krnska škrbina

Stanje na gorskokolesarskih poteh. Nasveti, opozorila, prepovedi, predlogi. Organizacija in povabila na čistilne akcije poti. Poročila s terena z namigi o priporočljivih obvozih, nevarnih odsekih, spremenjenih ali uničenih poteh...

krnska škrbina

OdgovorNapisal/-a Rrider » 17 Dec 2015 20:25

Pozdravljeni !
Na strani mtbture, sem videl turo krn-dobrenjščica. Tura se mi zdi zanimiva, vendar me zanima, če je možna krajša varijanta (da bi turo najprej odpeljal do škrbine, kot za nekakšen trening - Spomladi seveda :) ) . Zanima me, če ima kdo izkušnje s to oz. podobno potjo, če je bajkanje sploh možno (če se da peljati spust ali če je še kakšna opcija za krajšo varijanto). :P

Slika
Zadnjič spremenil Rrider, dne 18 Dec 2015 14:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Rrider
član

Re: krnska škrbina

OdgovorNapisal/-a problematiks » 17 Dec 2015 21:50

No, do krnske skrbine bos bolj odnosil kot odvozil :wink: Za dol je pa marsikaj vozno (ce odstejemo plezalne variante), odvisno predvsem od kolesarja. No, v tem primeru zna biti na kaksnem delu spusta pot ze malo zdelana, sicer pa kolikor mi je znano, v osnovi ni ravno vertriderska.

Marko
problematiks
KontraRevolucionar

OdgovorNapisal/-a Rrider » 17 Dec 2015 22:08

problematiks: Hvala za odgovor. :lol: Sicer pa ja, za gor vem, da od planine Zaslap naprej lahko kolo samo še nosiš, bolj me je zanimalo, kako je z zahtevnostjo tega spusta, je pa res, da je veliko odvisno od kolesarja. Tako, da uredu, če je kak del zdelan, oz. neprevozen ne bi smelo biti večjega problema. Glede na to, kakšna je trenutno zima, pa bom lahko pred spomladjo opravil tudi en pohod, da ocenim, če je pot primerna. :) 8)
Rrider
član

OdgovorNapisal/-a Depresija » 18 Dec 2015 23:18

Če si ljubitelj flow & fast enduro trejlov, kjer v vetru plapolajo lasje ... lahko ta spust gladko spustiš :mrgreen:
Ni glih za vsakega. Poznam ljudi, ki so se pripeljali s kislim nasmehom do avta :D
Drugače pa, če me spomin ne vara ... kjer gre navzdol je vse vozno (pa naj te slednje napisano ne zavede). :)
Posvetilo:
Pljunem ti šibre v obraz, z jezikom izkopljem oči .. da, da .. to je čar najine prve noči. Verjameš v laži?
Uporabniški avatar
Depresija
Ti, ti, ti!

Kraj: .. jst bi temu rekel Pekel ..

OdgovorNapisal/-a Rrider » 19 Dec 2015 16:36

Depresija: Hvala za odgovor. Všeč so mi tudi bolj zaviti in tehnični traili, samo ne preveč :lol:, zato sem tudi vprašal kako je vozno. Ko sem gledal slike tvojih postov, bi si upal staviti, da če je zate vozno ni rečeno da je tudi zame. :D Kakšna je zahtevnost ? ali je precej bolj zahteven kot recimo dobrenjščica-izvir tolminke.
Rrider
član

OdgovorNapisal/-a Depresija » 24 Dec 2015 15:01

Dobrenščica je bolj 'tekoča' :)
Posvetilo:
Pljunem ti šibre v obraz, z jezikom izkopljem oči .. da, da .. to je čar najine prve noči. Verjameš v laži?
Uporabniški avatar
Depresija
Ti, ti, ti!

Kraj: .. jst bi temu rekel Pekel ..

Vrni se na Stanje gorskokolesarskih poti

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov