Seznam tur po regijah

Re: Seznam tur po regijah

OdgovorNapisal/-a psic » 24 Feb 2010 17:56

Hmm, tule mi noben od do sedaj preizkusenih linkov ne dela?
(\,--------'()'--o
(_ ___ /~"
(_)_) (_)_)
psic
član

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a dejanot » 24 Feb 2010 19:27

hmm, meni tudi ne!! :cry:
!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Prodam: nekaj kosov
Uporabniški avatar
dejanot
član

Kraj: Cerknica

OdgovorNapisal/-a mannetou » 25 Feb 2010 11:25

Škoda, meni tudi ne. :?
Uporabniški avatar
mannetou
član

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a mitjaxp » 11 Jul 2011 19:19

ne dela ja aministrator bi mogu naredit novo kategorijo ture not pa forume po regijah kamer bi limali turce, mislim da bi si turce zaslužle čist svojo kategorijo kaj pravte
mitjaxp
član

OdgovorNapisal/-a zee Germans » 11 Jul 2011 19:19

cock teasing

eni tle so ful alergični na takšne predloge
Uporabniški avatar
zee Germans
ignorirajte me!

OdgovorNapisal/-a Tomo » 11 Jul 2011 19:52

@mitja : saj temu je točno ta rubrika namenjena - le da je vsako temo potrebno začeti z dobrim opisom.
Glede povezav pa .. vsak dan bom vsaj eno popravil.
Uporabniški avatar
Tomo
Škart roba

Kraj: AutoBahn

OdgovorNapisal/-a mitjaxp » 13 Jul 2011 19:00

zee Germans napisal/-a:cock teasing

eni tle so ful alergični na takšne predloge

zakaj bi bil kdo alergičen na predloge aej jih ni treba upoštevat mislim da je vsat tak ali drugačen predlog dobrodošel pol se pa že administratorji odločjo al je smiseln al ne tud sam imam spletno stran (http://mxslo.com) in sem vsakih pripomb in predlogov vesel, če jih upoštevam in se mi zdijo smiselne se pa sam ali skupaj modelatorji odločim

Drugače me pa Tomo verjetno nisi razumel mislil sem da bi bla posebej kategorija ustvarjena za ture kot je npr. splošno, oprema... nato pa bi v tej kategoriji bili forumi kot npr oprema v kategoriji oprema ali pa mali oglasi v kategoriji oprema ... tako bi npr. če se odpravljam na gorenjsko kliknu gorenjsko kot sedaj mali golasi - prodam npr. in not najdu vse ture iz gorenjske in mi ne bi blo treba prebirati gorenjskih tur med vsemi in če upoštevamo da bo tur zmeri več jih bo kr težko najdit pa še vsi ne označijo za ker konc gre tk da je kr problem.

Bi pa kr fajn blo met eno lepo zbirko tur na tablki s tem se verjetno vsi strinjamo sploh če je dober spisana dodan gpx...

Pač moje skromno mnenje brez zamere :wink: !
mitjaxp
član

OdgovorNapisal/-a Mojo Jojo » 13 Jul 2011 19:20

Ti bom kr direkt povedu, v katerem grmu tiči zajec.

Najbrž si seznanjen z našimi prelepimi zakoni...bolj točno zakon o prepovedi vožnje v naravnem okolju ter zakon o TNP, pa še kakšen podzakonski akt in uredba podpirajo to neumnost.

Zaradi tega folk praktično skriva svoje lokalne lepe turce, da se ne bi zasičile s kolesarji (dobrimi/slabimi), ker si s tem pljunejo v skledo.

Tistih, recimo da cca 100 tur je bilo že pred leti opisanih, lahko se jih s pravim zemljevidom poljubno prireja in so tako super izhodišče za pametne ture, ki pa seveda ratajo avanture šele tedaj, ko se moraš sam malo poorientirat in pogledat na zemljevid, doma predpripravit itd...

...več lahko prebereš v podobnih temah...največ jih boš našel v forumu :arrow: zakonodaja, legalizacija in sorodno

LP
Monkey Control
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član

Kraj: bliz obvoznice

OdgovorNapisal/-a mitjaxp » 13 Jul 2011 19:54

bhocewar napisal/-a:Ti bom kr direkt povedu, v katerem grmu tiči zajec.

Najbrž si seznanjen z našimi prelepimi zakoni...bolj točno zakon o prepovedi vožnje v naravnem okolju ter zakon o TNP, pa še kakšen podzakonski akt in uredba podpirajo to neumnost.

Zaradi tega folk praktično skriva svoje lokalne lepe turce, da se ne bi zasičile s kolesarji (dobrimi/slabimi), ker si s tem pljunejo v skledo.

Tistih, recimo da cca 100 tur je bilo že pred leti opisanih, lahko se jih s pravim zemljevidom poljubno prireja in so tako super izhodišče za pametne ture, ki pa seveda ratajo avanture šele tedaj, ko se moraš sam malo poorientirat in pogledat na zemljevid, doma predpripravit itd...

...več lahko prebereš v podobnih temah...največ jih boš našel v forumu :arrow: zakonodaja, legalizacija in sorodno

LP

maš kr prav šele zjle sem se spomnu da smo doma v naši prelepi sloveniji, ki ima žal katastrofalje politike in je res da je treba prav skrivat svoje turce zadn cajt si me spomnu da nism objavu mojih taboljših :wink: smo pa iste probleme meli ko sem še motokros vozu še v taki vikojebini je kak jager ziher najdu kakšno ptico ki bi zginla z obličja zemlje če bi se tam vozli oziroma meli progo... sami se pa lahk čist povsod vozjo z svojimi terenci kao službnostno namest da bi šli peš če so že taki varuhi narave :evil:

Sorry za off topic
mitjaxp
član

OdgovorNapisal/-a motofrik » 08 Jul 2012 18:08

Žal je res tako, da čim daš v javnost kakšno svojo turo, se čez čas takoj najde kakšen dušebrižnež in postavi znak za prepoved vožnje... Tudi jaz imam enih par tur..priznam, po peš poteh. In še nikoli, ampak res nikoli nisem imel problemov s planinci, s katerimi se je pač treba srečevati na ozki poti.
motofrik
član

OdgovorNapisal/-a Brouky » 08 Nov 2014 04:59

Mene pa zanima ce kdo kaj vec ve o telem kašeljškem griču, ki je naveden pri LJ?

Upam da dobim kakšen odgovor, lahko tudi na PM, da nas ne bodo varuhi zakona preganjal :mrgreen:

Lp
Brouky
član

Vrni se na Tablina zbirka tur

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov