jump

Vse o tehniki vožnje, od začetniških težav do trikov, letečih vragolij in podobnega. Vse o tehniki vožnje z gorskim kolesom. Gradnja in konstrukcija poti in izdelava poligonov. Video vključen.

jump

OdgovorNapisal/-a interceptor » 08 Sep 2012 19:20

No takole bom začev delamo progo pa me zanima kako bi lahko najbolje naredu jump ki ima tko de je udspot z hlodov udzgor pa nasuta zemla . :?: pa te hlodi so naluženi tko da na je konc nih štor, ki namest kolov drži hlode pukonc. po je pa tko smotan de morš pristat pa zavit desno prbližno 30° na hitro. pa bi rabu nasvet kako naredit jump pa lending dabi bilo dobro usklajeno de bi skoču pa pristov pa lepo normalno naprej šov. :D
Sam de disk prime ;)
Odsvetujem "objemanje smreke" pri veliki hitrosti s kolesam....8)
Uporabniški avatar
interceptor
član

Re: jump

OdgovorNapisal/-a interceptor » 08 Sep 2012 19:29

imam tako idejo da naredim skok ki je nagnjen v desno pa postran lending ki je dolg npr. 1,5 potem preide v bando in zavije desno tam od 30° do 45° potem pa lepo naprej pomoje bo kar vredu. :D rabim pa še kakšen drug nasvet. :idea:
Sam de disk prime ;)
Uporabniški avatar
interceptor
član

OdgovorNapisal/-a Daomab » 09 Sep 2012 17:09

TI dam prar nasvetov:
1. Poskusi pisat vsaj približno pogovorno knjižno slovenščino, mene ne moti nevem kako, ampak nekatere pa, + pokažež usaj nekaj spoštovanja do tistih z katerimi se pogovarjaš

glede vprašanja :D
tako kot si napisal se zdi kar smiselno, pri čemer pazi, bolj ostro kot hočeš iz skoka na land 'zavit' bolj naj bota strma skok in land. (kaka slikca nebi škodila)
sicer, če je po pristanku še nekaj metrov prostora, se da nardit skok naravnost in takoj eno lepo bando, naj bo vsaj 30 še bolje 50 cm visoka, in poskušaj zadeti čim lepšo krivino in ko boš šejpal (oblikoval) bando, pazi da bo tudi pravokotno na smer vožnje skoraj kot četrtina cevi, in da bo dovolj trdo narejena, da bo zdržala vse vrste nenehnih naletov :D
When people ask me ''Plz'' because it's shorter than ''Please'', I answer ''No'' because it's shorter than ''Yes''.
Uporabniški avatar
Daomab
član

Kraj: Kras

OdgovorNapisal/-a interceptor » 11 Sep 2012 19:51

Zdaj je že vse dokaj dobro načrtovano. Banda je že narejena v bistvu sem zdaj opazil da je banda le zato potrebna da te ne vrže iz ovinka da bi šel pa po sredini bande pa se mi zdi (vsaj meni) da boš moral imeti res veliko hitrosti. skok pa niti ne bo tako velik da ne boš letel predaleč :D . hvala za nasvet :idea:
Sam de disk prime ;)
Uporabniški avatar
interceptor
član

OdgovorNapisal/-a interceptor » 19 Sep 2012 17:52

Urejeno. Hvala za nasvete. Slikce pridejo čim prej ko bo možno. Druče pa smo ga zamaknil tako da banda ni potrebna. 8)
Sam de disk prime ;)
Uporabniški avatar
interceptor
član

Vrni se na Tehnika vožnje, gradnja poti in poligonov, ostale kolesarske tehnike

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: pogo