Šempas

Predstavi se in povej kaj iščeš ali pa kontaktiraj koga izmed tistih, ki so to že naredili. Tu ne vabiš na konkretno turo, ampak pustiš nekakšno odprto povabilo za dogovor za turo. Tu se predstavijo tudi vsi novi člani table.

Šempas

OdgovorNapisal/-a hogar » 22 Feb 2017 12:08

Hej.

zadnje čase se pogosto nahajam v Šempasu pri Novi Gorici. Ker so to večkrat vikendi, jih želim občasno izkoristirti tudi za skok na kolo.
Pozna kdo kake traile v bližini Šempasa? Malo sem raziskoval na Vitovljah. Vem še za lokacije Sveta Gora, Škabrijel,..., vendar moram si moram do njih urediti logistiko, kar v normalnih razmerah nebi bil problem, vendar je tu faktor čas. Rad bi našel nekaj čim bližje, da ne izgubljam preveč časa z avtomobilskimi transporti, ker čas je zaradi malih družinskih članov, ki čakajo doma, kar ključnega pomena. Torej kak trail za nekje 2 do max 3 ure brcanja gor in dol.

lps
hogar
član

Re: Šempas

OdgovorNapisal/-a jure00 » 22 Feb 2017 20:06

Na čavnu je par lušnih trejlov
Uporabniški avatar
jure00
član

OdgovorNapisal/-a hogar » 28 Feb 2017 08:42

Super hvala. Sem si malo pogledal in na Stravi poiskal GPS, čeprav so bolj sektorski. Bo za raziskat.
hogar
član

OdgovorNapisal/-a flefo » 01 Mar 2017 19:48

Če si na fbju se obrni na tomixa https://www.facebook.com/SskwolomokwoliGorice, verjetno on pozna največ poti na goriškem. Jaz sem se precej malo potepal tam okoli ampak sem se nekoč spusti po par precej lušnih poteh nad Šmihelom. Smo pa šli dol iz Skoznega, na vrhu je bila precej muka, strmo in kamnito, spodaj pa res lepe potke. Mislim da so bile del stare poti med Šmihelom in Vitovljsko cerkvico. Ena precej lepa varianta je bil tudi spust iz Šmihela na izvir Lijaka ampak je žal vse zaraščeno :(

Aja pa pred Škabrijelom iz tvoje smeri je sv. Danijel, iz njega vodijo skoraj zapuščene single v vse smeri, nekatere bolj vidne druge manj. Prava izbira če hočeš imeti mir :D
Uporabniški avatar
flefo
član

Kraj: rd

Vrni se na Kolesarska centrala

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov