kolo, katere vrste?

Pravila foruma
Forum je namenjen liciracijam - ponudnik objavi kaj, izklicno ceno in do kdaj velja.
Za prodajo se išče najvišja ponudba . za nakup pa nižja.

kolo, katere vrste?

OdgovorNapisal/-a Domen30 » 02 Apr 2018 17:01

Živijo!

Doma imamo eno kolo v kotu, kjer manjka pedalo. Rad bi ga osposobil, kupil pedalo, mogoč prodal, bolje kot da je v kotu. Pomagal bi mi, če mi kdo pove katere vrste je, model, povezava?
Sam sem brskal po internetu pa nism nč našel.

Podatki:

napisi na kolesu: No fear, Impact, shimano,...

spodaj nalepka med pedali: Mo: 16183/ 021 ab
distriburter: Universal cycles

slike:

https://ibb.co/gmC1En
https://ibb.co/buX1En

Hvala ter lp
Domen30
član

Re: kolo, katere vrste?

OdgovorNapisal/-a jureleben » 05 Apr 2018 02:59

Nisem poznavalec, vendar se mi zdi bi morda lahko bil Santacruz V10 preden so imeli zadnje vzmetje. Glede na barvo in pa na NO FEAR nalepko bi dejal da je kaksna posebna Steve Peat replika, predvsem glede nato da ima tabolšo shimano opremo tistih časov.
jureleben
član

OdgovorNapisal/-a hyperskunk » 05 Apr 2018 09:59

jureleben napisal/-a:Nisem poznavalec, vendar se mi zdi bi morda lahko bil Santacruz V10 preden so imeli zadnje vzmetje. Glede na barvo in pa na NO FEAR nalepko bi dejal da je kaksna posebna Steve Peat replika, predvsem glede nato da ima tabolšo shimano opremo tistih časov.

:D
Nobody can be exactly like me. Sometimes even I have trouble doing it.-- Tallulah Bankhead
hyperskunk
član

Kraj: Lj

OdgovorNapisal/-a _aljaz_ » 05 Apr 2018 12:50

Povedano brez sarkazma in zajebancije:

To je no name kolo, glede na znamko No Fear, ki ima s kolesi opraviti toliko McDonalds, bi rekel da je iz SportsDirecta. Zadeva je nova stala nekje 150€, zato je najboljša varjanta, da ga izkoristiš za svoja študentska leta oziroma ga prodaš takšno kot je na letgoju kakemu študentu, za nekje do 40€. Če nima tržne vrednosti še ne pomeni da ni funkcionalno :)
Feet in the pedals, head in the clouds :)
Uporabniški avatar
_aljaz_
član

Kraj: Bilje pri Novi Gorici

OdgovorNapisal/-a Domen30 » 05 Apr 2018 13:46

jureleben napisal/-a: Glede na barvo in pa na NO FEAR nalepko bi dejal da je kaksna posebna Steve Peat replika, predvsem glede nato da ima tabolšo shimano opremo tistih časov.

Ti si pa še 1000 krat boljši od Steve Peata glede na tvoje komentarje ter ti bi se lahko z svojo super duper profesionalno opremo lahko postavljal na profesionalnih kolesarskih razstavah ter salonih, taglavni pozercek bi lahko bil. :D :D :D

Še Stevu Peatu bi se lahko hvalil, kakšno super opremo imaš. Tudi v City parku bi se lahko razkazoval, ali pa na presernovi turistom, da bi svojega malega luleka, lulcija skril. :D :D
Zadnjič spremenil Domen30, dne 05 Apr 2018 14:13, skupaj popravljeno 3 krat.
Domen30
član

OdgovorNapisal/-a Domen30 » 05 Apr 2018 13:48

_aljaz_ napisal/-a:Povedano brez sarkazma in zajebancije:

To je no name kolo, glede na znamko No Fear, ki ima s kolesi opraviti toliko McDonalds, bi rekel da je iz SportsDirecta. Zadeva je nova stala nekje 150€, zato je najboljša varjanta, da ga izkoristiš za svoja študentska leta oziroma ga prodaš takšno kot je na letgoju kakemu študentu, za nekje do 40€. Če nima tržne vrednosti še ne pomeni da ni funkcionalno :)

Vem, da je shitty bike, sam jebi ga, jz ga ne rabim ter ga nikol nism, mogoč pa pa kdo drug, zakaj bi mi prostor zasedal, če ni treba.
Domen30
član

Vrni se na Licitacije - prodaja ali nakup

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov