Best of Garda

Stanje na gorskokolesarskih poteh. Nasveti, opozorila, prepovedi, predlogi. Organizacija in povabila na čistilne akcije poti. Poročila s terena z namigi o priporočljivih obvozih, nevarnih odsekih, spremenjenih ali uničenih poteh...

Re: Best of Garda

OdgovorNapisal/-a cebe » 19 Apr 2015 21:44

Na Gardi imam kolesa zakelnjena v avtu, avto pa v kampu, pa še to se poizkušam za ne preveč časa oddaljevati od avta oz. pač potuje cel paket skoz z mano. :)
Sem pa bil do zdaj samo v dveh kampih v Torbole-ah, in enkrat en dan (brez spanja) v Arcu, pa mi je nekak po občutku bil ta v Arcu manj varen.
XC turce... kaj pa vem, bodo bolj veliko asfalta z makedamov, mogoče kak mali procent single, to je pa tudi to - poznam oz. vem pa ne za nobeno.
...live for something or you'll die for nothing!
Uporabniški avatar
cebe
član

Kraj: Pragwald

OdgovorNapisal/-a malossi » 20 Apr 2015 14:58

no sej nekaj takega, z makedamom, to bo kar vredu za mojo :) .

A da je tako problematično s krajami tam? To pa nisem vedel... En kolega je bil že 3x tam, pa ni imel občutka, da bi ful neki kradli....

Hm, gledam malo vreme na meteo... ni ravno najbolje napovedano za naslednji teden... Bom mogoče moral malo razmišljati o alternativah. Kako je pa z Avstrijo in kakimi XC turami? Kam greste? kateri konec? Kako je sploh urejeno pri njih?
Uporabniški avatar
malossi
član

Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a Shifty » 20 Apr 2015 15:41

Vreme na gardi se mi zdi da je vsako leto za prvomajske isto, sonce z možno kratko ploho pozno popoldne. Traili so kamniti tako da ni nobenega problema (do zjutraj je suho).
Uporabniški avatar
Shifty
član

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a marej » 06 Okt 2018 11:36

Evo, mal obujanja teme in izziva za "znalce"!
Odločitev je padla za jesensko Gardo, pa me zanima naslednje:
- a ima kdo kakšen pameten Link na stran, kjer izvem katere poti so na Gardi zaprte za bajk (nekaj sem zaznal, da naj bi bila 413 zaprta?!?)
- kako je vozna navzgor pot na Bocca Giumella iz smeri Campi po Val Mera?
- potem bi šli naprej na Bocca Saval in dol na Malga Saval proti Ledru (res lušten spustek, vendar smo običajno gor prišli direktno iz Malga Pranzo, takrat nismo opazili znakov za prepoved bajkanja, zdaj berem, da so table tudi za spust v Malga Saval)

Upam, da ne bo pretežko.
ps, moj prvi post po letu 2012 :)
marej
član

Prejšnja

Vrni se na Stanje gorskokolesarskih poti

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov