MTB kratke hlače

Vprašanja, ocene in debate o opremi gorskih kolesarjev
rannt
član

MTB kratke hlače

Odgovor Napisal/-a rannt »

Zdravo

Sem čisto nov na forumu in precej nov v svetu gorskega kolesarjenja =)

Torej, do sedaj sem nosil običajne kolesarske hlače, oprijete in podložene na riti. Me pa ima, da bi si omislil kakšne bolj široke, mi zgledajo bolj udobne in stilske za gorsko kolo :) Glavna stvar, ki me zanima je, če imajo take hlače tudi podlogo za zadnjico? Recimo katere od teh: http://www.chainreactioncycles.com/Cate ... oryID=1524

Če da, katere priporočate? Verjetno je pod takimi hlačami fino imet še kakšno namensko perilo?
Če ne, kako vam uspe kolesarit, brez da na koncu dneva sedeti ne morete zaradi boleče riti? :)

lp
Uporabniški avatar
yogo
član

Re: MTB kratke hlače

Odgovor Napisal/-a yogo »

Osebno sem zelo zadovoljen z Endura izdelki. Enostavno se mi zdi, da so zelo dober izdelek glede na ceno.

Sam imam Endura Singletrack hlače in Endura "spodnje" podložene hlače. Imam tudi Dainese kolesarske hlače vendar v primerjavi z Enduro ne "dihajo" tako dobro.
PrimozR
član
Kraj: Radovljica

Odgovor Napisal/-a PrimozR »

Nekatere Endurine imajo, nekatere nimajo. Če piše inc. Liner, potem imajo podhlače. Poglej pri opisu, je pa tako,d a DH hlače verjetno nobene ne bodo imele podhlač. Jaz svojih podhlač pri Endurinih hlačah (Humvee se mi zdi) ne uporabljam, raje dam gor obične z naramnicami, čez pa še ta široke, mi je bolj udobno (nimaš elastike čez trebuh).
Uporabniški avatar
matejstyle
član
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a matejstyle »

Sam vozim enduro, zelo zadovoljen cena/kvaliteta. Notranja podloga je tud ok, tako da, ne moreš faliti, če enduro vzameš. Sam vozim M velikost in so kot ulite. Žepov je prav tako veliko, tako da, če nisi TLD/Fox,.... freak vzemi enduro, bo čisto ok.
Shake Stuff Up!
Spletni Album
Uporabniški avatar
zajla
član
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a zajla »

Osebno imam najboljše izkušnje z Mavic kratkimi hlačami. So neprimerno bolj zračne in "lahke", sploh v primerjavi z nekaterimi Endura modeli, ki delujejo "obautno"-natlačeno. Pridejo s podlogo. Če vprašaš mene, se splača nekaj € več, še posebej če si bolj za daljše ture (udobje pred robustnostjo) in fajn švicaš. Jih boš pa težko probal pri nas.
LP
rannt
član

Vidim, da Endura premočno vodi po glasovih =) Še eno vprašanje glede podlog: so te podloge primerljive s tistimi pri običajnih kolesarskih hlačah, pri katerih imaš občutek da nosiš ene velike plenice, ali so dosti bolj tanke?

@zajla: Kje se jih dobi? Na linku ne vidim, da bi jih prodajali preko spleta. In koliko € je to?
EDIT:že našu na chainreactioncycles :)
Uporabniški avatar
Mojo Jojo
član
Kraj: bliz obvoznice

Odgovor Napisal/-a Mojo Jojo »

Dotične Mavic hlače imaš ceneje pri švabih.
http://www.bike-discount.de/shop/k744/a ... hwarz.html
Monkey Control
Uporabniški avatar
Dolenccc
član
Kraj: Nm, lj

Odgovor Napisal/-a Dolenccc »

Jaz sem bil z enduro (humwee hlače) zlo nezadovoljen.

Pri notranji podlogi, so počasi začeli odstopati šivi iz vložka, pri hlačah je odletel gumb(ajde tle je mal moja vampina kriva :)), sam materijal(rata trd) in kroj sta malo hecna. Sem upal da se jih bom navadil, pa se jih nikoli nisem.

Sedaj imam tld skyline, to so pa zakon gate, oblečeš in pozabeš da jih imaš gor. Zračne, udobne(prožen material) ni da ni :)
rannt
član

Po kolk kilometrih/urah/whatever so začeli odstopati šivi itd?
Uporabniški avatar
_Alex_
član
Kraj: Banovci

Odgovor Napisal/-a _Alex_ »

če hočeš solidno sešite comfy hlače s top fitom vzemi POC, boš plaču, ma vsaj ne boš dvakrat plaču

flow majo bolj vzdržljiv material na riti, DH so k en ogromn plastičen žakelj, air in trail sta morda bolj primerna modela za AM

podloge ne rabš dej, sploh pa je jajc med spodnje+podlogo ... drylinerji so fanj ja, se takoj posušiš, bombaž je kurc ... no, dokler gonš in si segret je več al manj vseeno, če je toplo pa sploh

PS; sej se bo prvadla rit, če ti ne mrtviči je ql
PRODAM enduro okvir,zavore,gps,zobnike,bash,menjalnik,dolge/kratke hlače ..
Uporabniški avatar
Dolenccc
član
Kraj: Nm, lj

Odgovor Napisal/-a Dolenccc »

Po ene 4 mescih uporabe(nekje 1-2 furi na teden) se je že začelo, priznam pa da veliko z ritjo motovilim. Ampak na poceni intersport podlogi se mi to ni zgodel.

Zame najbolša zadeva so spodnja podloga/pajkice z naramnicami in hlače, ki jih ne čutiš ko pedeliraš.
Uporabniški avatar
yogo
član

Sam imam pa kontra izkušnje. Podloga iz Intersporta je navaden crap. Žuli že po dobri uri na sedežu... Pri endura podlogi je pa tako, da skoraj ne vem, da je na riti 8).
sicer pa endura hlače, po skoraj 2 letih matranja, kot nove. Je pa res, da jih ne perem v stroju.
Uporabniški avatar
cebe
član
Kraj: ZaBajto, Prebold
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cebe »

...ena povprečna podloga ali gore "boksarce" z vložkom, preko pa "boardshorts"-i (Billabong, Quicksilver, itd) - lepo število padcev, odrgnin, zahakljanih vej/dreves/grmov, itd. pa še nobene nimajo niti najmanjše luknjice!
(če zdržijo wax na wavesurf-u bodo tudi ribanje po sedežu; redno perem v pralnem stroju že več let)
...live for something or you'll die for nothing!
Uporabniški avatar
komar
član
Kraj: novomesto.freeride
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a komar »

Zenkrat imam dobre izkušnje z Plantzgast ZIP OFF.
Iskal sem nekaj bolj trpežnega in da ne premoč.
Sicer bolj slabo diha na ven, ampak se da z zipi dobro zračt. Pa tut hlačnce se odzipajo.
Zaenkrat še ni prevroče, vprašanje pa je kaj bo pri +20. :mrgreen:

Mam tut Enduro (navadne), ki premočjo. So se pa tut precej zmuckale.
LP
Uporabniški avatar
davidus78
član

Odgovor Napisal/-a davidus78 »

od Platzngsta lahko najdeš kej dost cenej na spodnjem linku

http://www.31gorillas.com/index.php?mai ... 8c850296b3
mastif
član

Odgovor Napisal/-a mastif »

Sicer ni tema dolge hlače, pa vendar me zanima, katere dolge hlače izbrat, pogoj naj bi bil zip off, pa da ne premoči takoj. Ker gledam po ponudbi in se mi zdi, da take vrst hlač ni prav veliko na izbiro. Mnenja??
Uporabniški avatar
davidus78
član

Odgovor Napisal/-a davidus78 »

priporočam Platzangst Ram oz po novem Bulldog. Res trpežne, dost zračnikov, žepov, ne premočijo takoj...
Uporabniški avatar
Depresija
Ti, ti, ti!
Kraj: .. jst bi temu rekel Pekel ..
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Depresija »

Dolenccc napisal/-a:Pri notranji podlogi, so počasi začeli odstopati šivi iz vložka, pri hlačah je odletel gumb(ajde tle je mal moja vampina kriva :)
Enako. Imam dve Endurini notranji podlogi in se mi dogaja isto (odstopanje šivov). Res pa je, da sta v uporabi že +1 leto.
Pri hlačah pa se mi gumb redno odpenja ... pa nimam (še) vampa :D . Gumb je vsekakor prešvoh.
Posvetilo:
Pljunem ti šibre v obraz, z jezikom izkopljem oči .. da, da .. to je čar najine prve noči. Verjameš v laži?
laksikon
član

Odgovor Napisal/-a laksikon »

glede pranja, moja da vedno športne cote na program občutljivo perilo in nek prašek (mislim, da je v tekoči obliki), ki je tem cotam namenjen (amm, kolikor razumem, lahko z kakšnimi drugimi praški in drugim načinom pranja uničiš lastnosti cot - se poškodujejo te mikro pore in ni več takšnega "dihanja" materiala itd.)
Uporabniški avatar
whatever
član
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a whatever »

A niso Endura najcenejsa znamka, ki je kolikor toliko spodobna? :) Koliko denarja, toliko musike?
Uporabniški avatar
Polževka
član

Odgovor Napisal/-a Polževka »

whatever napisal/-a:A niso Endura najcenejsa znamka, ki je kolikor toliko spodobna? :) Koliko denarja, toliko musike?

...recimo ja, ampak tudi pri Enduri so "upgrejdal" svojo ponudbo, kar se tiče kvalitete materiala. Še posebej to velja pri spodnjicah (podloženih), ki niso več bombažne, ampak iz materiala,ki diha in se sproti tudi suši...

Razmerje price/performance je pri Enduri na zadovoljivi ravni!
Uporabniški avatar
Depresija
Ti, ti, ti!
Kontakt:

whatever napisal/-a:Koliko denarja, toliko musike?
Odvisno od muzike ki jo poslušaš :mrgreen:
Če uživaš v ''glasbenih distorzijah'' ... pogledaš najprej ceno :D
In dobro vemo, da so hlače za 100€ en navaden in prefinjen 'rop'.

Še sedaj se spomnem, ko sem pred enimi 7.leti kupil Konine hlače za en 'drobiž' ... nikdar imel boljših ... in ravno sedaj so spravljene v vrečki, ker so mi od uporabe dobesedno razpadle na riti. Zakaj v vrečki? ker jih bom nesel fotru (krojaču) 'popravit' :mrgreen:
Že vidim kako bo preklinjal kot jesihar ob pogledu na 'zmasakrirano blago' in mi turil v roko denar za nove :D Ampak JOK! Točno te imaš da mi usposobiš! :mrgreen: :lol:
Posvetilo:
Pljunem ti šibre v obraz, z jezikom izkopljem oči .. da, da .. to je čar najine prve noči. Verjameš v laži?
martinzone
član

Odgovor Napisal/-a martinzone »

Dakine 8, zakon hlače, na crc-ju pod 50eur. ;)
Uporabniški avatar
toti
član
Kraj: Jesenice

Odgovor Napisal/-a toti »

http://www.bike-discount.de/shop/k744/a ... l?mfid=438
Predlani jeseni sem si naročil iz Nemčije te hlače,jih celo zimo nove prodajal za polovično ceno,ker so mi bile široke,v pasu sicer prav a hlačnice zelooo široke.Potem je tašča (šivilja) izrezala odvečno blago in vesel sem da jih nisem uspel prodati.
Uložek odličen material hlač še boljši,resda malo dražje a odlične.
Pa lepo pozdravljeni
TOTI
Uporabniški avatar
Polževka
član

Še cca 10 dni, pa boste lahko nabavli tole 8)

Slika
T-Man
član

Odgovor Napisal/-a T-Man »

Sem jih pred kratkim nabavil sicer na CRCju.
Kako se bodo obnesle na dolgi rok še ne vem, prvi vtis je pa super; udobnejše kot sem pričakoval, fajn kroj itd. Skratka priporočam :wink:
Uporabniški avatar
Matiček
član
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Matiček »

Jaz, sem si zdej nabavil Vaude hlače in moram reči, da tako udobnih hlač še nisem imel.Hlače so lahke in zelo zračne.
Zraven dobiš še snemljive notranje hlače, z zelo kvalitetnim vložkom.
http://www.vaude.com/epages/Vaude-de.sf ... 3263005300
Brez zemljevida ne prideš nikamor,ali pa marsikam !
zach69
član
Kraj: Ka te pa briga...

Odgovor Napisal/-a zach69 »

Serbus

Hlače za kolesarjenje t.i. " ohlapne" kupujem v Decathlonu.
http://www.decathlon.com/index.htm
Uporabljam tri pare že približno 6 do 7 let.
Glede na ceno so presenetljivo dobro narejene, mogoče edina pomanjkljivost je všita in neodstranljiva podloga.

http://www.decathlon.it/short-5-nero-gr ... 26235.html
http://www.decathlon.it/short-5-rosso-n ... 00002.html
http://www.decathlon.it/short-7-uni-ner ... 26251.html

Pa tudi kakšna kvalitetna stvar se najde za "male pare"

spodnje hlače z vložkom
http://www.decathlon.it/boxer-intimo-id_8048808.html
dva para nogavic
http://www.decathlon.it/lotto-di-2-calz ... 26371.html

Najbližji je v Portoguaru

Prati Guori B1
Adiacente C.C. Adriatico
30026 Portogruaro
Tel : 0421/1885229
Fax : 0421/72237

ali pa v Udinah

Viale Tricesimo 139
33100 Udine
Tel : 0432.481551
Fax : 0432.486373

LP Tomaž
Ko ima tvoja punca cenejši avto kot je tvoje kolo, zamenjaš punco...
Uporabniški avatar
Roberto
član
Kraj: Britof

Odgovor Napisal/-a Roberto »

spodnje hlače:
http://www.scott-sports.com/us/en/produ ... e-print-s/
kratke hlače, ki omenjene spodnje hlače že imajo:
http://www.scott-sports.com/us/en/produ ... brown-xxl/

zagotovo top komplet. Preizkušene že tretjo sezono. Zagotovo vredne svojega denarja v primerjavi s cenejšimi trdimi in neudobnimi hlačami brez spodnjih zračnih hlač.

Pa ni mi jasno kako lahko v poletni vročini vozite v hlačah z naramnicami in čez njih še široke hlače. Ali vam ni vroče in en kup švicanja?
Roberto
rannt
član

Kakšen je cenovni razred?

Sem pa jaz pozabil omenit to, o čemer Roberto govori; namreč meni je vedno grozno vroče in švicam nenormalno, zato morajo biti vsa oblačila kar se zračna, če so oprijeta pa morajo dobro odvajati švic =)
EnigunRa
član

Odgovor Napisal/-a EnigunRa »

Roberto, kje pa kupuješ Scottove zadeve?
PrimozR
član
Kraj: Radovljica

Odgovor Napisal/-a PrimozR »

yogo napisal/-a:Sam imam pa kontra izkušnje. Podloga iz Intersporta je navaden crap. Žuli že po dobri uri na sedežu... Pri endura podlogi je pa tako, da skoraj ne vem, da je na riti 8).
sicer pa endura hlače, po skoraj 2 letih matranja, kot nove. Je pa res, da jih ne perem v stroju.
Hja, moji Humveeji so po štirih letih še okej, sicer so sprani (perejo se skoraj izključno po vsaki furi), šivi so še celi, liner pa (mislim da kot rečeno) praktično nerabljen. Gumb res ni najmočnejši, ampak itak majo hlače še pas (jebiga, 34 casual hlače oblečem brez odpenjanja gumbov/durce, pas je NUJA :D ). Če je komu prav oz. mu pride prav XL podloga za Enduro pa do tell.
Roberto napisal/-a:spodnje hlače:
http://www.scott-sports.com/us/en/produ ... e-print-s/
kratke hlače, ki omenjene spodnje hlače že imajo:
http://www.scott-sports.com/us/en/produ ... brown-xxl/

zagotovo top komplet. Preizkušene že tretjo sezono. Zagotovo vredne svojega denarja v primerjavi s cenejšimi trdimi in neudobnimi hlačami brez spodnjih zračnih hlač.

Pa ni mi jasno kako lahko v poletni vročini vozite v hlačah z naramnicami in čez njih še široke hlače. Ali vam ni vroče in en kup švicanja?
Ker od naramnic pa TAKO zelo zašvicaš, kajne? ;) (so mrežaste. Pa precej boljše so naramnice - brez skrbi, je spodaj še spodnja majica, obvezna oprema - kot da te stiska elastika v vamp. Vsaj meni)

Švica se pa itak, z in brez naramnic, z in brez ohlapnih hlač, z in brez hlač, kakorkoli. Sploh pri 30+ stopinjah ;)
Uporabniški avatar
joachim
član

Odgovor Napisal/-a joachim »

Ali ima kdo izkušnje s (kratkimi) hlačami Endura Firefly ?
http://www.chainreactioncycles.com/Mode ... elID=19367
Nekaj takega -lahkega in zračnega- bi potreboval. Pa kolikor vidim, pri naših trgovcih tega modela ni...
Uporabniški avatar
orlytm
član
Kraj: Bohinjska Bistrica

Odgovor Napisal/-a orlytm »

jst sm vzel FOX Nomad zipp-off ...

Slika

vtisi: lahke, prijetne za nosit, kroj vrhunski (kot ulite), dolgi (globoki) žepi, zipp off spodnji del za bolj vroče dni ... zaenkrat super zadovoljen. Trpežnost pa še ne morem komentirat, so pri meni še premalo časa.
Fear is in the Eye of the Beholder. Don't let it be you.
lenuh.si
član
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a lenuh.si »

Kroj je težko vrhunski. Tebi so hlače lahko ulite, nekomu drugemu pa pretesne, preširoke, prekratke,....
Uporabniški avatar
yogo
član

a ni cena malo huda?? Sploh glede na to, da se dobijo dobre hlače s snemljivimi hlačnicami za 50+ EUR
Uporabniški avatar
Chevagi
član
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Chevagi »

joachim napisal/-a:Ali ima kdo izkušnje s (kratkimi) hlačami Endura Firefly ?
http://www.chainreactioncycles.com/Mode ... elID=19367
Nekaj takega -lahkega in zračnega- bi potreboval. Pa kolikor vidim, pri naših trgovcih tega modela ni...
Čist v redu so. Če bi imele še žep z zadrgo/gumbom, bi bile še boljše. So trpežne in kar udobne. Raje malce večjo številko vzemi.
lp
Uporabniški avatar
orlytm
član

lenuh.si napisal/-a:Kroj je težko vrhunski. Tebi so hlače lahko ulite, nekomu drugemu pa pretesne, preširoke, prekratke,....

lol no ... v temo sem podal to, kar začetnik išče ... OSEBNE izkušnje uporabnikov in VRHUNSKI KROJ je moja osebna izkušnja s temi hlačami.

Preizkusil sem kar nekaj različnih modelov in lahko podam oceno, da je kroj hlač odličen. Recimo, O'neal Apocalypse so pri isti konfekcijski številki naravnost obupno krojene ... mega preširoke, kot bi kak žakelj dal nase, pa precej tanek material, ki ne vliva ravno zaupanja v trpežnost (ni pa nujno, da je res, seveda) ... precej precej drugače kot O'neal Trasher shorts, ki imajo prav tako odličen kroj.

prepričan sem, da je podatek o kroju precej relevanten za vsakega, ki bistveno ne odstopa od konfekcijskih številk.
JoJo 2x
član
Kraj: Borovnica-kotlina Coklburg

Odgovor Napisal/-a JoJo 2x »

Mah edina trpežna vsestranska pi___ija so od TLD Moto... Ene mam že 7let, vse kar se je zgodl je da je mrežca od vintanja na mestih pač zginla... Da se je držalo od ene zadrge strgu pa pred kratkim en od dveh knofov odletu. Prenesle so pa vse. Počen reber, zlomleno full faceko... Ene par let po teden garde, švico, vse turce... Ker so se mi lani mal zasmilile sm si kupu še ene tld... So bele pa črne, daš v pranje in vzameš ven ponovno bele...

Endura kupu, pa dau naprej bratu... YUK!
Đabe kameli kombajn...
Člowk obrača, šnopc obrne!
fuzi001
član

Odgovor Napisal/-a fuzi001 »

jst mam fox hlače za MTB pa ti jih ne svetujm ker jim mam 1 mesec pa so že čist scufane:(
Uporabniški avatar
MIR-KO
član
Kraj: Sežana

Odgovor Napisal/-a MIR-KO »

yogo napisal/-a:a ni cena malo huda?? Sploh glede na to, da se dobijo dobre hlače s snemljivimi hlačnicami za 50+ EUR
Tudi sam že nekaj časa gledam za širokimi hlačami z možnostjo zip-off, vendar sem na našem trgu našel zelo malo modelov z to možnostjo (Scott Path). Ne bi pa želel hlač za freeride ali DH. Do sedaj vozim kratke hlače Bicycle Line-Planet in sem z njimi zelo zadovoljen, tako, da bi želel podobne z možnostjo kombinacije dolge-kratke.
Za vse namige glede izbire se zahvaljujem.
MIR-KO
Uporabniški avatar
Depresija
Ti, ti, ti!
Kontakt:

Je kdo lastnik Mavicovih Stratos kratkih hlač?
Dobrodošli osebni vtisi pri uporabi ... predvsem glede zračnosti, pa tudi kvalitete samega materiala (kupujem hlače za naslednjih 10 let :mrgreen: ).
btw. nikjer nisem zasledil da se prodajajo tudi v SLO štacunah. Se motim?
Posvetilo:
creed
član

Odgovor Napisal/-a creed »

Jaz sem jih iskal po IT štacunah in jih niso imeli nikjer. Bi jih narocil preko neta/ebaya ma bi jih rad prej probal.

LP
Uporabniški avatar
Tzuli
What, me worry?

Odgovor Napisal/-a Tzuli »

Sem probal že veliko brand-ov pa se mi zdi najbolj obstojen Vaude. Svašta sem delal s hlačam pa so še vedno v zelo dobrem stanju.
On the internet you can be anything you want.

It's strange that so many people choose to be stupid.
Uporabniški avatar
Depresija
Ti, ti, ti!
Kontakt:

@Tzuli: kateri model imaš?
@creed: sej s tem imamo vsi probleme ko kupujemo mačka v žaklju (beri --> preko fotk na netu) :D
Posvetilo:
Uporabniški avatar
Tzuli
What, me worry?

Vaude Parkride Pants, pa niso za park v Maroku npr. sem po 10 ur na dan v njih XC ture delal.

Glej stran 39: http://issuu.com/webtradecenter/docs/51 ... eaa11af639

ne vem če še obstajajo ker je to iz 2010, ampak če najdeš kaj iz podobnega materiala priporočam. Vse od njih (tudi majčke) mi dobro služi.

klemen23
član

Odgovor Napisal/-a klemen23 »

http://www.extremevital.com/bikes/koles ... -8595.html

zakon hlače mehke, začne, hitro sušeče, vzdržljive, udobne. Edin podloga se že mal cefra (šivi), sm že ene parkat fajn zaružu u tla pa se na hlačah nič ne pozna =)
Uporabniški avatar
Tzuli
What, me worry?

Ne moreš za Specialized bicikel kupovat Scott hlač. :)

klemen23
član

Odgovor Napisal/-a klemen23 »

nema veze :) , se bi pa najdu kdo, ke se bi utaknu u to :roll:
Uporabniški avatar
cebe
član
Kraj: ZaBajto, Prebold
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cebe »

Jaz še vedno pravim, da so boardshorts-i daleč najcenejša in navzdržlivejša roba.
Lan na crc-u za 15€/kom od Fox-a, isto imam od Billabong-a (mal dražje) - z vsemi sem že metal na polno, nobene nimajo niti praskice.
Spodaj pa boxarce z vložkom (jaz imam od Gore-a) in je to to. :)

Pa še vsestransko uproabne hlače so, ne pa sam za bajk...
...live for something or you'll die for nothing!
Uporabniški avatar
Colt
član

Odgovor Napisal/-a Colt »

Kje priporocate nakup mtb kratkih hlac?

lp
hyperskunk
član
Kraj: Lj

Odgovor Napisal/-a hyperskunk »

Pri lokalnem trgovcu...da jih lahko sprobaš...
Nobody can be exactly like me. Sometimes even I have trouble doing it.-- Tallulah Bankhead
horvaticek
član

Odgovor Napisal/-a horvaticek »

extreme vital
JoJo 2x
član
Kraj: Borovnica-kotlina Coklburg

Odgovor Napisal/-a JoJo 2x »

Jup, najbol je probat...
Maš pa recimo, Freestyle, Bajkmanija, SurfShop (ION cunje), obsešn, funsports...
Đabe kameli kombajn...
Člowk obrača, šnopc obrne!
Uporabniški avatar
orlytm
član

pa befox ma tut neki robe ...
Uporabniški avatar
Polževka
član

Colt napisal/-a:Kje priporocate nakup mtb kratkih hlac?

lp

www.singla.si

Endura in Race Face

Oboje lahko tudi probaš, samo najavit se moraš prej.

lp
Andreja
Uporabniški avatar
Colt
član

Odgovor Napisal/-a Colt »

Kaj pa tuje strani imate kakšne?

lp
Uporabniški avatar
yogo
član

Endura je glede na ceno dober nakup :)
Uporabniški avatar
matevz100
član

Odgovor Napisal/-a matevz100 »

yogo napisal/-a:Endura je glede na ceno dober nakup :)
+1
Uporabniški avatar
MatevzV
član
Kraj: Selška dolina - Železniki
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MatevzV »

Še njih kontaktiri, malce dražje, zdaj bo nova kolekcija, zlo dobri materiali in narejeno seveda na rodni grudi, nove hlače bodo seveda imele možnost podalšanja, se pravi zima poletje.
KukaExtreme
https://www.facebook.com/pages/Kuka-ext ... 2189681743

LP
Hit me in the face because I'm bulletproof, and you'll break your arm! MTB Železniki
Without roots and stones is not fun!!!
Na kolesu sem najbolj vesev, sam takrat ko na koncu ostanem cev!!
Odgovori