Krvavec

Vse objave domačih bajk parkov, poročila z obiskov domačih ali tujih parkov, ideje in mnenja, povabila za skupen obisk parkov.

Re: Krvavec

OdgovorNapisal/-a matejstyle » 20 Mar 2015 18:43

miha1212 napisal/-a:BILA boljša...ne me strašit:(

Kaj nebo več za vozit?

Bo bo.. 8)
Shake Stuff Up!
Spletni Album
Uporabniški avatar
matejstyle
član

Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a miha1212 » 21 Mar 2015 18:27

Pobje, vsaka čast, proga je superr.
Bande so zelo tekoče, led na vrhu me pa niti ni motil, je bilo še bolj zabavno.

V bližnji prihodnosti se spet oglasim.
PS; Ko uštimam zavore;)
Kakšno malenkost vam zavarim,
Downhill....passion err session.:D
miha1212
član

OdgovorNapisal/-a matejstyle » 22 Mar 2015 20:01

Evo, fural čez vikend, zgornja polovica krvavca, s tem mislim klasično dh progo je še vedno prekrita s snegom/ledom, spodnja polovica je bila suha kot poper, se pravi od skalce/kanala naprej, prav tako novi del rock&flowa, tako da cca 14 dni še vsaj, da sneg pobere.. Kar se tiče nove proge, v osojnih straneh je snega še ceuga fuk*, tko da bo še nekej časa trajalo, da ga pobere.
Shake Stuff Up!
Spletni Album
Uporabniški avatar
matejstyle
član

OdgovorNapisal/-a mito dc » 11 Apr 2015 17:15

Bravo!!!Ne pozabit na vzdrževanje in novosti.
mito dc
član

Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a matejstyle » 11 Apr 2015 20:28

Jut3 j je zadnji dan Krvavca, potem se zapre in ponovno odpre 23 maja, danes po poročanju, je blo ful folka gor, zgornji del še rahlo zasnežen, ostalo pa poper!!
Shake Stuff Up!
Spletni Album
Uporabniški avatar
matejstyle
član

OdgovorNapisal/-a Surfac » 13 Apr 2015 10:27

Za moj okus odlična proga, v katero je bilo vloženega veliko dela. Brez ubijalsko težkih delov,
primerna tudi za AM ali enduro kolo. Še več takih prog, pa bo manj hitrega kolesarjenja
po "problematičnih" poteh.
Upam, da za vzdrževanje ne bo zmanjkalo zagona in denarja.
Uporabniški avatar
Surfac
član

Kraj: Ljubljana Vic

OdgovorNapisal/-a romc35 » 13 Apr 2015 10:57

Men je tud super :D Taprav enduro trail.BRAVO

Lp Romc
romc35
član

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a bjakeb » 20 Apr 2015 07:31

a jaz prav razumem? Letna karta bike park slovenske alpe velja v KG, na Voglu in na Krvavcu, pa stane 199?
e-bikes are mopeds.
bjakeb
član

Kraj: el đej

OdgovorNapisal/-a matejstyle » 20 Apr 2015 17:29

Na uradni strani piše tako, tako da zgleda drži.
Shake Stuff Up!
Spletni Album
Uporabniški avatar
matejstyle
član

OdgovorNapisal/-a Tzuli » 20 Apr 2015 18:04

Jaz mislim da ne drži.
On the internet you can be anything you want.

It's strange that so many people choose to be stupid.
Uporabniški avatar
Tzuli
What, me worry?

OdgovorNapisal/-a matejstyle » 20 Apr 2015 22:22

Blo govora o višji ceni, po informacijah od drugih, kokr sem se nazadnje pogovarjal, se pa sprašujem, zakaj bi objavljali ceno, če ne drži..
Shake Stuff Up!
Spletni Album
Uporabniški avatar
matejstyle
član

OdgovorNapisal/-a Surfac » 20 Apr 2015 22:24

Želja je, da bi obstajala skupna karta Kranjska in Vogel
http://www.mtb.si/novice/2569-bike-park ... prila.html
Uporabniški avatar
Surfac
član

OdgovorNapisal/-a MTBeasy » 21 Apr 2015 08:52

Na Krvavški strani je res še cenik, ki je bil objavljen jeseni in je notri tudi skupna karta. Sem že opozoril na napako.

Ideja je bila, da bi bila skupna karta Krvavec, Kr. Gora in Vogel. Zakaj ni prišlo do realizacije mi pa ni znano.
Uporabniški avatar
MTBeasy
član

OdgovorNapisal/-a šoja » 21 Apr 2015 10:07

Iz uporabniškega vidika, bi bila skupna karta za omenjene tri parke velika zmaga, tudi če bi bila morda še malenkost dražja. Morda bi bilo dobro v prihodnosti stremeti k tem zastavljenem cilju...
Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.
Uporabniški avatar
šoja
član

Kraj: gozdovi & gore

OdgovorNapisal/-a bjakeb » 21 Apr 2015 12:25

grrrr
e-bikes are mopeds.
bjakeb
član

OdgovorNapisal/-a Tzuli » 21 Apr 2015 17:34

Pogovori še potekajo, jutri do 10.00 ure naj bi bilo vse jasno. To so nove informacije od danes okrog 15.00 ure.

Uporabniški avatar
Tzuli
What, me worry?

OdgovorNapisal/-a Shifty » 21 Apr 2015 19:29

Torej je še šansa :mrgreen: če rezalizirate vzamem takoj!
Uporabniški avatar
Shifty
član

OdgovorNapisal/-a šoja » 21 Apr 2015 21:43

Shifty napisal/-a:Torej je še šansa :mrgreen: če rezalizirate vzamem takoj!

+1
Vse tri parke imam v razdalji maksimalno ure vožnje in tako karto si osebno že dolgo želim. 8) Kakor vem, še zdaleč nisem edini. :wink:
Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.
Uporabniški avatar
šoja
član

OdgovorNapisal/-a Tzuli » 22 Apr 2015 11:45

Odprli bomo prenovljen kolesarski park - novo v ponudbi bo kolesarska sezonska vozovnica Slovenske Alpe s katero boste lahko kolesarili v kolesarskih parkih Kranjska Gora, Vogel in Krvavec po ugodni ceni 220,00 EUR

iz ene druge teme. :)

Uporabniški avatar
Tzuli
What, me worry?

OdgovorNapisal/-a bjakeb » 23 Apr 2015 11:06

vrhnje govno!
e-bikes are mopeds.
bjakeb
član

OdgovorNapisal/-a klmn » 23 Apr 2015 11:34

Še Javornik pliz :D
klmn
član

Kraj: LJ

OdgovorNapisal/-a Thema » 23 Apr 2015 18:47

klmn napisal/-a:Še Javornik pliz :D

Ko bi le
In potem si se zbudil z prstom v... :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Thema
član

OdgovorNapisal/-a MTBeasy » 15 Maj 2015 13:10

Glede na to, da se bliža odprtje, še nekaj informacij:

Na novi progi Rock'n'flow dokončujemo še zadnje detajle, tako da bo proga do začetka sezone 23.5. v odličnem stanju.

Tiste, ki ste že vozili po progi, ste verjetno ugotovili, da je bila proga do sedaj nevzdrževana, ker smo delali samo na novih odsekih , jutri začnemo z rednim vzdrževanjem in zaključnimi deli.

Novost za letošnjo sezono je tudi obratovalni čas kabinske žičnice, ki bo po novem tudi v poletnem času delovala neprestano (in ne na uro, kot do sedaj) od 8.00 do 18.00, v torkih in četrtkih pa bo podaljšano obratovanje do 19.ure.

Poleg skupne sezonske karte, bo na voljo tudi sezonska karta samo za Krvavec.

Cenik si lahko ogledate na tej povezavi.
http://www.rtc-krvavec.si/si/nacrtujete ... aktivnosti

V juniju začnemo z deli še na zgornji progi na območju Tihe doline, ki bo popolnoma predelana. V kolikor se kaj ne bo zataknilo pri soglasjih, pa bomo tekom sezone začeli tudi z deli na novi progi preko Ambroža v dolino.

Se vidimo na Krvavcu!
Uporabniški avatar
MTBeasy
član

OdgovorNapisal/-a Shifty » 15 Maj 2015 13:12

MTBeasy napisal/-a:Glede na to, da se bliža odprtje, še nekaj informacij:
Novost za letošnjo sezono je tudi obratovalni čas kabinske žičnice, ki bo po novem tudi v poletnem času delovala neprestano (in ne na uro, kot do sedaj) od 8.00 do 18.00, v torkih in četrtkih pa bo podaljšano obratovanje do 19.ure.

Se vidimo na Krvavcu!

To smo čakali, VRHUNSKO!
Uporabniški avatar
Shifty
član

OdgovorNapisal/-a Depresija » 16 Maj 2015 07:42

Bili smo približno teden dni nazaj na novem trejlu.
Fantje, pohvalno!
Res ogromno truda je bilo vloženo v ta projekt. Siguren sem, da se vam bo obrestovalo.
In seveda tudi nam :)

In resnično upam, da bo postala zadeva zares legalna.
Ker če vam tukaj kdo meče polena pod noge ... je res zrel za 'odstrel'.

Srečno!
Posvetilo:
Pljunem ti šibre v obraz, z jezikom izkopljem oči .. da, da .. to je čar najine prve noči. Verjameš v laži?
Uporabniški avatar
Depresija
Ti, ti, ti!

Kraj: .. jst bi temu rekel Pekel ..

OdgovorNapisal/-a MTBeasy » 22 Maj 2015 16:30

Zaradi zelo slabe vremenske napovedi jutri v soboto 23.5. bike park še ne bo odprt. Je pa predvideno odprtje v nedeljo, ko napovedujejo nekoliko boljše vreme.
Uporabniški avatar
MTBeasy
član

OdgovorNapisal/-a malossi » 25 Maj 2015 09:56

In? Kako je bilo?
Uporabniški avatar
malossi
član

Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a Spikster » 25 Maj 2015 10:34

Super! Celotna proga je bila zrihtana tako kot je treba. Tega res nisem vajen pri naših Bike Parkih :D Vsaka banda je bila porihtana in teh je reeees veliko.
Stvar je odlično načrtovana, teren je razgiban tako kot se za take single spodobi in redko kateri del proge se zdi enak drugemu. Kreativno narejeno.

To, da sta na progi po več dnevnem močnem dežju samo kakšni dve mali lužici in v nobenem delu proge ne zastaja voda (niti v eni bandi!), mi je pa mindblown.

Kranjska Gora, I love you, but you should take notes :mrgreen:

Aja, downside, samo ena cev za pranje koles.
Uporabniški avatar
Spikster
član

OdgovorNapisal/-a 2times2all » 25 Maj 2015 11:18

Ok vse kul na Krvavcu, nov trail speljan domiselno in porihtan (vzdrževanje bo nujno) tud star DH so fantje včerej porihtal (svaka čast)! Je pa tuki en catch in sicer, kupim karto za 3h vmes pa gondolo za 1h ustavijo, ob 15h so jo namreč ustavl za 1h - to ni blo tok kul :wink:
In zdej naprej, razmišljam o nakupu sezonske karte, delam vsak dan od 9h - 17h. Na strani piše, da bo gondola delala non-stop med tednom, torek in četrtek celo do 19h, se prav čez glavo za 4-5 fur po službi, ampak samo v primeru stalnega dotoka potnikov. Bullshit, al dela skos al pa ne dela, ne pa da bom vsakič upal, da pridem tja in bo vsaj še 20 ljudi vozil, da bom naredil tistih 5 fur.

MTBeasy fino bi bilo, da se s Krvavcem resno pogovorite, da se ve kako gondola dela. Se mi zdi, da nisem edini, ki bi mu sezonska karta prišla zelo prav, a le v primeru, da se dejansko lahko popoldne v miru od 16h - 18h oz. 19h fura non-stop.

lp
2times2all
član

OdgovorNapisal/-a Tzuli » 25 Maj 2015 12:48

Spikster napisal/-a:...

