Reset

Splošna debata na temo gorskega kolesarjenja.
GTPRO
član

Re: Reset

Odgovor Napisal/-a GTPRO »

Ali je projekt zares dokončno umrl? Pozna kdo lastnika foruma oz. ima njegov kontakt? Se mi zdi škoda da se zadeva ne preda (proda) v roke komu, ki bi želel stran ponovno oživeti..
Uporabniški avatar
NDeeBiker
mtb.si crew
Kraj: Lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a NDeeBiker »

Živijo, "lastnika" ni. Imamo pripravljeno rešitev, ki ni čisto naposredna oživitev.
Veš za koga, ki bi želel delati naprej? Kakšen je načrt?
http://www.mtb.si
mountainbikeslovenija
že od leta 2005
GTPRO
član

Odgovor Napisal/-a GTPRO »

Kakšna pa je omenjena rešitev? :) In če lahko še kaj več poveš glede lastništva, kaj to pomeni da lastnikov :-D

Jaz bi z veseljem prevzel (odkupil) projekt - v smislu, da se ga prestavi na nek sodoben discoussion software, biti aktiven na socialnih kanalih in tam predstavljati novosti iz foruma, .... Mislim da je prostora za razvoj veliko. Verjamem pa da je potreben nekdo ki bi to delal z dušo, kot je bilo nekje zapisano "stari mački" nimajo več časa za ukvarjanje, kar čisto razumem, po drugi strani pa se mi zdi škoda da taka zakladnica znanja počasi bledi v pozabo..
Uporabniški avatar
NDeeBiker
mtb.si crew
Kontakt:

Rešitev je točno to, novo debatno okolje (v okviru mtb.si), doseg skozi mtb.si in FB skupino.

Ta phpBB pa tako dolgo ni bil nadgrajen, da kolikor smo raziskovali, se verjetno ne da it naprej, le kot arhiv lahko služi.

"Lastniki" pa ... od začetka je bilo vodeno zelo hipijevsko, kar je bilo super. Pa v bistvu je samo še Oby živ :( ... in je vključen v to rešitev.

Javi se mi za zs ali na andrej@mtb.si za več. In hvala za drezanje.
mountainbikeslovenija
že od leta 2005
Uporabniški avatar
OBY
Če kdo teži sem tle to jst!
Kraj: TuPaTam

Odgovor Napisal/-a OBY »

O tem smo že dost debatiral. Pač tabla nima nekega lastnika, imela je 2 bolj ali manj aktivna upravnika, en je gledal vsebinsko, drug je kak update stisnil vmes; sedaj je žal ostal le še zadnji.
Forumi kot taki malček izumirajo, saj so socialna omrežja spremenila sistem lajkov :)

Včasih so že bile razne pobude za "prodajo" pa so bile bolj kot ne v smer pridobivanja podatkov za pohitritev prodaje; zato sva bila s Tomotom odločno proti, saj sva želela tablo imeni neodvisno.
Še najbližje je bila združitev s mtb.si; da se poskuša pač oživiti sistem tam, obstoječa tabla pa ostane kot read only arhiv še nekaj časa.
Žal se je zgodilo življenje in se tukaj kaj dosti nismo premaknili...
ampak to je pomoje edina smer v katero bi jaz šel, da me kdo ne pride strašit :mrgreen:

Lahko pa kot zanimivost, tabla kot taka ima precej veliko sql bazo in so pri hostu malo jamrali, ker imam dost ugoden paket, pa so potem pogledali skozi prste, letos sem dodal še te oglase in nismo niti pokrili stroškov gostovanj, ker ima pač večina ljudi vklopljene adblocke...
Zajeban je le moj alter ego.
Uporabniški avatar
NDeeBiker
mtb.si crew
Kontakt:

Death to adblockers.
Oby, mi imamo zadevo na mtb.si pripravljeno, še zadnji korak moramo naredit, ni časa ...
mountainbikeslovenija
že od leta 2005
Uporabniški avatar
OBY
Če kdo teži sem tle to jst!
Kraj: TuPaTam

Odgovor Napisal/-a OBY »

NDeeBiker napisal/-a: 31 Dec 2023 19:39 ni časa ...
#2024 resolution :D
Zajeban je le moj alter ego.
Uporabniški avatar
vr
član

Odgovor Napisal/-a vr »

@NDeeBiker: kaj pa je "zadnji korak"?
Uporabniški avatar
NDeeBiker
mtb.si crew
Kontakt:

Ne vem več točno, se posvetim, ko zaključimo trenutni projekt novega vtičnika :P
mountainbikeslovenija
že od leta 2005
Odgovori