BMX park v Ljubljani

Vse o tehniki vožnje, od začetniških težav do trikov, letečih vragolij in podobnega. Vse o tehniki vožnje z gorskim kolesom. Gradnja in konstrukcija poti in izdelava poligonov. Video vključen.

Re: BMX park v Ljubljani

OdgovorNapisal/-a vine » 06 Okt 2011 16:13

Uporabniški avatar
vine
član

Kraj: lj

OdgovorNapisal/-a JoJo 2x » 11 Okt 2011 15:06

Imel ponesreči odprto prvo stran in podpisal klučevskemu...

Delete...
Zadnjič spremenil JoJo 2x, dne 12 Okt 2011 11:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Đabe kameli kombajn...
Člowk obrača, šnopc obrne!
JoJo 2x
član

Kraj: Borovnica-kotlina Coklburg

OdgovorNapisal/-a Ortelius » 11 Okt 2011 18:51

JoJo 2x napisal/-a:@ klučevski
Agree! Podpišem!

Čak mal, mene si tle zgubil. A ti se podpisuješ pod izjavo, ki je bila podana pred več kot pol leta in dve strani prispevkov nazaj v tej temi? In kakšen je bil impulz za ta tvoj izbruh podpore?

Ma ta tabla gre pa res tja nekam, kjer je vstop Turkom prepovedan. Ma ne, ne bodimo zajci - gre tja, kamor je vstop Turkom najstrožje prepovedan.
24 hours in a day.... 24 beer in a case.... Coincidence?
Uporabniški avatar
Ortelius
član

Kraj: Tacen

OdgovorNapisal/-a Andraž » 03 Nov 2011 08:13

Mene pa zanima, če je proga sedaj brezplačna in kdaj je odprta?

Andraž
Enduro boys crew.
Uporabniški avatar
Andraž
član

OdgovorNapisal/-a vine » 03 Nov 2011 08:25

Zaenkrat je proga prosto odprta in vozna.

POZOR pa vsem! Pred dnevi so enemu fantu vdrli v avto na parkirišču direktno na progi, med tem ko je skakal dirte. Denarnice in vredne zadeve dobro skrite ali imejte pri sebi stalno na očeh.
Uporabniški avatar
vine
član

OdgovorNapisal/-a |johnny| » 09 Jan 2012 19:37

Zakaj se niste spravili zraven k bandidos natečaju?
|johnny|

OdgovorNapisal/-a RuffRydeR » 17 Feb 2012 07:03

Se strinjam !!! eni kavici na mesec se boste/bomo pa že lahko odpovedal :wink:
Behind the eight ball, ahead of the curve, ridin' the wave, dodgin' the bullet, pushin' the envelope.
RuffRydeR
član

Kraj: Kamnik

OdgovorNapisal/-a mito dc » 12 Mar 2012 14:14

Sramota, ljubljanskih kolesarjev in najemnika zemljišča!!!!
mito dc
član

Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a Killa » 12 Mar 2012 15:37

mito dc napisal/-a:Sramota, ljubljanskih kolesarjev in najemnika zemljišča!!!!

Kaj pa je zdaj spet?
Killa
član

OdgovorNapisal/-a Troy Lee » 13 Mar 2012 12:46

Pridite v Maribor trenirat, za nameček si oglejte našo galerijo BMX parka - http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 132&type=3
Troy Lee
član

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Tetris » 15 Mar 2012 09:13

Killa napisal/-a:
mito dc napisal/-a:Sramota, ljubljanskih kolesarjev in najemnika zemljišča!!!!

Kaj pa je zdaj spet?

Verjetno to, da je na sami progi čez celo leto več pasjih drekov kot pa ljudi :mrgreen: . Poleg tega je še vedno dosti peska, na sami progi ležijo palice in pa bande so plac za taborni ogenj..
Uporabniški avatar
Tetris
član

Kraj: Lublana

OdgovorNapisal/-a mito dc » 23 Mar 2012 15:46

Vine,tvoje obljube:
Fantje nič bat, nova proga se planira na polno.. Sodobna, boljša, večja zgodba. Mesto nam stoji ob strani! Več kmalu..

Celoten park ni zaživel kot bi moral in ne služi svojemu namenu.Mudilo se je samo za eno prireditev,potem pa ste na vse
skupaj enostavno pozabili.Sami bodro veste kako bi se moralo upravljati s takim parkom,zato vas naprošam,če zadevo
uredite tako kot je treba in uvedete članarino-park mora imeti lastna sredstva za vzdrževanje.Pa ne bom več nakladov,
samo žal mi je lokacije,kjer bi se lahko marsikaj dogajalo..
mito dc
član

Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a anpe » 03 Apr 2012 15:00

Nov problem na bmx progi;
Zadnje dni se v popoldanskih urah zbira družba katera z mini MX dela škodo po progi!
anpe
član

OdgovorNapisal/-a vine » 29 Apr 2012 08:48

Mito, ja imaš prav, zelo dobro vemo kako se s tem upravlja. Članarina, sponzorji itd... Ne zavedaš pa se problemov na katere smo naletavali v zadnjih 6 mesecih in verjetno tudi ne vseh obveznosti in odgovornosti ki pridejo z vodenjem takega parka. Peticije stanovalcev proti parku, spremembe najemnih in upravljalskih pogodb, prazne obljube vodstva, "nagajanje lokalne skupnosti" itd itd... Poskusi pa boš videl. Vemo da se lahko park finančno pokriva, a v tem trenutku potrebuje še lepo investicijo. Prav tako je velik del našega časa ki ga vlagamo v park neviden ostalim. Predvsem s tem mislim na vso birokracijo, dogovore in pogajanja z oblastmi... Pripravlja se nova spletna stran z vsem dogajanjem, 5 dogodkov še v tem letošnjem letu...

V tem trenutku delamo kar lahko, dirti se šejpajo in skačejo, smeti so pobrane, trava pokošena, BMX proga je žal še vedno mehka, a mi se vozimo in delamo v smeri da bo stvar čimprej urejena. Moja obljuba drži, a žal bolj postopoma kot bi si želeli. Do 2014 je s strani MOL narejen investicijski plan po letih po katerem bo tule stal sodoben objekt, vsako leto nekaj. Upajmo da ne bo novih volitev.

Če je še kdo ki bi se rad organizacijsko ali le občasno kot dodatna roka pridružil naši ekipi za BMX park, naj se mi oglasi tine@kd-rajd.si

Edit: Glede zbiranja lokalcev z MX motorjem smo, vsaj upajmo, težavo rešili...
Uporabniški avatar
vine
član

OdgovorNapisal/-a thunderbolt » 08 Maj 2012 14:42

Še eno obvestilce - progo so začeli obiskovati tudi ljubljanski ta rdeči s svojimi skuterji. Tam sicer ne delajo na tehniki, ampak pišejo kazni za nepravilno parkiranje (40€) in sicer je tam bojda površina, ki ni namenjena parkiranju.

Tako, da če hodite na progo z avtom, bodite malo pozorni!
Uporabniški avatar
thunderbolt
član

Kraj: LJ-BE-SN

OdgovorNapisal/-a vine » 08 Maj 2012 14:48

Hvala za info, za tole tudi mi nismo vedeli. Je pisal tudi tistim avtom znotraj brežin?
Uporabniški avatar
vine
član

OdgovorNapisal/-a thunderbolt » 08 Maj 2012 14:52

Ne, tam ni bilo nobenega parkiranega - samo tu na začetku sta vsem po vrsti spisala položnice.

Bi pa glede na odlok po katerem sta kaznovala, brez problema lahko napisala kazen tudi nekomu med brežinami.
Uporabniški avatar
thunderbolt
član

Kraj: LJ-BE-SN

OdgovorNapisal/-a vine » 08 Maj 2012 14:58

Ja verjamem da bi lahko, zato sem vprašal. Zelo kmalu pride tabla z vsebino komu je parking namenjen in komu ne, tako da ne bo težav.
Uporabniški avatar
vine
član

OdgovorNapisal/-a antitalent » 04 Jun 2012 22:24

No bom jst pa eno pohvalo napisou. Dirt proga se na novo ureja. Tudi na BMX progi se vidi da se nekaj dogaja saj je na novo pregrabljena tako da je zdaj precej bolše ker ni več toliko peska in se da dokaj normalno furat. :)
antitalent
član

OdgovorNapisal/-a Johnnie » 06 Jun 2012 20:21

Res je....na bmx progi smo odstranili kar konkretno količino peska, vse tri bande so sedaj v lepem stanju in proga je veliko lepše vozna in hitrejša.....prav tako se na veliko shapeajo dirti.....NAVALI NARODE :)
The only reason I'm fat is because a tiny body couldn't store all this personality
Johnnie
član

OdgovorNapisal/-a vine » 16 Jun 2012 15:26

Res je, veliko se dela in pripravlja, v tem trenuku več na dirtih kot na race progi, tam potekajo dogovori z MOL-om, upam da se hitro kaj premakne.

V torek za MOL organiziramo delavnico-tekmovanje za šolske otroke. Gre predvsem za promocijo športa in zabaven dan, če ima kdo otroka ki bi ga zanimalo, si lahko več prebere tule: http://www.kd-rajd.si
Naj poudarim, da bo zadeva resnično na osnovnem nivoju! Vabljeni,

Jutri (nedelja) bomo ob 10:00 na progi kosili, grabili, rihtali dirt linije itd... Vabljeni da se nam pridružite.
Uporabniški avatar
vine
član

OdgovorNapisal/-a Tetris » 16 Jun 2012 16:52

A pa dobivate vi vsaj kakšna sredstva od MOL-a. Ali delate vse to zastonj?
Drugače pa danes bil na progi. Bmx proga je pograbljena, a je še vseeno slabo vozna zaradi grobe podlage(večjih kamnov, ki štrlijo ven). Napredek na drtih je pa več kot očiten. Sem videl, da ste se lotili delati drenažo tudi na drtih. In pa, da ste naredili neke nove linije. Lepo, prav pohvalno.
Uporabniški avatar
Tetris
član

Kraj: Lublana

OdgovorNapisal/-a vine » 21 Jun 2012 12:03

Tetris napisal/-a:A pa dobivate vi vsaj kakšna sredstva od MOL-a. Ali delate vse to zastonj?
Drugače pa danes bil na progi. Bmx proga je pograbljena, a je še vseeno slabo vozna zaradi grobe podlage(večjih kamnov, ki štrlijo ven). Napredek na drtih je pa več kot očiten. Sem videl, da ste se lotili delati drenažo tudi na drtih. In pa, da ste naredili neke nove linije. Lepo, prav pohvalno.

Delamo seveda zastonj, nastale stroške pa pokrivamo iz lastnih klubskih sredstev - za vse kar se dela v tem letu. MOL (oz. njen zavod za Šport) je sfinancirala gradnjo v lanskem letu. Ureditev preplastitve BMX proge je njihova obljuba za letos, mi jim visimo na vratu da čimprej končamo...
Uporabniški avatar
vine
član

OdgovorNapisal/-a Johnnie » 24 Avg 2012 20:09

Pravkar sem prišel s proge in sem totalno razpičkan :mad:

Vsi ki imate ali ste imeli kar koli pri gradnji in urejanju proge ste totalno nesposobni....s tem mislim predvsem KD rajd in MOL...

Proga je iz dneva v dan bolj v kurcu in zdaj spet praktično nevozna. Na začetku sezone sem se optimistično veselil, da se bo končno proga uredila in se bom pol leta lahko praktično brezplačno rekreiral na način, ki mi je v veselje. Ampak se je seveda spet obljubljalo v prazno (že najmanj tretjo leto zapored).....v začetku junija se je dejansko začelo nekaj delati na dirtih in nekaj malega tudi na progi. Dejansko sem se spravil sam odstranjevat tisti jebeni "asfalt" s proge, da bi bilo vsaj malo lepše vozno....dva dni sem gnal lopato ko tele in razlika je bila kot dan in noč....ampak po enem tednu je bilo spet isto kot prej....dirti pa tudi stojijo na pol dokončani, pokriti s folijo, na začetku pa je veriga na kateri piše, da zaradi del, do otvoritve dirti niso vozni (ŽE DVA MESCA!!!!)
For fuck sake....bmx je olimpijska disciplina.....v sloveniji je kar lepo število ljudi, ki bi bili zelo veseli poštene bmx proge v prestolnici....šport ima ogromen potencial....namesto tega pa imamo progo, ki izgleda, ko da bi jo zgradili trije delavci z downovim sindromom pred 50 leti...da ne omenjam da sem na progi videl vse živo, od čefurjev na otroških mopedih in kolesih dalje....vse razen bmx rajderjev....
Tudi ogromna vrata pred parkiriščem proge so fucking rediculous....ta denar bi lahko porabili za kamion peska za prekrivanje in organizacijo eventa, na katerem bi se progo pošejpalo....ampak valda je najbolj pomembno to, da slučajno nebi kdo parkiral za đabe v centru lj

Ob gradnji proge ste vsi skup pošteno zajebali in nehajte s prsti kazat en na drugega....nehajte čakat, da vam bo občina nasula tono denarja...ampak se zresnite in spravite progo v red....ne rabite ogromnih vsot denarja, niti veliko dela ni potrebnega.....progo bi lahko zrihtali v dveh vikendih, samo malo organizacije je potrebno....

Vine....če se ukvarjaš z vodenjem mednarodne DH ekipe, potem se enostavno sooči z dejstvom, da nimaš časa in verjetno tudi volje ne, da bi se ukvarjal z upravljanjem parka na linhartovi....zato predlagam, da za to delo poiščeš nekoga drugega....

Pa močno upam, da se dejansko ne spravljate k organizaciji dirke za državni pokal s progo v takem stanju, ampak ste se si na jasnem, da dirke ni mogoče speljati na taki progi....

S tem postom se bom verjetno marsikomu zameril, ampak sem povedal zgolj resnična dejstva.....če sta lahko dado in tilen v mb obudila bmx progo, ki je bila v podobnem stanju in sta jo spravila vrhunski nivo, je to možno tudi v LJ....

Over and out!
LP, Andraš
The only reason I'm fat is because a tiny body couldn't store all this personality
Johnnie
član

OdgovorNapisal/-a vine » 24 Avg 2012 21:32

Andraš, ne ne bom nakladal. Stanje na progi je tako kot je in z določenimi zadevami ki si jih napisal se strinjam, z določenimi ne, a razglabljal ne bom. Konec naslednjega tedna bi morala biti znana dokočna usoda, prej nima smisla debatirati. O vsem bo obveščeno.

Edino dejstvo ki ga nismo še poudarjali, da kljub večim poskusom Rajd še vedno nima nobene pogodbe ali druge pravne oblike za vzdrževanje, trženje ali vodenje parka, ampak stvar pripada podjetju ki ima v najemu celoten park. 2009 ne bomo ponovili in vrgli kup dnarja nekam, kar nam lahko vzamejo ali podrejo naslednji teden... Žal, treba si je naliti čistega vina in iti od tam naprej. Se javimo.

lp
Uporabniški avatar
vine
član

OdgovorNapisal/-a Johnnie » 24 Avg 2012 22:14

Se zavedam, da je čuden splet okoliščin, ampak proga na linhartovi nikoli ni bila v takem stanju, kot bi človek pričakoval....

Zanimivo dejstvo....urban roof se ukvarja s podobnimi projekti in jim gre več kot odlično...mogoče bi se blo pametno posvetovati z njimi...
Johnnie
član

OdgovorNapisal/-a vine » 24 Avg 2012 22:27

Hja zelo hitro lahko povlečeš smernico... Urban Roof, indoor objekt, je v privat lasti in oddan v najem.

Upravljanje zunanjega skate parka v Savcu pa je druga stvar in so težave podobne kot pri nas.
Uporabniški avatar
vine
član

OdgovorNapisal/-a Daomab » 26 Avg 2012 17:04

Johnnie napisal/-a:Pravkar sem prišel s proge in sem totalno razpičkan :mad:

zato predlagam, da za to delo poiščeš nekoga drugega....

LP, Andraš

a bi ti prevzel veliko nalogo?
When people ask me ''Plz'' because it's shorter than ''Please'', I answer ''No'' because it's shorter than ''Yes''.
Uporabniški avatar
Daomab
član

Kraj: Kras

OdgovorNapisal/-a Johnnie » 27 Avg 2012 17:43

Ne...ker nimam ne časa, ne volje, ne znanja.....to ni bil moj point....
Johnnie
član

OdgovorNapisal/-a leva scena » 27 Avg 2012 21:10

Vsi zares lepo vabljeni na prvi »RAJD'D'LAJN« dirt sešn v sezoni 2012!
leva scena
član

OdgovorNapisal/-a RibaFish » 12 Sep 2012 23:23

Kakšen je pa plan z tavelko linijo dirtov(oz. tavelkima linijama)? Se še kaj dela na njej, oz. kaj je razlog da je (še) vedno zaprta?
Uporabniški avatar
RibaFish
član

Kraj: Ljubljana-Trnovo

OdgovorNapisal/-a leva scena » 13 Sep 2012 12:43

Vse kar je v planu za letos, je še en Rajd'd'lajn, 22.septembra z najt sešnom, če bo seveda vreme OK. Takrat vabljeni, lahko furate po mili volji in še celo zastonj. Za tri ojre vam še spečemo čevape in damo za pit, pa še kaka bejba vam podari enerdži drink!

Dokler ni jasno kdo ima celoten "BMX park Ljubljana" v upravljanju, je tudi nesmiselno govoriti o planih. Če komu kaj ni jasno, kaj ni všeč, naj se potoži MOL-u, Zavodu za šport Ljubljana, ali Pasapu. Samo oni imajo formalno zadeve na čez... Zato planov zaenkrat ni - vsaj potrjenih. Kje ste bili, ko smo čez poletje kopali?
leva scena
član

OdgovorNapisal/-a RibaFish » 14 Sep 2012 10:13

Mene bolj zanima če bojo ostali zaprti ali se bojo odprli tudi za širšo javnost. Kje sem bil? Vedno ko je bilo kako obvestilo da se bo delalo sem bil nekje/sem moral delati. Zato mi tudi na rajd d lajn ni ratalo prit(niti pogledat, če že ne furat). Dokler so bile še neke grable tam okoli sem pucal 4x/bmx stezo da je vsaj po sredini vozno(ne seveda vse sam), dirtov se pa nisem dotikal ker so bili pokriti in sem si rekel, da sam raje ne bom stikal tam okoli.
Zadnjič spremenil RibaFish, dne 15 Sep 2012 12:35, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
RibaFish
član

Kraj: Ljubljana-Trnovo

OdgovorNapisal/-a DamjanDamjan » 15 Sep 2012 12:18

@leva scena

Menim, da bi morali dirti že biti odprti za javnost, ker so že dokončani - vozni (kakor smo videli na sessionu). Zemlja je javna, tako da menim, da jih nimate pravice zaklepati (drugače je bilo prej, ko se je na njih še delalo).

Glede dela je pa pač tako, da smo nekateri pomagali več, nekateri malo manj, nekateri sploh ne. Vsekakor bi pohvalil zavzetost in trud, ki so ga nekateri (sami veste kdo) vložili v te dirte. Svaka čast. Vendar vam to vsekakor ne da neke lastninske pravice do teh dirtov, ki bi morali biti odprti in vozni za vse.

