Bike Park Pohorje 2017

Vse objave domačih bajk parkov, poročila z obiskov domačih ali tujih parkov, ideje in mnenja, povabila za skupen obisk parkov.

Bike Park Pohorje 2017

OdgovorNapisal/-a andrejt » 03 Maj 2017 15:26

Tema za letošnje leto ;.=9/

Kaj menite tisti, ki ste ga letos že furali?
Uporabniški avatar
andrejt
član

Kraj: Maribor

Re: Bike Park Pohorje 2017

OdgovorNapisal/-a Nikolaj » 14 Maj 2017 09:11

V kakšnem stanju je bajkpark. Se že kaj delajo brakebumpsi pa to?

Razmišljam, da bi spustil dva otroka/ začetnika, zdaj pa če je proga še dokaj gladka ne bo problema, če pa je že zelo razrita bom pa rajši počakal, da odprejo Peco.

LP

Nikolaj
Nikolaj
član

OdgovorNapisal/-a andrejt » 16 Maj 2017 19:02

Nikolaj napisal/-a:V kakšnem stanju je bajkpark. Se že kaj delajo brakebumpsi pa to?

Razmišljam, da bi spustil dva otroka/ začetnika, zdaj pa če je proga še dokaj gladka ne bo problema, če pa je že zelo razrita bom pa rajši počakal, da odprejo Peco.

LP

Nikolaj

Zaenkrat se redno šejpa, tak da so brakebumpsi minimalni... proga je zaenkrat še vedno skoraj kot avtocesta ;)
Uporabniški avatar
andrejt
član

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a biker6666 » 26 Jun 2017 11:59

zdravo

Počitinice so tu. otroci imajo prosto.

Za 14 letnega Erazma sina, ki že par let fura downhill iščem družbo od danes zvečer do čet popoldne za furanje na Pohorju. Dal bi ga v apartma Prenočišča pri gondoli, ki je neposredno pri parkirišču pod gondolo. Sin je samostojen, smo pa iz Ljubljane. Jaz bi ga peljal v MB in v čet popoldne prišel iskati

V kolikor ima še kdo problem z " varstvom" in bi otroka lahko pridružil za družbo in furanje, za najem apartmaja z mojim sinom ali pa vsaj za furanje čez dan boste dobrodošli

Zaradi hitrejše komunikacije dam še svoj mobi 041 927 718

lep pozdrav Uroš
biker6666
član

OdgovorNapisal/-a enej_46 » 28 Jun 2017 09:16

Nimam problema z varstvom, me pa zanima ali te slučajno zanima posvojitev 29 letnega kosmatega bajkerja. Znam narediti odlično pizzo.
Svojega novega bratca lahko naučim furat po zadnji, manual in še kako neumnost...

V pričakovanju odgovora že pakiram kovček in se poslalvljam od svoje ženske.

Lep pozdrav,

Enej
Uporabniški avatar
enej_46
član

OdgovorNapisal/-a Vitto1 » 11 Jul 2017 13:55

Pohorske flow proge je vsako leto manj... tisti najbolj tečni deli so povsem nespremenjeni. Pa še to uslugo so nam naredili da so parking zasedli s praznimi gasilskimi mizami, drugi parking zaprli z rampo, nas bajkerje pa poslali parkirat na čisto spodnji asfaltiran parking na soncu. DH zaprt, freeride zaraščen do neprepoznavnosti, ilegalka z opozorilno tablo o prepovedi vožnje. wohoo... toliko o obljubljeni rekonstrukciji... :roll:
Vitto1
član

OdgovorNapisal/-a malossi » 12 Jul 2017 11:43

huh dobro da si tole napisal- imel sem ravno namen it spet pogledat v Mb po mislim da 3h letih. Po temle postu sklepam, da se tudi slučajno ne splača?!
Uporabniški avatar
malossi
član

Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a Vitto1 » 12 Jul 2017 12:22

Naj se zjasnim da moj namen ni odganjanje gostov ampak priganjanje upravljalcev...
Ampak če naredim računico: zgodaj vstat, natankat gorivo, 2 ure vožnje v vsako smer, 24€ dnevna karta zato da se moraš za vsako stvar ki jo rabiš peljat 5 minut do avta ker je gospoda prepovedala parkiranje v neposredni bližini kampa oz. parka, glede na tisti en uradno odprt trail ki je dejansko poslabšana verzija tega kar je blo v sezoni 2014, ... ne, se ne splača.

Ker kot sem že napisal- nekaj so urejali tam okoli slopestyle dela, ponovno odprli zaključni stepup/stepdown, naredili par preusmeritev... ampak stara flow proga je bila bistveno, bistveno boljša( različne linije s skoki v zgornjem delu so zdej zreducirane na eno dolgočasno bandasto klobaso, dela proge ki bi od zaprtja "stream" in "drop" delov v kilometru pred trikotno jaso najbolj potreboval rekonstrukcijo, pa se niti dotaknili niso. oz. če so se, mi ni jasno kakšen smisel imajo 100m ravnice prek celega smučišča, glede na to da vsak normalen tam odpelje raje direktivo naravnost dol. Kdor se je zmislil kombinacije kucljev in table-ov, pa je razmišljal na vse drugo razen na varnost ne, saj je tam idealen recept za se razbit če fališ ritem. Pogrešam stare linije prek korenin, razvejan spodnji del proge in predvsem DH ter FR progo, katero bi že košnja spravila v vozno stanje. in vidi se da je pred sezono moral nekdo furat... Porihtano- kar je, glede na sušo, se mi ni zdelo slabo... zato mi ni najbolj jasno čemu peglajo dolgočasne odseke namesto da bi vmes umestili kak objekt kjer bi to bilo potrebno..
Vitto1
član

Vrni se na Bajk parki

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov