App MP3 player

Foto in video debate o računalniških programih in tehnični opremi.
Odgovori
Uporabniški avatar
Depresija
Ti, ti, ti!
Kraj: .. jst bi temu rekel Pekel ..
Kontakt:

App MP3 player

Odgovor Napisal/-a Depresija »

Hvaležen bi bil za namig oz priporočilo kakšne app. za predvajanje že naložene glasbe na telefonu.
Od ukinitve Google playa sem jih nekaj poskusil, ampak vse so imele isto 'pomankljivost' (vsaj zame).

Osebno se mi zdi smešno, da mi pri cca 150h izbrane glasbe pri shuffle/random predvajanju nekatere komade servira vsak dan .. nekatere pa še niti 1x.To je bilo recimo na Google playu super rešeno, saj mi iz izbrane mape ni nikoli ponavljal komade (večdnevno zaporedno poslušanje s prekinitvami).
V bistvu, ko sem ga po (recimo) dveh dnevih pavze zopet aktiviral, je začel tam kjer je nazadnje bil prekinjen.
Ko pa je odpikal celo mapo 10gb (neglede na dnevne pavze), me je na to tudi opozoril.

Torej .. iščem zgolj player ki mi bo znal odpikat vse komade samo 1x. To je edina zahteva :D
Ne rabim nobenega balasta v stilu equalizerja, besedila, obrezovalnika, urejanja etc. Oz. slednje mi ni prioriteta.

thx.
Posvetilo:
Pljunem ti šibre v obraz, z jezikom izkopljem oči .. da, da .. to je čar najine prve noči. Verjameš v laži?
Uporabniški avatar
LOV2XLR8
smooth cat
Kraj: NowHere

Re: App MP3 player

Odgovor Napisal/-a LOV2XLR8 »

Generiranje random števil je dejansko eden bolj zapletenih problemov v računalništvu. Po opisanih problemih sodeč je tvoj app na bazi tega principa, link.

Meni je do zdaj okej služil kar tovarniški Sonyjev, morda bi deloval tudi na tvoji napravi? Link.

Če tudi to ne dela, potem je edina rešitev nek player, ki je vezan na vladne ukrepe v času epidemije. Bolj naključno kot to namreč ne gre :twisted:
Uporabniški avatar
trunto
član

Odgovor Napisal/-a trunto »

Tega imam na PC-u že od pamtiveka.

http://www.foobar2000.org

Odkar je portan na iOS, ga uporabljam tudi na iPhone-u in deluje BP. Daleč najboljši player v naši dimenziji. ;-)

Sent from my iPad using Tapatalk
Uporabniški avatar
cebe
član
Kraj: Pragwald
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cebe »

LOV2XLR8 napisal/-a:
Če tudi to ne dela, potem je edina rešitev nek player, ki je vezan na vladne ukrepe v času epidemije. Bolj naključno kot to namreč ne gre :twisted:
Ahahhaha top! :D :D
...live for something or you'll die for nothing!
Jernejk
član

Odgovor Napisal/-a Jernejk »

Si poskusil z Youtube Music? Kolikor je meni znano, gre za naslednjika Google Music, nisem pa prepričan, da so preslikali vse funkcije (in pamet). Ponuja tudi možnost predvajanja lokalne glasbe, je pa res, da uporabljam plačljivo verzijo, tako da ne morem potrditi, da je ta funkcija na voljo tudi v free varianti.
Uporabniški avatar
b4d
član
Kraj: Podgrad

Odgovor Napisal/-a b4d »

VLC mogoce?
Uporabniški avatar
OBY
Če kdo teži sem tle to jst!
Kraj: TuPaTam

Odgovor Napisal/-a OBY »

si probal Poweramp?
Zajeban je le moj alter ego.
Uporabniški avatar
miranmtb
član

Odgovor Napisal/-a miranmtb »

Pri Pulsar Music Player nisem opazil da bi kateri komad predvajal prevečkrat. Od vseh, ki sem jih sprobal mi je bil še najbolj všeč in ni mel reklam.
Just pedal, brake, steer, smile.
Odgovori