Bikepark Mokronog - Dolenjska

Vse objave domačih bajk parkov, poročila z obiskov domačih ali tujih parkov, ideje in mnenja, povabila za skupen obisk parkov.

Bikepark Mokronog - Dolenjska

OdgovorNapisal/-a rx666 » 11 Jul 2013 15:54

Pozdravljeni.. Tudi Dolenjci smo končno uspeli spravit skupaj nekaj čemur lahko rečemo downhill proga. Proga se nahaja v bližnji okolici Mokronoga, parkirišče je urejeno, vozi se skoraj vsak dan, tudi ob vikendih, skratka dogaja se.

Proga je dolga kakšne 2 minute, obsega cel kup band, skokov z landingi, manjšimi kickerji, roadgapom, itd... Trenutno so na facebooku slike samo zgornjega dela proge (ni se mi dalo v dolino:) .. V kratkem bo nastala še ena linija z več različnimi stvarmi..

Prilagam vam link do facebook strani kjer lahko spremljate napredek, slike, dogajanje, itd.

FACEBOOK STRAN

Slike proge se nahajo tukaj -> SLIKE PROGE

Za konec pa še en random video, skorajšnji crash pri roadgapu naj vas ne zmoti, video je posnet isti dan, ko je bil roadgap končan, zato ni nihče pričakoval da ga bo Marko skoču že v prvi furi :)

http://www.youtube.com/watch?v=6VDMMNxRQdQ

Updejte bom pisal sem v to temo in na FB, če bo zanimanje za furanje z nami..

LP, Romex
rx666
član

Re: Bikepark Mokronog - Dolenjska

OdgovorNapisal/-a androw » 14 Jul 2013 22:27

Jaz bi temu bolj rekel potka za trail in AM kolesa :)
An idea is a powerful thing

Studio Fakin
- your graphics partner
Uporabniški avatar
androw
Sem pač konj, je**ga

Kraj: Slovenske Konjice

OdgovorNapisal/-a rx666 » 15 Jul 2013 14:02

Vsak svoje.. ;) Sicer pa, pridi sprobat pa boš potem ocenil kaj je :) Do sedaj so bili vsi obiskovalci popolnoma zadovoljni. Glede na to, da se "potka" rihta in dodeluje vsakodnevno bo v kratkem možno pofurati še kako novo linijo :)

Vljudno vabljen.
rx666
član

OdgovorNapisal/-a bjach88 » 15 Jul 2013 15:50

zelo dobro zgleda, taka flow varjanta, men itak ni kul da sam rapota po vilici :) morda celo pridem kdaj pogledat :infinity:
bjach88
član

OdgovorNapisal/-a pinner » 15 Jul 2013 20:43

Glede na to, da je tole bajkpark, me zanima, kakšna je cena dnevne vozovnice in obratovalni čas?
pinner
član

OdgovorNapisal/-a rx666 » 16 Jul 2013 09:55

Obratovalni čas je po dogovoru, načeloma vsak dan, kakor se pač zmenimo, vstopnine ni, fura se brezplačno, ne branimo se pa kakšnega sixpacka piva :)
rx666
član

OdgovorNapisal/-a androw » 16 Jul 2013 14:05

Saj nisem reku da je slabo. Zgleda zelo dobro, ampak vsaka pot z tremi jumpi ni ravno bikepark :)
An idea is a powerful thing

Studio Fakin
- your graphics partner
Uporabniški avatar
androw
Sem pač konj, je**ga

Kraj: Slovenske Konjice

OdgovorNapisal/-a gagi'd hype » 19 Avg 2013 13:05

Bil cca mesec nazaj, sicer ni bilo nobenega tam, sva pa z bratom malo preizkusila zadevo..

Sam sem bol začetnik pri teh stvareh in mi je bilo fulll všeč.. Ni veliko korenin, se lahko dobro pripraviš na jump.. Proga niti ni tako kratka, všeč pa mi je bilo, da je bližnjica za dostop do vrha in niti ne traja tako dolgo, da pririneš bike gor.

Skratka za nekoga ki ima prosto popoldne, pa je doma v okolici, mislim, da je obisk zelo dobra izbira...

Lp
Uporabniški avatar
gagi'd hype
član

Vrni se na Bajk parki

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: pogo