Kranjska Gora, I love you, but you should take notes :mrgreen:

Aja, downside, samo ena cev za pranje koles.

Glede vode ali kaj?

Uporabniški avatar
Tzuli
What, me worry?

OdgovorNapisal/-a Spikster » 25 Maj 2015 13:42

Tudi z ureditvijo drenaže na poti, ampak predvsem glede urejenosti poti na opening day. Mogoče sem krivičen, ker sem bil v Kranjski Gori 26.4 v nedeljo in ne v petek na dan odprtja, tako da, če je bilo tudi pri vas na dan odprtja vse zglancano (če vam odpustim Billy-a in Lunapark :D ), potem ignore me.

Skratka to, da so fantje pripravili 6 km poti v nulo, plus da je stvar z odliko prestala večje količine vode, me je včeraj kar navdušilo.
In tako bi moralo imo biti povsod, kjer svoje poti ponujajo kot storitev.

p.s vem pa, da ste park (KG) pozno dobili v upravljanje, tako da tudi tega ni za zanemarit.
Uporabniški avatar
Spikster
član

OdgovorNapisal/-a MTBeasy » 31 Maj 2015 19:06

2times2all napisal/-a:Ok vse kul na Krvavcu, nov trail speljan domiselno in porihtan (vzdrževanje bo nujno) tud star DH so fantje včerej porihtal (svaka čast)! Je pa tuki en catch in sicer, kupim karto za 3h vmes pa gondolo za 1h ustavijo, ob 15h so jo namreč ustavl za 1h - to ni blo tok kul :wink:
In zdej naprej, razmišljam o nakupu sezonske karte, delam vsak dan od 9h - 17h. Na strani piše, da bo gondola delala non-stop med tednom, torek in četrtek celo do 19h, se prav čez glavo za 4-5 fur po službi, ampak samo v primeru stalnega dotoka potnikov. Bullshit, al dela skos al pa ne dela, ne pa da bom vsakič upal, da pridem tja in bo vsaj še 20 ljudi vozil, da bom naredil tistih 5 fur.

MTBeasy fino bi bilo, da se s Krvavcem resno pogovorite, da se ve kako gondola dela. Se mi zdi, da nisem edini, ki bi mu sezonska karta prišla zelo prav, a le v primeru, da se dejansko lahko popoldne v miru od 16h - 18h oz. 19h fura non-stop.

lp

Se popolnoma strinjam s tabo. Ta tema mi je v zadnjih dneh že večkrat dvignila pritisk. Z vodstvom RTCja je bilo dogovorjeno, da dela gondola nonstop, razen v primeru dežja ali če res ni ljudi. Ker takih primerov, kot je tvoj je pomojem ogromno, ki bi po službi skočili na kakšno furo, če bi vedeli da zadeva dela ves čas. OK, med 12 in 13.00 je tudi pavza, da gredo žičničarji na malico, a to pomojem ni moteče.

Bom še enkrat opozoril na problem

Kar se pa proge tiče, je dala generalko skozi. Najprej odprtje dan po močnem deževju, včeraj pa še dirka. Po pričakovanjih so deli, ki so bili narejeni v zadnjem delu še mehki in jih bomo morali stalno rihtati, dokler se ne utrdijo. Deli, ki so bili narejeni pred zimi (spodnji del) pa večinoma odlično funkcionirajo. Ta teden moramo urediti še odseke, ki so se poškodovali med dirko.
Uporabniški avatar
MTBeasy
član

OdgovorNapisal/-a bjach88 » 31 Maj 2015 19:34

tudi sam moram pohvaliti progo. nisem si predstavljal da lahko narediš tak trail na taki strmini brez da bi miniral, ampak vam je uspelo. trail je ravno prav tehničen, dokaj hiter, nekje več linij, skratka vse v enem :) najbolj mi je všeč 3urna karta, če gondola nonstop obratuje, tako lahko narediš 5 fur brez problema, kar je tudi že zadosti. :) da pa bi bike park krvavec res zaživel, pa manjka še kakšna proga, vsaj 1.
bjach88
član

OdgovorNapisal/-a 2times2all » 01 Jun 2015 09:00

MTBeasy napisal/-a: Bom še enkrat opozoril na problem

o-o TAKO!

pa čestitam za dobro izpeljano dirko!
2times2all
član

OdgovorNapisal/-a M.E. » 03 Jun 2015 11:26

MTBeasy napisal/-a:
2times2all napisal/-a:Ok vse kul na Krvavcu, nov trail speljan domiselno in porihtan (vzdrževanje bo nujno) tud star DH so fantje včerej porihtal (svaka čast)! Je pa tuki en catch in sicer, kupim karto za 3h vmes pa gondolo za 1h ustavijo, ob 15h so jo namreč ustavl za 1h - to ni blo tok kul :wink:

lp

Se popolnoma strinjam s tabo. Ta tema mi je v zadnjih dneh že večkrat dvignila pritisk. Z vodstvom RTCja je bilo dogovorjeno, da dela gondola nonstop, razen v primeru dežja ali če res ni ljudi. Ker takih primerov, kot je tvoj je pomojem ogromno, ki bi po službi skočili na kakšno furo, če bi vedeli da zadeva dela ves čas. OK, med 12 in 13.00 je tudi pavza, da gredo žičničarji na malico, a to pomojem ni moteče.

Kar se pa proge tiče, je dala generalko skozi. Najprej odprtje dan po močnem deževju, včeraj pa še dirka. Po pričakovanjih so deli, ki so bili narejeni v zadnjem delu še mehki in jih bomo morali stalno rihtati, dokler se ne utrdijo. Deli, ki so bili narejeni pred zimi (spodnji del) pa večinoma odlično funkcionirajo. Ta teden moramo urediti še odseke, ki so se poškodovali med dirko.

Očitno je opozorilo pomagalo, bil v zadnjih dneh trikrat tam, pa normalno obratujejo. Tudi če gondola slučajno stoji, jo zaženejo ko prideš. Ima pa Krvavec potencial, da bo slovenski bikepark brez konkurence, glede na lokacijo in infrastrukturo. Le tako naprej, še kakšno progo do dol, pa par prog zgoraj na štirisedi. :mrgreen:
M.E.
član

Kraj: Brod

OdgovorNapisal/-a 2times2all » 04 Jun 2015 09:55

M.E. napisal/-a:
MTBeasy napisal/-a:

lp

Očitno je opozorilo pomagalo, bil v zadnjih dneh trikrat tam, pa normalno obratujejo. Tudi če gondola slučajno stoji, jo zaženejo ko prideš. Ima pa Krvavec potencial, da bo slovenski bikepark brez konkurence, glede na lokacijo in infrastrukturo. Le tako naprej, še kakšno progo do dol, pa par prog zgoraj na štirisedi. :mrgreen:

:multi: HVALA za info! Dons po jobu furat pa sezonska!
2times2all
član

OdgovorNapisal/-a Pisonja » 05 Jun 2015 22:20

Bil danes prvič gor. Skoraj nič ljudi, gondola popoldne furala non stop. Proga lepo urejena, res prva liga za ljubljančane po službi.

Morda pa le "opozorilo". Piše, da je tudi za začetnike. Morda sa začetnike DH, ne za začetnike MTB. Sam sem v življenju mar dosti prefural, nisem pa reden v bike parkih in do sedaj sem vozil Pohorje in Vogel. Pa se mi je zdel Krvavec, posebej prva 1/3 neprimerno težji. Tudi nisem strokovnjak za poimenovanja in kategorije, a sam temu ne bi rekel flow. Ornk naklon, skale in korenine.

Skratka, super lokacije in nova ponudba, lepo urejeno, prva liga za zgonit se po službi, za moj okus preveč visenja na bremzah in premalo "flowa" in kakih easy skokov. Ali pa mi le moje "znanje" in bicikl (trek remedy) nista uspela omogočiti vseh kvalitet Krvavca.
Pisonja
član

OdgovorNapisal/-a samo_b » 05 Jun 2015 23:10

Se strinjam, bil v četrtek, popoldne je bilo še malo dežja in sploh zgornja tretjina z razkritimi koreninami v ovinkih je bila kar zalogaj.
samo_b
član

OdgovorNapisal/-a Spikster » 06 Jun 2015 00:39

Jaz si predstavljam Rock and Flow kot skale in flow. Ni nujno da mora bit oboje na celotni progi :D Verjetno večino nelagodja na začetku predstavlja par strmih band. Če ne gre drugače pač sestopiš s kolesa na parih delih. Je pa sigurno zadosti vozne površine, ki ustreza tudi "mtb začetnikom".
Uporabniški avatar
Spikster
član

OdgovorNapisal/-a Pisonja » 06 Jun 2015 09:21

aja, "rock" je zaradi skal, sem mislil, da to pomeni "flow", ki "rocks" :)

saj je kul, ne da se ne da vozit, zgonil sem se v treh furah tako, da me vse boli.

samo pripomba, da je zgoraj dosti težko in da mi "nekaj manjka" tudi tisti skoki, ki bi jih lahko naredil, niso čisti (razen največjega, ki je fajn), da bi bil čisto sproščen po tem, ko me zgornji del že ornk zmatra. Skratka, mislil sem, da je več flowa v smislu še kakih manjših skokov, grbin, ki jih lahko skačeš, kake umetne band

Skratka, super, pohvalno Krvavec, da v času, ko stvari le propadajo, dobimo še kaj novega, še pridem, verjetno pa ne vsak teden.
Pisonja
član

OdgovorNapisal/-a obi » 07 Jun 2015 21:52

Danes sem bil prvič, ker je tako blizu sem kupil kar sezonsko.
Proga je vredu, ampak menim pa da je zgornji del še vseeno prezahteven za širše množice. Pogrešam predvsem kake bikepark objekte, kak skok ali kaj podobnega da bi popestril monotonost nebi škodil.
obi
član

OdgovorNapisal/-a Obelix » 11 Jun 2015 12:27

Je že kdo preverjal v tem tednu, koliko je dež v nedeljo namočil tisti konec?
JUST ME
Uporabniški avatar
Obelix
član

Kraj: Komenda

OdgovorNapisal/-a orlytm » 11 Jun 2015 12:40

džja je blo bl za vzorec ... ne verjamem da je kaj posebej mokro ... prej kontra ... preveč suho.
Fear is in the Eye of the Beholder. Don't let it be you.
Uporabniški avatar
orlytm
član

Kraj: Bohinjska Bistrica

OdgovorNapisal/-a Surfac » 11 Jun 2015 12:40

V ponedeljek je bilo suho kot poper.
Uporabniški avatar
Surfac
član

OdgovorNapisal/-a šoja » 11 Jun 2015 13:15

V torek dopoldne je bilo tudi presušeno. Razpokana ilovica, drseč prah praktično povsod.
Uporabniški avatar
šoja
član

OdgovorNapisal/-a MTBeasy » 11 Jun 2015 13:29

Pisonja napisal/-a:
...
Morda pa le "opozorilo". Piše, da je tudi za začetnike. Morda sa začetnike DH, ne za začetnike MTB. Sam sem v življenju mar dosti prefural, nisem pa reden v bike parkih in do sedaj sem vozil Pohorje in Vogel. Pa se mi je zdel Krvavec, posebej prva 1/3 neprimerno težji. Tudi nisem strokovnjak za poimenovanja in kategorije, a sam temu ne bi rekel flow. Ornk naklon, skale in korenine.

Skratka, super lokacije in nova ponudba, lepo urejeno, prva liga za zgonit se po službi, za moj okus preveč visenja na bremzah in premalo "flowa" in kakih easy skokov. Ali pa mi le moje "znanje" in bicikl (trek remedy) nista uspela omogočiti vseh kvalitet Krvavca.

Se strinjam, da proga ni za začetnike, zato mi prosim sporoči, kje to piše. Z imenom Rock'n'flow je bilo mišljeno povedati, da je proga kombinacija skalnatega odseka na zgornjem delu in flowa na spodjem delu.

Na zgornjem oziroma srednjem delu je bila težava konfiguracija terena, ki res ne dopušča kakšne lahke variante (no ja, lažem, vse se da z neomejenimi sredstvi :roll: ) Na tem delu nam je bilo važno da se prebijemo skozi in naredimo čim bolj vozno. Vem da nekaj band ni za vsakega, je pa v primerjavi s prejšno ilegalko nova trasa bistveno lažja. Tudi kakšen objektič bo še zrasel, v prvi vrsti pa je bil v planu izvesti relativno tekoč in še vedno naraven trail, ki za enega solidnega all-mountain jezdeca vsaj v suhem nebi smel predstavljati večjih težav.

Se pa pod sedežnico Tiha dolina že na polno gradi nov trail (oziroma popolnoma predelan), ki bo zgrajen strojno in bo bolj izi.
Uporabniški avatar
MTBeasy
član

OdgovorNapisal/-a Surfac » 11 Jun 2015 14:32

MTBeasy, vse si prav povedal :D

Na tablah so proge lepo označene (tudi načrti) in Rock and flow je označena kot črna, kar je ustrezno.

To, da je proga lahka, verjetno pravijo tisti, ki so vozili prejšnjo ilegalko. Je pa v suhem neprimerno
lažja kot v mokrih razmerah.
Uporabniški avatar
Surfac
član

OdgovorNapisal/-a Pisonja » 11 Jun 2015 22:33

@MTBeasy
nič slabega nisem mislil, sem jo kot ne pravi spustaš komot zvozil, užival, je bila pa težja proga, kot sem pričakoval. In imaš prav, res očitno ne piše, da je za začetnike, sem si mogoče sam to predstavljal ob kombinaciji zapisov na forumu in zapisu na internet strani od Krvavca, ki govori o tem, da je namenjena "širšemu krogu gorskih kolesarjev". Mogoče sem bolj butast, vendar sem na podlagi tega zapisa sabo vabil še dva kolega, ki imata še precej manj izkušenj in poguma, pa dobro, da nista šla - vem, da bi se "zjokala". Sta pa zagotovo "širši krog gorskih kolesarjev". To je tako, kot da bi ob veslaškem centru zapisali, da je reka namenjena "širšemu krogu kajakašev", spustili pa bi jih skozi tacensko progo. Čeprav se tudi tisto da prevoziti, če za silo znaš veslati (sem probal).

Spet, da ne bo pomote. Super sem se imel, lepa proga in velika pridobitev za ta konec in Ljubljano. Mišljeno je bilo le kot dobronamerno opozorilo.

"Rock'n'Flow trail

Spuštaši boste navdušeni! Gorsko kolesarska proga Rock'n'Flow trail med zgornjo in spodnjo postajo kabinske žičnice je namenjena vsem tistim, ki obožujete dolge spuste in se ne želite vzpenjati na lasten pogon. Speljana je po dinamičnem terenu in zasnovana tako, da je namenjena širšemu krogu gorskih kolesarjev, s svojimi 850 m višinske razlike pa zadovolji tudi najbolj zahtevne. "
Pisonja
član

OdgovorNapisal/-a 2times2all » 12 Jun 2015 12:58

Pisonja napisal/-a:@MTBeasy
nič slabega nisem mislil, sem jo kot ne pravi spustaš komot zvozil, užival, je bila pa težja proga, kot sem pričakoval. In imaš prav, res očitno ne piše, da je za začetnike, sem si mogoče sam to predstavljal ob kombinaciji zapisov na forumu in zapisu na internet strani od Krvavca, ki govori o tem, da je namenjena "širšemu krogu gorskih kolesarjev". Mogoče sem bolj butast, vendar sem na podlagi tega zapisa sabo vabil še dva kolega, ki imata še precej manj izkušenj in poguma, pa dobro, da nista šla - vem, da bi se "zjokala". Sta pa zagotovo "širši krog gorskih kolesarjev". To je tako, kot da bi ob veslaškem centru zapisali, da je reka namenjena "širšemu krogu kajakašev", spustili pa bi jih skozi tacensko progo. Čeprav se tudi tisto da prevoziti, če za silo znaš veslati (sem probal).

Spet, da ne bo pomote. Super sem se imel, lepa proga in velika pridobitev za ta konec in Ljubljano. Mišljeno je bilo le kot dobronamerno opozorilo.

"Rock'n'Flow trail

Spuštaši boste navdušeni! Gorsko kolesarska proga Rock'n'Flow trail med zgornjo in spodnjo postajo kabinske žičnice je namenjena vsem tistim, ki obožujete dolge spuste in se ne želite vzpenjati na lasten pogon. Speljana je po dinamičnem terenu in zasnovana tako, da je namenjena širšemu krogu gorskih kolesarjev, s svojimi 850 m višinske razlike pa zadovolji tudi najbolj zahtevne. "

Jest sm babo s sabo pelou in je BP zvozila vse, mogoče bi blo bolš, da tvoja kolega nehata kolesart al pa presedlata na cestno kolo :wink:
2times2all
član

OdgovorNapisal/-a porkodio! » 12 Jun 2015 18:29

Tvoja baba , je pa res car! Prjatu od v zgoraj navedenem postu, bo pa se gonu.
porkodio!
član

Kraj: 75 m nad morjem

OdgovorNapisal/-a mihče » 15 Jun 2015 15:26

Zdravo.

Je bil danes kdo gor in bi malo poročal kakšne so razmere? Je včeraj/ponoči zadevo kaj namočilo?

Hvala za info in lp.
mihče
član

OdgovorNapisal/-a matejstyle » 15 Jun 2015 20:31

Danes sem imel namen furat, ampak je bil krvavec po 15ti uri že zaprt prav tako bo jutri zaprt zaradi vremena. Včeraj smo furali, poper, trail suh, tako da, če ga malo namoči in spere ne bo škodovalo..
Shake Stuff Up!
Spletni Album
Uporabniški avatar
matejstyle
član

OdgovorNapisal/-a shity » 02 Jul 2015 20:36

Hy.
Kake pa so cene kart?
Tnx za odgovor.
shity
član

Kraj: Ljutomer

OdgovorNapisal/-a Surfac » 02 Jul 2015 20:42

Uporabniški avatar
Surfac
član

OdgovorNapisal/-a shity » 02 Jul 2015 20:47

Tnx. Gremo v soboto pogledat, pa nisem nikjer našel.
shity
član

Kraj: Ljutomer

OdgovorNapisal/-a cityrocker » 06 Jul 2015 21:07

Kako je z XC progo čez Ambrož? A že deluje?
Tabla že stoji...
cityrocker
član

OdgovorNapisal/-a MTBeasy » 13 Jul 2015 14:06

cityrocker napisal/-a:Kako je z XC progo čez Ambrož? A že deluje?
Tabla že stoji...

Označena XC proga ne gre preko Ambroža, ampak do Jezerc. Je pa to trasa, ki je speljana po cestah in za resno gorsko kolesarjenje ni nek vrhunec, je pa lepa družinska panoramska tura.
Uporabniški avatar
MTBeasy
član

OdgovorNapisal/-a JoJo 2x » 19 Jul 2015 21:25

Aleluja, uspelo mi jit na rocknflow... Ubistvu je z vsako furo bolš :) Trail je hud, sam glede na ime sem pričakoval več flowa. Ampak to je sam komentar na ime :mrgreen: V vsakem primeru je pa hud trail ;.=9/
Đabe kameli kombajn...
Člowk obrača, šnopc obrne!
JoJo 2x
član

Kraj: Borovnica-kotlina Coklburg

OdgovorNapisal/-a Nikolaj » 26 Sep 2015 07:20

Ima kakšen smisel po vsem tem dežju iti jutri na Krvavec? Kakšna je podlaga, se hitro scedi ali ostane driskasto?

Lp, Nikolaj
Nikolaj
član

OdgovorNapisal/-a Shifty » 26 Sep 2015 10:35

Večinoma je nova proga OK, na enem delu drseča ilovica. Drugače se gor ne suši najhitreje, ampak če se znaš peljat mislim da bo OK.
Uporabniški avatar
Shifty
član

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Bajk parki

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov