otroški 26" bike - tak proper :)

Vprašanja, ocene in debate o opremi gorskih kolesarjev

otroški 26" bike - tak proper :)

OdgovorNapisal/-a OBY » 04 Maj 2020 14:08

Ok, ta večji bo letos prerastel 24" riprocka in zdej že mal tuhtam kaj narest za naslednje leto.

Doma imam še en frankenbike ki ima 26" d521 na fox36 pa xc XL okvir... In imam zdej idejo, da bi kupil nek 26" fr trdaka okvir v small velikosti pa pol m pa pol tko naprej.
Pa pač samo premenjavam dele. Nekak mam filing da se mi splača, ker imam za njim 3 leta mlajšega brata ki je še mal bolj utrgan :)

Kje bi dobu normaln 26" okvir za normalne pare, pa da bo zdržu bikeparke? :)

kake druge ideje?
Zajeban je le moj alter ego.
Uporabniški avatar
OBY
Če kdo teži sem tle to jst!

Kraj: TuPaTam

Re: otroški 26" bike - tak proper :)

OdgovorNapisal/-a problematiks » 04 Maj 2020 16:55

Alternativa je kakšen trail polnovzmeten okvir v velikosti S in isto nabašeš gor robo s Frankotovega bicikla 8) Mulci so (tipično, de se ne kdo začne usajat :wink: ) lahki, ne rabijo baš DH robe, da jim zdrži bikeparke.

Marko
problematiks
KontraRevolucionar

Re: otroški 26" bike - tak proper :)

OdgovorNapisal/-a Xtc » 11 Maj 2020 09:04

Nevem če se ti to splača. Je bolj smiselno kupit rabljeno in prodat rabljeno naprej, ko preraste. Moj je lani prerastel 24" in prvi problem je bil dobit 26 colskega v S velikosti. So kar redki in se hitro prodajo. Okvirji so verjetno še bolj
redki.
Po nekem čudežu je potem pasal na M specializda. Gor sem dal krajšo fajfo in ožjo belanco. Po bike parku leti mali ko šus :) je pa res, da pri teh kilah nekih obremenitev res ni. Lyrik je napumpan na vrtoglavih 35psi :)
Uporabniški avatar
Xtc
član

Kraj: Maribor

Vrni se na Oprema

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]