Slišal sem predvsem argumente, češ kdo bo pa potem vzdrževal dirte, ko jih bodo ljudje sfurali in posledično počasi uničevali. To je resda močan argument, vendar vam še zmeraj ne daje pravice do "privatizacije" teh dirtov. Osebno menim, da ko bo enkrat scena zalaufala, se nas bo našlo veliko, ki bomo pripravljeni na teh objektih sem pa tja malo delati, da ne bodo propadli.
"Ni vse v bajku."
-damjan
DamjanDamjan
član

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a švaba » 16 Sep 2012 11:31

ko berem tole se mi zdi da notranska in prmorska ne premoreta 5-6 štrek...fantje bo treba it v štajersko in prekmursko prestolnico
štreke vseh vrst na vsakem vogalu...vsaka tretja vas ima svoje jumpe in pump-e ;)

Sv. Jurij team!
švaba
član

OdgovorNapisal/-a leva scena » 19 Sep 2012 08:48

Maribor, Tržič in Škofja Loka imajo vsi ketno, Maribor celo dve, še čez rejs. Maribor je na občinski zemlji, Tržič vojaški, Škofja privatni.

To, da je Ljubljanski na občinski še ne pomeni, da lahko vsak dela tam kar hoče. Greš lahko fuzbal nabijat kadar se ti sprdne na stadion Stožice? <<<"javna" zemlja...

Se pa zelo strinjam, da tako kot je sedaj ne more bit. Ko bodo stvari na neki administrativni ravni urejene, bo tudi na ta, ki je edina ki jo ti vidiš, takoj prijaznejša!

Sam zdej pa počas nehite kurcat, ker če bi kurcali z lopato in pa krampom bi bli ne sam dirti, še rejs končan!!! DOST, OK?!!

(še enkrat; žalite se na MOL, Zavod za šport LJ, ali Pasap, na tabli ne bo efekta!)
leva scena
član

OdgovorNapisal/-a Johnnie » 19 Sep 2012 14:01

Zadnji stavek nima absolutno nobenega smisla, če stvar ni odvisna od nas. Nemoreš rečt, da bi blo vse super, če bi vsak prišel malo lopato gonit po progi, če je očitno, da so problemi drugačne sorte....Torej lastništvo zemljišča, upravljanje parka in finance
Johnnie
član

OdgovorNapisal/-a Daomab » 21 Sep 2012 21:11

na srečo mamo na krasu preveč zaraščenega gozda, kjer za prikolico drv dobiš dovoljenje za uporabo (sam k bo lastnik vidu kaj sm sezidu nevem če bo še tako), samo kaj ti bo, če si v radiju 20 km edini kolesar :/

treba se bo znajdt... tle na tabli se magar zmente, pa udrite na upravno enoto, al na občino, pa urihtejte lastništvo.. če ne gre drugače, pa kupte pracelo, magari malo vn iz lj, da ne bo tko drago..
srečno
When people ask me ''Plz'' because it's shorter than ''Please'', I answer ''No'' because it's shorter than ''Yes''.
Uporabniški avatar
Daomab
član

Kraj: Kras

OdgovorNapisal/-a vine » 09 Okt 2012 19:03

Petek 12.10.2012 furamo dirte na Linhartovi po 15 uri. Če prideš se nam pofočkaj na FB ali javi na info@kd-rajd.si
http://www.facebook.com/KDRajd
Uporabniški avatar
vine
član

OdgovorNapisal/-a obi » 22 Okt 2012 20:55

Ma bolš bi blo če bi pustil stare dirte mogoče niso bli tok dobri ampak je folk vsaj lahko vozu. Ne pa da se naštima veriga pa se lahko fura samo tisti, ki ima kluč... Take dirti spadajo na backyard ne pa na "javni objekt". Žal mi je za vsako lopato, ki sem jo vrgu na Linhartovi. Lahko vas je sram, scena je končno zaživela skakal smo dirte mel smo se dobr pol ste si pa omislil neke zajebane profi dirte, sej ne rečem da niso dobri sam kaj mi pomagajo Vaši dirti če na njih ne morem furat. FURAL SMO VSI ZDEJ NE FURA NOBEDEN. Pridte na Kilaskute na Ižanki tm lahko fura kdorkoli mu paše lp
obi
član

OdgovorNapisal/-a DamjanDamjan » 22 Okt 2012 20:59

Se podpišem pod Obija. Pa ne mi srat z nekimi pravnimi problemi ker smo lahko včasih povsem normalno vozili te objekte.
"Ni vse v bajku."
-damjan
DamjanDamjan
član

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Fido » 30 Sep 2017 10:40

Da ne odpiram nove teme bom kar tukaj vprašal.
V čem mislite, da je razlog izumiranja tega športa?

Hvala!
Fido
član

OdgovorNapisal/-a El Tomzo » 02 Okt 2017 20:19

Preveč pumptrackov v Ljubljani mogoče ... :twisted:
Nikoli nisem toliko hodil po hribih kot odkar sem pričel kolesarit.
Uporabniški avatar
El Tomzo
član

Kraj: Emona-Savus fluvius

OdgovorNapisal/-a Fido » 02 Okt 2017 22:33

Misliš?
Hudič je ker Zoki komplicira :evil:
Fido
član

OdgovorNapisal/-a Jernejk » 02 Okt 2017 22:53

Fido napisal/-a:Misliš?

Se ti zdi, da komplocera?
Jernejk
član

OdgovorNapisal/-a Fido » 02 Okt 2017 23:47

Jernejk napisal/-a:

A se ti ne zdi?
Fido
član

OdgovorNapisal/-a Jernejk » 03 Okt 2017 08:30

Fido napisal/-a:
Jernejk napisal/-a:

A se ti ne zdi?

S čem te je pa tako užalil na BMX področju?
Jernejk
član

OdgovorNapisal/-a Fido » 04 Okt 2017 07:16

Jernejk napisal/-a:S čem te je pa tako užalil na BMX področju?

Kaj pa tebi ni jasno?
A nisi videl, da je vse uničil in nam je zakompliciral normalno življenje in funkcioniranje?
Čudi se kako to, da vsi bežimo iz metropole.
Danes se žal pravi BMXarji nimamo več kje zbirati, tako kod smo se včasih na ploščadi pred Maximarketom.
Fido
član

OdgovorNapisal/-a Mojo Jojo » 04 Okt 2017 07:34

A pred Maximarketom ste imeli poligon?
Vam je Jankovič zjutaj rogljičke prinesel, popoldne pa pir?
Monkey Control
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član

Kraj: bliz obvoznice

OdgovorNapisal/-a Fido » 04 Okt 2017 07:48

Ne, nas je pa tako kod večino športnikov spodil tako kod večino iz centra, ploščad pa sebi vzel.
Tako me tudi CD klub ne vidi več, ker je tja same kreljote navlekel.
Potrebno bo poiskati alternative BMXu, če ne pa tujina
Fido
član

OdgovorNapisal/-a Mojo Jojo » 04 Okt 2017 08:43

Kakšne pa so alternative BMX-u?
Monkey Control
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član

Kraj: bliz obvoznice

OdgovorNapisal/-a mrd » 04 Okt 2017 09:13

No pa je Fido končno stopil ven iz svoje Troll podobe...
Uporabniški avatar
mrd
član

Kraj: Notranjsko-kraška regija

OdgovorNapisal/-a Fido » 04 Okt 2017 09:45

Kaj pa se vidva bimbata?
Fido
član

Prejšnja

Vrni se na Tehnika vožnje, gradnja poti in poligonov, ostale kolesarske tehnike

Kdo je na strani