Tri Cine

Predstavi se in povej kaj iščeš ali pa kontaktiraj koga izmed tistih, ki so to že naredili. Tu ne vabiš na konkretno turo, ampak pustiš nekakšno odprto povabilo za dogovor za turo. Tu se predstavijo tudi vsi novi člani table.

Tri Cine

OdgovorNapisal/-a smučko » 30 Jun 2017 18:03

Živjo
V tej sezoni se nameravam odpraviti na eno "iz fotelja ugledano" turo v Dolomitih. Ko sem lani šetal okrog koče Auronzo pod tremi cinami sem opazil serpentinasto pot, ki se je spuščala v dolino proti Giralbi. Po kasnejšem ogledu na googlu se vidnost te poti izgubi, opazil pa sem, da bi se mogoče dalo povezati koče Auronzo - Lavaredo - Pian di Cengia - Carducci - in spust v Giralbo.
Je mogoče že kdo gonil (ali pa vsaj hodil) tam okrog?
Spomnim se, da sem pred leti v Grifu bral Paternujev članek o eni turi treh cinah vendar ga na spletu ne najdem.
Hvala za namige in nasvete :D
smučko
član

Re: Tri Cine

OdgovorNapisal/-a El Tomzo » 02 Jul 2017 21:36

Nikoli nisem toliko hodil po hribih kot odkar sem pričel kolesarit.
Uporabniški avatar
El Tomzo
član

Kraj: Emona-Savus fluvius

OdgovorNapisal/-a dumr666 » 02 Jul 2017 23:12

sem šel gor iz Toblacha, po neki označeni kolesarski poti nevem točno je pa samo ena. Vglavnem za gor ni fajn, en kup nošenja, je pa res da si še kar hitro lahko na sedlu. Več ali manj so vsi hodili gor iz Missurine, je lepa asfaltirana pot, spust pa definitivno priporočam proti Toblachu in potem gonjenje do avta . Tako bi naredil jaz če bi šel še enkrat, je pa na drugi strani Toblacha tole, baje tudi fajn
Robots will steal your jobs. But that's OK
Uporabniški avatar
dumr666
član

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a smučko » 09 Jul 2017 12:48

Natancno to sem iskal @el tomzo.
Hvala obema!
smučko
član

Vrni se na Kolesarska centrala