) vsaj 3x tedensko,predvsem Cirnik z okolico,u izi,za dušo in telo,uživanje v naravi :)
krusnix
član

Kraj: Brežice

OdgovorNapisal/-a tinnie » 19 Jun 2012 10:11

Bok! Pozna kdo mogoče kakšne lepe, razgibane gozdne poti v naših koncih (predvsem Krško z okoliškimi gozdovi)? Z ne preveč strmimi vzponi, idealno bi blo da gre pot gore dole, kakšen zavojček in podobno. Zaenkrat mi ni sam do spusta, ampak tko.. razgibano no. :D Za začetnico.
tinnie
član

OdgovorNapisal/-a mrd » 15 Jul 2012 17:07

Grem za par dni v Terme Čatež pa me zanimajo kakšne zanimive turce v bližnji okolici. Lahko tudi le za urco pedaliranja ker mi je bolj bistveno, da gre za nekaj kar ima pridih po AM poteh ali FR ker se ne bi po makadamu vozil oz. fullyja za brezveze vlačil. Za Trdinov vrh in okolico vem in tudi lahko Maretu in ostalim v temi podgurcev zatežim za družbo vendar je to kar nekaj vožnje z avtom. Bolj me zanima če je kaj južno proti Hr meji ali pa severno od Brežic.

Hvala in lp

D.
Uporabniški avatar
mrd
član

Kraj: Notranjsko-kraška regija

OdgovorNapisal/-a tinnie » 09 Avg 2012 15:58

mrd ... jaz ne poznam, me pa zanima če si že bil v Čateškah pa če si kej sam raziskoval teren?
tinnie
član

OdgovorNapisal/-a marko01 » 22 Apr 2013 16:34

Tema sicer nekaj časa miruje, ampak, a je še vedno kak "zagrižen" krčan/Brežičan ki mu dišijo kot je napisal primozbeuc: "saj meni je bistvo, da se moraš potrudit, da si zaslužiš spust."

Zaenkrat bolj ali manj hodim na Bohor, pa bi razširil obzorje:)

Interesenti?
marko01
član

Vrni se na Kolesarska centrala

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov