Bike park Javornik

Vse objave domačih bajk parkov, poročila z obiskov domačih ali tujih parkov, ideje in mnenja, povabila za skupen obisk parkov.

Bike park Javornik

OdgovorNapisal/-a craftworks » 04 Maj 2018 20:05

Končno je pričel čas za to dolgo pričakovano temo.

12.5. zaženemo sedežnico in vam ponudimo vse novosti ki smo jih pripravili za vas.
Obstoječe proge smo očistili starega listja, razbili skale in dodali zemljo. Zgradili smo novo, manj zahtevno progo v zgornjem delu parka, ostalim pa dodali kar nekaj novih odsekov. Novih bombončkov pa bo s časom vedno več!
Urnik obratovanja, cenik in ostale informacije najdete na naši spletni strani http://www.bikeparkjavornik.si/

Sledite nam lahko tudi na socialnih omrežjih.
Facebook
Instagram

Lp
DEŠ fleš
I want to ride my bicycle!
Uporabniški avatar
craftworks
član

Kraj: Vrtejba

Re: Bike park Javornik

OdgovorNapisal/-a malossi » 11 Jun 2018 09:09

Včeraj sem vozil na Javorniku. Občutki so malo mešani. Bi predlagal, da NUJNO DOBRO označite, da voda, kjer se lahko perejo kolesa, NI pitna! Ker sem se lepo zaj** in spil nekaj požirkov te vode in potem skoraj bruhal. Pa kakor vem, nisem edini, ki se je nategnil s tem. Še dobro, da so mi dali gratis šnopc za čez :)

Kakorkoli, park je še malo nedodelan, malo slabo je označeno, kje se sploh vozi, nikjer ni nobenega zemljevida, da bi si lahko ogledal trase. Flow line se zaključi tako, da se zaletiš v rdeč trak, ki prepoveduje vožnjo naprej, Gargamel sem našel nekje proti koncu dneva in tudi tu je malo nerodno zaključen, pri zgornjem delu po flow line je po tisti vlaki treba naenkrat zaviti levo (mogoče tudi malo za označit), prvič sem šel gladko naravnost…. Pač take malenkosti, ki se jih kar nabere in je potem malo moteče.

Kakorkoli, objava ni mišljena kot kritiziranje, vendar kot konstruktivno opažanje in zadeve, katere se lahko da urediti, da bo park boljši.
Uporabniški avatar
malossi
član

Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a craftworks » 11 Jun 2018 22:00

Zdravo,
Hvala za vsak komentar, nas spodbujajo da smo vedno boljši.
Table prog imamo v izdelavi, pripravljen imamo tudi že zemljevid prog.

Rdeč trak je nekako nujno zlo. V planu imamo korenito spremembo tistega dela po travniku, upam da čimprej.

Ogromno dela smo vložili v pripravo prog in odpravo starih pomanjkljivosti, tako da nam je pričelo zmanjkovati časa za vse kar spada zraven. Vsekakor pa smo s tem seznanjeni in delamo naprej...

Se vidimo naslednjič!
DEŠ fleš
I want to ride my bicycle!
Uporabniški avatar
craftworks
član

Kraj: Vrtejba

OdgovorNapisal/-a Depresija » 17 Jun 2018 13:11

Včeraj obiskali BP.
Večino stvari kar je omenil Malossi drži.
Mislim, da po drugi furi so na vrhu in v okrepčevalnici obesili plakat z vrisanimi spusti za vsaj osnovno orientacijo.
Nekdo, ki je tam prvič se brez tega ziher malo 'lovi' v iskanju variant spustov.

Osebno sem bil tam prvič .. in kar sem si zapomnil od komentarjev je bilo, da je v mokrem Javornik ''živa jeba'' :D
Nekako bi se upal potrdit to čenčo, čeprav so bile naše razmere solidne in iz fure v furo boljše.

Park je drugače bil meni zelo ok.
Glede samih spustov pa daleč nadpovprečen!
Kar bi izpostavil iz mojega zornega kota: zelo všeč mi je bilo večje število pussy skokic za 'nedeljske bajkparkaše'' in predvsem to, da bajkpark ne teži v smeri teh novodobnih total borrrring in neskončnih ''bandalandov''.
Lepa kombinacija speglanega in razfukanega terena. Pohvalno :D
Sedežnica pa je poglavje zase :mrgreen:
Bajke si nalagamo bajkerji sami ..
Dejstvo pa je da tisti, ki imajo probleme z motoriko in so malo počasnejših refleksov ... bojo imeli velike probleme pri obešanju svojih konjičkov :D
Tukaj ne bom dosti šimfal, ker raje vidim tako situacijo, kot pa da se furam s hitrostjo KG slow motion. (po pripovedovanju drugih).
Zna pa bit to za marsikoga zoprno.

Malo za šalo ... na 'reklamni' sliki kar nudi okrepčevalnica je 8 čevapov in ful čebule.
Na mojem krožniku jih je bilo 7 in čebule samo za vzorec :mrgreen:

Še par fotk, ki sem jih naredil v parku poobjavim tudi tukaj.
Vsaka čast ta mladim kamplcom .. razturajo!
Škorec na drugi fotki me je čisto presenetil .. priletel je precej višje kot sem pričakoval in tudi precej dlje :mrgreen:
Jebiga, res so brez strahu ...
kapo dol :)

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Posvetilo:
Pljunem ti šibre v obraz, z jezikom izkopljem oči .. da, da .. to je čar najine prve noči. Verjameš v laži?
Uporabniški avatar
Depresija
Ti, ti, ti!

Kraj: .. jst bi temu rekel Pekel ..

OdgovorNapisal/-a Thema » 17 Jun 2018 22:00

Depresija napisal/-a:Dejstvo pa je da tisti, ki imajo probleme z motoriko in so malo počasnejših refleksov ... bojo imeli velike probleme pri obešanju svojih konjičkov :D
To je fitnes da se potem lazje spuscas cez skale :lol:
Ko vidis proge itak pozabis takoj na un kavelj.

Sem obiskal danes in je super. Novosti na progah so ok.
Mokro ni vec in je ravno pravi oprijem.

Naslednji vikend delajo 3dni ker je pon. praznik, priporocam vsem da obiscete.
Uporabniški avatar
Thema
član

OdgovorNapisal/-a P_Nut » 18 Jun 2018 08:24

Se pridružujem pohvalam. Malo me moti še tisto blato na zgornjem delu "flow" linije ki je kot nekakšen plastelin in te oropa vse hitrosti. :) Spodnji del pod makedamom, progi Huda in Goriška pa sta naravnost fantastični. Počutim se kot profi ko to vozim, malo trailov je takih. :mrgreen:
P_Nut
član

OdgovorNapisal/-a P_Nut » 09 Jul 2018 08:21

Spodaj video mojega furanje parka včeraj! Malo me je hecal zvok na odseku "huda" tako da tam je v glavnem tišina na videu.

Traili so super!

Klik:
Slika
P_Nut
član

OdgovorNapisal/-a Yohny tz » 10 Jul 2018 17:12

Glede javornika bi bilo zelo zazeljeno da bi se v prihodnji sezoni naredilo tudi kaj za bol iskusene voznike predusem kaksen skok sam sem to potihoma pricakoval ko sem gledal slike kako dela bager u bp nazalost rezultat bagra ni ravno velik..
Predusem mi manka kakna linja zs kasnimi vecjimi skoki saj sedaj ni niti enega skoka v celem parku ki bi lahko reku da na njem lahko zategens en konkreten whip :roll: nocem metati slabo luc saj je park zelo uredu ima uredu proge ampak kasen konkreten skok pa res manjka :D
Yohny tz
član

OdgovorNapisal/-a flefo » 10 Jul 2018 17:47

Plani za bager so bili bistveno večji ampak kaj bo nam je **%&##** zaribal 20m preden pride zgornji smuti na cesto, še dobro da smo ga lahko pripeljali do ceste, ker bi bil drugače še bistveno bolj v napoto kot je zdaj :mrgreen: :mrgreen:
Uporabniški avatar
flefo
član

Kraj: rd

Vrni se na Bajk parki

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov